اسباب کشی منزل، بدون نگرانی
اسباب کشی منزل، بدون نگرانی
بدون کوچک ترین استرس
بدون محدودیت ۳ ساعت
بدون انعام
تخمین هوشمند قیمت اسباب کشی و عدم افزایش آن پس از ارائه سرویس
پشتیبانی از قبل از شروع سفارش تا یک روز بعد از اسباب کشی
بیمه تمامی وسایل با همکاری بیمه ایران
ثبت سفارش سریع (سرویس )
استعلام قیمت
شروع قیمت از
ثبت سفارش
سفارش شما ثبت شد!
درخواست شما با موفقیت ثبت شد و همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
جابجایی وسایل، بدون استرس

اسباب کشی: خدمات اسباب کشی منزل با قیمت ثابت

روش‌های سنتی اثاث کشی و حمل اثاثیه منزل با مشکلات بسیاری همراه هستند. یکی از آنها این است که برای یافتن نزدیک‌ترین و بهترین اتوبار با ماشین اثاث کشی مناسب مانند وانت بار و همچنین کارگر اسباب کشی مجرب و متعهد باید وقت بسیاری را برای جستجو صرف کنید و این در حالی است که در سرویس اسباب کشی آنلاین شرکت نوبار با این مشکلات روبرو نخواهید بود و تنها با زدن یک دکمه می‌توانید نزدیکترین کامیون اسباب کشی به خودتان را پیدا و رزرو کنید.

برای اسباب کشی منزل نسبت به حجم وسایل خود نوع وسیله نقلیه را انتخاب کرده و بر اساس شرایط انتخابی مثل تعداد کارگر موردنیاز، فاصله مبداء و مقصد به صورت آنلاین استعلام قیمت بگیرید. اگر اطمینان ندارید که چه وسیله نقلیه‌ای برایتان مناسب است با پشتیبان‌های نوبار تماس بگیرید.

فواید استفاده از خدمات آنلاین شرکت اسباب کشی نوبار

صرفه جویی در زمان و هزینه
حق انتخاب در نحوه پرداخت هزینه (پرداخت آنلاین یا نقدی)
پشتیبانی ۲۴ ساعته
امکان پیدا کردن آدرس دقیق مبدا و مقصد در نقشه به صورت آنلاین
قیمت ثابت تا پایان کار، با ثبت سفارش در اپلیکیشن و مشاهده فاکتور
امکان استخدام کارگر باربر به تعداد دلخواه
نیروهای متخصص بسته‌بندی، چیدمان و خدمات فنی
انتخاب ماشین برای اسباب کشی منزل متناسب با حجم بار خود

مراحل ثبت سفارش اسباب کشی در نوبار

1
ورود به سایت نوبار و ورود اطلاعات کامل مبدا و مقصد
2
انتخاب نوع خدمات اسباب کشی درخواستی اعم از نوع ماشین، وسایل سنگین و تعداد کارگر
3
مشخص کردن ساعت و تاریخ اسباب کشی
4
مشاهده پیش‌ فاکتور و قیمت نهایی
5
تایید و ثبت سفارش

چرا اثاث کشی با نوبار؟

خدمات نوبار شامل چه مواردی می‍شود؟
هزینه خدمات اسباب کشی نوبار چقدر است؟
چگونه از سایت و اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت بگیرم؟
چه تعداد کارگر باربر برای اسباب کشی من مناسب است؟
نوبار در چه شهرهایی خدمات اسباب کشی ارائه می‌دهد؟

خدمات اسباب کشی مطمئن با نوبار

ما در نوبار تمام تلاش خود را کرده ایم تا مطمئن شویم شما تجربه خوبی در استفاده از خدمات اثاث کشی دارید. راه های مختلفی برای ثبت سفارش خدمات اسباب کشی وجود دارد. شما می توانید با ما تماس بگیرید یا بصورت آنلاین استعلام خدمات مختلف را بگیرید. کارشناسان نوبار در ادامه طی تماس تلفنی توضیحاتی کامل درمورد خدمات مورد نظر شما ارائه می دهند و هزینه خدمات اسباب کشی را به شما اعلام می کنند. سپس درصورت تایید شما، کارشناسان ما برای انجام خدمات به سمت محل مورد نظر شما اعزام می شوند.

