با وارد کردن شماره خود در باکس زیر از 20/000 هزار تومان تخفیف نوبار بهره مند شوید

با وارد کردن شماره خود در باکس زیر از 20/000 هزار تومان تخفیف نوبار بهره مند شوید

اسباب کشی منزل را به صورت آنلاین در اپلیکیشن نوبار تجربه کنید

با پا گذاشتن به دنیای فناوری و دیجیتالی شدن زندگی مردم، رویه رزرو اتوبار نیز دستخوش تغییر شده است. تمامی شرکت‌های حمل بار و اتوبارها در راستای همگام شدن با فناوری به راه‌اندازی اپلیکیشن و داشتن سامانه‌ای برای اسباب کشی آنلاین روی آورده‌اند.

نوع و شکل کار نسبت به چندین سال پیش بسیار تغییر کرده است. تکنولوژی باعث شده است که روش‌های سنتی کم کم جای خود را به روش‌های آنلاین بدهند که هم در زمان و هم در هزینه صرفه‌جویی را به ارمغان آورده است. البته هنوز هم هستند افرادی که روش سنتی را به روش آنلاین ترجیح می‌دهند ولی خب با توجه به تغییر سریع سبک زندگی مردم کم کم روش‌های سنتی دیگر جایی در میان مردم نخواهند داشت و آن دسته از افراد  نیز مجبور به انتخاب روش‌های آنلاین هستند.

اسباب کشی آنلاین

روش‌های سنتی اثاث کشی و حمل بار با مشکلات بسیاری همراه هستند. یکی از آنها این است که برای یافتن نزدیک‌ترین اتوبار در محله باید وقت بسیاری را برای گشتن در محله بگذارید و این در حالی است که نوع آنلاین این مشکلات را ندارد و تنها با زدن یک دکمه می‌توانید نزدیک‌ترین اتوبار به خودتان را پیدا و رزرو نمایید.

مزایای رزرو خدمات اتوبار به صورت آنلاین از نوبار

  • صرفه جویی در زمان و هزینه
  • حق انتخاب در نحوه پرداخت هزینه (پرداخت آنلاین یا نقدی)
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • امکان پیدا کردن آدرس دقیق مبدا و مقصد در نقشه به صورت آنلاین
  • قیمت مشخص و بدون تغییر در هنگام ثبت سفارش تا پایان کار
آسان

آسان

نوبار ساده‌ترین روش برای رزرو آنلاین خدمات اسباب‌کشی به صورت شبانه‌روزی است.

مقرون به صرفه

مقرون به صرفه

مشاهده قیمت‌های رقابتی و شفاف قبل از رزرو نوبار شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

مطمئن

مطمئن

تمام کاربران نوبار پشت‌شان به خدمات مطمئن و مسئولیت‌پذیری و پشتیبانی ۲۴ ساعته نوبار گرم است.

اپلیکیشن نوبار

یکی از مشکلات دیگری که روش سنتی دارد این است که قیمت در این روش‌ها اصلا ثابت نیست و برحسب فاکتورهای مختلف که از طرف اتوبارهای سنتی داده می‌شود کم و زیاد می‌شود. حال اینکه در خدمات آنلاین شما همان مبلغی را پرداخت می‌کنید که در آخر ثبت سفارش مشاهده می‌کنید. اتفاقا یکی از مزیت‌های نوبار در هنگام ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن و یا سایت به صورت آنلاین این است که مبلغی که در آخر کار به عنوان فاکتور مشاهده می‌کنید تغییری نمی‌کند و داشتن ثبات در قیمت‌دهی از شعارهای اصلی نوبار به شمار می‌آید.

با پیشرفت تکنولوژی و آمدن ابزارهای آنلاین و اپلیکیشن‌ها دیگر درباره مشکلات ناشی از رزرو خدمات حمل بار و اثاثیه منزل ناراحتی وجود نخواهد داشت.

در این روش گوشی خود را برمی‌دارید، به دنبال بهترین شرکت حمل بار آنلاین می‌گردید که کار اسباب کشی را به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند، سپس اپلیکیشن آن را دانلود می‌کنید و بعد سفارش خودتان را با چند حرکت ثبت می‌کنید. با استفاده از اپلیکیشن می‌توانید بر روی نقشه نقطه دقیق قرارگیری منزل یا محل کارتان را مشخص کنید، درخواست مورد نظرتان را انتخاب کنید و در انتهای کار فاکتور خود را مشاهده کنید.

نوبار، به عنوان اولین دارنده اپلیکیشن اسباب کشی آنلاین در کشور توانسته در مسیر کاهش نگرانی‌های شما در مورد اثاث کشی قدم بردارد. تنها با چند کلیک می‌توانید بهترین خدمات حمل بار آنلاین را از نوبار بخواهید و در میزان صرف زمان و هزینه صرفه‌جویی کنید.

با اپلیکیشن نوبار می‌توانید لحظه به لحظه و دقیقه به دقیقه از موقعیت مکانی بار خود باخبر شوید و بتوانید آنها را در مسیرشان تا مقصد رصد کنید.

اسباب کشی منزل