نوبار مطمئن‌ترین باربری تهران

اگر حتی برای یک‌بار اسباب‌کشی کرده باشید صحت این گفته را تائید می‌کنید که فرایند اسباب‌کشی از بسته‌بندی وسایل تا حمل و چیدمان یک فرایند طاقت‌فرسا و زمان‌بر است. حالا اگر قرار باشد تمامی مراحل آن را به تنهایی انجام دهیم سخت‌تر هم می‌شود. اگر از ساکنان تهران هستید نوبار برای اسباب‌کشی و باربري تهران پیشنهادات ویژه‌ای برای شما دارد. کافیست به صورت اینترنتی درخواست خود را برای دریافت خدمات اسباب‌کشی از نوبار ثبت کنید.
باربری تهران
پشتیبان متعهد پشتیبان متعهد
بیمه بار و جبران خسارت
بیمه بار و جبران
خسارت
قیمت هوشمند و قطعی
قیمت هوشمند و
قطعی
چند درخواست همزمان
چند درخواست
همزمان

انواع خدمات باربری تهران در نوبار

اگر به دنبال مجهزترین اتوبارها برای باربری تهران هستید، نوبار اینجاست تا به شما کمک کند. کافیست وارد قسمت ثبت سفارش شده و برای دریافت خدمات کامل اسباب‌کشی و حمل بار در تهران اقدام کنید. نوبار با پرسنل آموزش‌دیده و حرفه‌ای، خودروهای ایمن، به‌روز و مختص به حمل بار و رانندگانی خوش‌برخورد و باتجربه خدمات ویژه‌ای را برای ارائه به ساکنین پایتخت در نظر دارد. نوبار جز ارائه خدمات کامل اسباب‌کشی، شامل بسته‌بندی، کارگران فنی، کارگران حمل بار و چیدمان در بخش باربری تهران خدمات کاملی برای ارائه به مشتریان در نظر گرفته است. این خدمات شامل:

سرعت بالا در ارائه خدمات، قیمت منصفانه و مقرون‌به‌صرفه و امکان ثبت سفارش و استعلام قیمت از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن از خصوصیات نوبار است که آن را از دیگر شرکت‌های خدمات دهنده در این حوزه متمایز می‌کند. علاوه بر این نوبار در بخش باربري تهران برای حمل بار شما بیمه‌نامه و ضمانت‌نامه معتبر صادر می‌کند که بر طبق آن چنانچه هر آسیبی در حین جابجایی به بار شما وارد شود شرکت نوبار موظف به جبران خسارت است.

مراحل ثبت سفارش باربری در نوبار

  • 1 ورود به سایت نوبار و ثبت اطلاعات کامل مبدا و مقصد
  • 2 انتخاب خدمات باربری درخواستی اعم از نوع ماشین، وسایل سنگین و تعداد کارگر
  • 3 مشخص کردن ساعت و تاریخ
  • 4 حاسبه هزینه حمل بار و دریافت فاکتور
  • 5 تایید و ثبت سفارش
  • ورود به سایت نوبار و ورود اطلاعات کامل مبدا و مقصد

  • انتخاب نوع خدمات اسباب کشی درخواستی اعم از نوع ماشین، وسایل سنگین و تعداد کارگر

  • مشخص کردن ساعت و تاریخ اسباب کشی

  • مشاهده پیش‌ فاکتور و قیمت نهایی

  • تایید و ثبت سفارش

حمل بار سبک با وانت و نیسان در تهران

همیشه هم نیاز نیست برای جابجایی بار از ماشین‌های سنگین و بزرگ کمک بگیریم. وانت و نیسان مناسب‌ترین وسایل حمل‌ونقل درون‌شهری برای جابجایی بار سبک مانند، وسایل خانه یا خریدهای روزانه مغازه‌دارها هستند. کرایه این وسایل معمولاً به صورت سنتی و با اعتماد به آگهی‌های درج‌شده بر روی دیوار صورت می‌گیرد اما در کلان‌شهرهایی مانند تهران و کرج کرایه نیسان بار به روش‌های سنتی دردسرساز است. نوبار با فراهم کردن امکان سفارش آنلاین نیسان و وانت در بخش باربري تهران این مشکل را حل کرده است.
خدمات نیسان بار و وانت بار نوبار با کارگر مجرب کاملاً اصولی، مبتنی بر استانداردهای روز دنیا و با مجوزهای رسمی از اتحادیه مربوطه صورت می‌گیرد، بار شما از شروع جابجایی تا پایان بیمه شده و هرگونه خسارتی از سمت شرکت نوبار جبران می‌شود. علاوه بر این امکان ثبت سفارش وانت بار و نیسان بار برای روزهای آینده هم فراهم شده است و شما می‌توانید از چند روز قبل برای رزرو خدمات باربری تهران که شامل ماشین، راننده و کارگر رزرو است، اقدام کنید.
باربری در تهران با خدمات متنوع