شما می توانید با خیال راحت تمامی خدمات اثاث کشی خود را به نوبار بسپارید. در ادامه مراحل دریافت خدمات اسباب کشی از نوبار را بصورت ریز با هم مرور میکنیم.

تماس با نوبار یا استعلام هزینه خدمات اسباب کشی بصورت آنلاین

در مرحله اول شما می توانید با کارشناسان نوبار از طریق شماره تماسی که در بالای سایت وجود دارد تماس بگیرید یا بصورت آنلاین استعلام را دریافت کنید. در ادامه طی تماس تلفنی با تمامی خدمات اسباب کشی نوبار بصورت کامل آشنا می شوید و پس از صحبت با کارشناس درمورد خدمات مورد نظرتان هزینه این خدمات را دریافت کنید. در ادامه درصورت تایید شما کارشناسان برای انجام خدمات مورد نظر شما اعزام خواهند شد.

مراحل مختلف خدمات اسباب کشی نوبار

مراحل مختلف خدمات اسباب کشی نوبار

برای ارائه خدمات اثاث کشی منزل مراحل مختلف سفارش شما پردازش خواهد شد و با توجه به خدماتی که مورد نیاز شما هستند بهترین خدمات اسباب کشی به شما ارائه می شود. قصد ما در نوبار ایجاد تجربه ای دلنشین و فراموش نشدنی از اسباب کشی است و در این توانسته ایم رضایت بالای 90% از کاربران را جلب کنیم. با وجود این موضوع کماکان در تلاش هستیم تا خدمات و کامل تری را برای مخاطبین خودمان فراهم کنیم.

اعزام کارشناسان اسباب کشی

با توجه به ساعت مورد درخواست شما، خدمات مورد نیاز و لوازم شما کارشناسان نوبار برای انجام خدمات اثاث کشی به موقع و بدون اتلاف وقت اعزام می شوند.

جمع آوری، دسته بندی و بسته بندی

در مرحله سوم از اسباب کشی منزل، لوازم شما در مبدا بصورت کامل جمع آوری، دسته بندی و بسته بندی خواهند شد و با توجه به ابعاد آنها در امنیت کامل بسته بندی می شوند. بسته بندی های نوبار بصورت اختصاصی برای اسباب کشی آماده شده اند و از استحکام کافی و مناسبی برخوردار هستند.

جابجایی و حمل بار و لوازم در اسباب کشی

پس از جمع آوری و اطمینان از امنیت لوازم، نوبت به جابجایی آنها به مقصد مورد نظر ما می رسد. از آنجایی که از قبل، طی صحبت با کارشناسان اطلاعات مورد نظر را انتقال داده اید در این مرحله درصورتی که تجهیزات حساس و بزرگ داشته باشید نیروهای متخصص بصورت جداگانه برای جابجایی آنها اعزام خواهند شد. با توجه به وجود نیروهای پشتیبانی و نیروهای متخصص هیچگونه نگرانی و دغدغه ای نخواهید داشت.

چیدمان و اتمام خدمات اسباب کشی

پس از مرحله جابجایی به مرحله آخر اثاث کشی منزل میرسیم. در این مرحله تمامی تجهیزات مورد نظر مطابق با نظر شما در مقصد از بسته بندی خارج شده و چیدمان خواهند شد. همچنین تمامی تجهیزات حساس نیز با مراقبت و امنیت کافی مطابق با نظر شما در مقصد قرار خواهند گرفت.

بیمه خدمات اسباب کشی

ما در نوبار طی صحبت با مشتریان مختلف و دریافت تجربه آنها تصمیم گرفتیم خدمات بیمه اثاث کشی را برای اولین بار در ایران با همکاری شرکت بیمه ایران ارائه دهیم. در خدمات بیمه اسباب کشی منزل شما می توانید تجهیزات و لوازم خودتان را بیمه کنید تا بابت امنیت آنها خیالتان بیش از پیش راحت باشد. ما در نوبار قصد ایجاد خدمات نوین و جدیدی داریم و حتی بدون تهیه بیمه می توانید از سلامت و امنیت تحهیزات خودتان مطمئن باشید.


خدمات ویژه اسباب کشی نوبار


عدم وجود محدودیت 3 ساعته در اسباب کشی

در نوبار محدودیت 3 ساعته اسباب کشی به هیچ عنوان وجود ندارد. درصورتی که تجربه استفاده از اتوبارها یا باربری ها را داشته باشید احتمالا میدانید که محدودیتی 3 ساعته در ارائه خدمات آنها وجود دارد و این عاملیست برای عجله و هزینه بیشتر. اما از آنجایی که نوبار قصد ارائه خدمات خاص و بدون تکرار را برای شما دارد این محدودیت در نوبار وجود ندارد.

عدم درخواست پرداخت انعام پس از خدمات اسباب کشی

در نوبار به هیچ عنوان از شما حتی درخواست برای پرداخت انعام هم نمی شود. در صورتی که یکی از تجارب تلخ افراد در استفاده از اتوبار و باربری ها مربوط در الزام در پرداخت انعام است. ما به شما اطمینان می دهیم مبلغی که استعلام میگیرید و کارشناسان ما به شما اعلام می کنند همان هزینه نهایی است که شما پرداخت می کنید.

تخمین هوشمند قیمت اسباب کشی و عدم افزایش آن

در نوبار پس از استعلام قیمت از سوی شما و اعلام قیمت به شما به هیچ عنوان قیمت افزایش نخواهد داشت. همچنین شما می توانید به سرعت از طریق سایت نوبار درخواست استعلام هوشمند قیمت را در هر ساعت از شبانه روز داشته باشید و در لحظه آن را دریافت کنید.

پشتیبانی از قبل از شروع اسباب کشی تا یک روز بعد از انجام آن

در نوبار ما تضمین میدهیم نیروهای پشتیبانی نوبار از قبل از شروع خدمات اثاث کشی منزل شما تا یک روز بعد از آن همراه شما خواهند بود.

چرا از خدمات اثاث کشی منزل نوبار استفاده کنیم؟

- صرفه جویی در هزینه خدمات اسباب کشی
- حق انتخاب در پرداخت هزینه های اسباب کشی (پرداخت آنلاین یا نقدی)
- پشتیبانی 24 ساعته خدمات اثاث کشی
- امکان پیدا کردن دقیق مبدا و مقصد اثاث کشی بصورت آنلاین
- قیمت ثابت خدمات اسباب کشی تا پایان کار، با ثبت سفارش و مشاهده فاکتور در اپلیکیشن
- امکان استخدام کارگر باربر برای خدمات اسباب کشی به تعداد دلخواه
- نیروهای متخصص جمع آوری، بسته بندی، دسته بندی، چیدمان و خدمات فنی
- انتخاب ماشین اسباب کشی منزل متناسب با حجم بار شما

ثبت سفارش آنلاین اسباب کشی به جای روش های سنتی

از مهم‌ترین مشکلات اتوبارهای سنتی این است که اسباب کشی با قیمت ثابت ندارند. تا پایان حمل بار قیمت اولیه بارها تغییر می‌کند و شما در انتها مجبور به پرداخت مبلغی بیش از آنچه در اول توافق کرده‌اید خواهید بود. اما در خدمات اسباب کشی نوبار شما همان مبلغی را پرداخت می‌‌کنید که در آخرین مرحله از ثبت سفارش مشاهده کرده بودید. قیمت‌دهی متغیر و نامعتبر بازارهای سنتی برای حمل بار به شهرستان و درون شهری یکی از مهمترین دغدغه‌های نوبار بود.