اسباب‌کشی نوبار: خدمت ویژه باربری در تهران

نوبار برای اسباب‌کشی خدمات ویژه‌ای به مشتریان خود ارائه می‌دهد! این خدمات تنها محدود به باربری آنلاین تهران نیست بلکه صفر تا صد اسباب کشی را در بر گرفته و شامل خدمات بسته‌بندی اصولی و تخصصی اثاثیه، حمل وسایل بین طبقات، چیدمان اصولی و حرفه‌ای وسایل در اتوبار که از آسیب رسیدن به آن‌ها جلوگیری می‌کند، جابجایی وسایل با اتوبار ایمن و رانندگانی باتجربه، ارائه خدمات فنی مانند نصب و یا تعمیر لوازم برقی در مبدأ و مقصد و کمک در چیدمان نهایی است؛ که البته هرکدام از این خدمات با درخواست مشتری به سفارش اسباب‌کشی آن‌ها اضافه می‌شود.
انتخاب خدمات اسباب‌کشی و باربری اینترنتی تهران با نوبار انتخابی مطمئن و ایمن برای انجام کلیه امور مربوط به اسباب‌کشی است که دریافت هرگونه خدمات و رزرو و ثبت سفارش باربری از آن تنها با چند کلیک ساده بر روی صفحه تلفن همراهتان صورت می‌گیرد. برای این کار کافیست به وب‌سایت یا اپلیکیشن نوبار مراجعه کرده و یا با برقراری یک تماس با کارشناسان تیم پشتیبانی نوبار درخواستتان را برای اسباب‌کشی و باربری تهران ثبت کنید.

تضمین امنیت و صحت بار شما

وانت بار با قیمت ثابت و نرخ واقعی

پشتیبانی 24 ساعته و خدمات مطمئن

انواع خدمات کارگری نوبار در باربری تهران

انجام تمام مراحل اسباب‌کشی نیازمند دقت، توجه و صرف زمان زیادی است. بعضی انجام این فرایند را ساده و پیش‌پاافتاده می‌دانند اما باید توجه داشت که شما در طول اسباب‌کشی مشغول جابجایی بخشی از سرمایه خود هستید، بی‌توجهی به جزئیات بسته‌بندی و چیدمان می‌تواند آسیب جدی به وسایلتان وارد کند؛ شاید شما زمان کافی برای رسیدگی به این کار آن‌هم با این جزئیات ریز و دقیق نداشته باشید. از طرفی امکان دارد فرصت اسباب‌کشی محدود باشد و شما نیازمند سرعت عمل بالا در انجام آن باشید. در چنین شرایطی نیاز است تا از افراد متخصص و کار بلد کمک بگیرید.
در هر صورت سامانه اسباب‌کشی نوبار در بخش خدمات باربری تهران می‌تواند برای انجام این کار به شما کمک کند تا بخش‌های مختلف از پروسه اسباب‌کشی را با دقت بیشتری پشت سر بگذارید. کارگران اسباب‌کشی نوبار در بخش‌های مختلف شامل، کارگر بسته بندی اثاثیه منزل ، کارگر جابجایی بار و کارگر فنی برای کمک‌رسانی به شما آماده‌اند. چنانچه در هر یک از این بخش‌ها نیازمند کمک گرفتن از افراد باتجربه هستید باید حین ثبت سفارش تعداد نفرات درخواستی را اعلام کنید.
حمل بار اینترنتی و مطمئن با نوبار

باربري نوبار چه خدماتی در تهران ارائه میدهد؟

چگونه از سایت یا اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت بگیریم؟

تفاوت قیمت باربري نوبار با سایر باربری های تهران چیست؟

اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com