در اپلیکیشن اثاث کشی نوبار دیگر با این مشکل روبرو نخواهید شد. هزینه‌ای که شما هنگام سفارش خدمات اسباب کشی در وبسایت یا اپلیکیشن نوبار استعلام می‌گیرید، همان مبلغی است که در پایان کار باید پرداخت کنید و در حین کار هیچ تغییری نخواهد کرد. نوبار، به عنوان اولین اپلیکیشن اسباب کشی آنلاین در کشور توانسته در مسیر کاهش نگرانی‌های شما در مورد اثاث کشی قدم بردارد.

با دانلود اپلیکیشن اسباب کشی نوبار می‌توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید و بهترین و مطمئن‌ترین خدمات حمل بار آنلاین را تنها با چند کلیک در اختیار داشته باشید. با اپلیکیشن نوبار می‌توانید لحظه به لحظه و دقیقه به دقیقه از موقعیت مکانی بار خود باخبر شوید و آن را تا رسیدن به مقصد رصد کنید.

امکان زمانبندی ثبت سفارش آنلاین

برای هر زمان که بخواهید اثاث کشی را انجام دهید می‌توانید از مدتی قبل این سرویس را بر اساس نوع خدمتی که خودتان انتخاب می‌کنید رزرو کنید. اگر نیاز به ماشین باربری یا کارگر اسباب کشی دارید از قبل می‌توانید روز و ساعت موردنظرتان را مشخص کنید. به این ترتیب برای کارهای خود برنامه‌ریزی لازم را انجام داده و طبق زمان‌بندی پیش بروید و مطمئن باشید که در زمان دقیق خدمات مورد نظر را دریافت می‌کنید.

نکات اسباب کشی ایمن

درصورتی که از خدمات نوبار استفاده میکنید خیالتان از بابت امنیت و سلامت لوازمتان راحت باشد زیرا نوبار اینجاست تا خدمتی نوین و تکرار نشدنی به شما ارائه دهد و تجربه ترسناک اثاث کشی را برای شما به کاری آسان تبدیل کند. درصورتی که اسباب کشی را خودتان انجام می دهید حتما به نکات زیر توجه کنید تا اسباب کشی بهتری داشته باشید.

1. در قدم اول کارهایی که باید انجام دهید را لیست کنید.
2. تجهیزات مورد نیاز برای دسته بندی و بسته بندی را آماده کنید. در صورتی که به تجهیزاتی مثل کارتن، پلاستیک، باکس برزنتی یا چسب دسترسی ندارید میتوانید این تجهیزات را فروشگاه آنلاین نوبار تهیه کنید.
3. با یک پارچه تنظیف تمامی لوازم را قبل از بسته بندی گردگیری کنید.
4. پس از بسته بندی لوازم از ایمن بودن و محکم بودن بسته بندی مطمئن شوید.
5. از تجهیزات محافظتی مانند پلاستیک های بابل رپ برای محافظت از لوازم شکستنی استفاده کنید.
6. پس از بسته بندی هر جعبه نام لوازمی که در آنها هست را یادداشت کنید.
7. به درب های لوازمی که دارای درب هستند مانند دراورها، میزهای کشو دار، یخچال و ... را چسب بزنید.
8. لوازمی که دارای گوشه های تیز هستند را بپوشانید.
9. بر روی صندلی ها، مبل ها و لوازمی که پارچه ای هستند روکش بگذارید.
10. در صورتی که مقصد اثاث کشی نیاز به سمپاشی دارد پیش از نقل مکان سمپاشی را انجام دهید.

توضیحات بیشتر

سوالات متداول برای اسباب کشی با نوبار

منظور از ثابت ماندن قیمت اسباب کشی در نوبار چیست؟
خدمات نوبار برای اثاث کشی چه وجه تمایزی نسبت به سایر شرکت‌ها دارد؟
نحوه استعلام قیمت برای اسباب کشی چگونه است؟
هزینه اسباب کشی چقدر است؟
خدمات اسباب کشی نوبار شامل چه مواردی هستند؟
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com