اسباب کشی در شهران

اسباب کشی در شهران

اسباب کشی در شهران

هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد

هیچ هزینه اضافی مانند انعام نخواهید پرداخت

قیمت‌ها قبل از ثبت سفارش قابل استعلام است

قیمت‌ها تا پایان سفارش اسباب کشی در شهران ثابت است

پشتیبانی 24 ساعته در هر زمان و مکانی در دسترس شماست

بیمه نوبار تمامی لوازم منزل شما را حین اسباب کشی بیمه می‌کند


ثبت سفارش سریع (سرویس )
استعلام قیمت
شروع قیمت از
ثبت سفارش
سفارش شما ثبت شد!
درخواست شما با موفقیت ثبت شد و همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

اثاث کشی در شهران

اثاث کشی در شهران

اثاث کشی در شهران

اسباب کشی در شهران به روش سنتی دردسرهای زیادی دارد. به همین دلیل شاید خیلی از افراد از آن فراری باشند. دردسرهای پیدا کردن یک شرکت‌ حمل و نقل بار خوب با قیمت‌های منصفانه به ساعت‌ها زمان نیاز دارد و این موضوع بیشتر افراد را مضطرب می‌کند. علاوه بر این اکثر قیمت‌هایی که شرکت‌های حمل و نقل بار به صورت سنتی به شما می‌دهند، نهایی نیستند به این معنی که تا پایان کار به هزاران دلیل بیشتر خواهند شد. این موضوع به افراد اجازه بودجه بندی و برنامه ریزی مالی نخواهد داد. علاوه بر این عدم پاسخگویی افراد در حین اسباب کشی منزل، خسارات وارد آمده به لوازم و... همگی مواردی هستند که می‌توانند مشکل زا باشند. نوبار یک شرکت حمل و نقل بار دانش بنیان است که با ایده‌ها و ویژگی‌های نو خود سعی کرده این مشکلات را حل کند.

اثاث کشی در شهران بدون محدودیت سه ساعته

اثاث کشی در شهران بدون محدودیت سه ساعته

اثاث کشی در شهران بدون محدودیت سه ساعته

یکی از بزرگترین مشکلات اسباب کشی به روش سنتی محدودیت‌های زمانی است که شرکت‌های مختلف برای اسباب کشی در شهران وضع می‌کنند. این محدودیت‌های زمانی که معمولا سه ساعته است شما را مجبور می‌کند در یک محدوده زمانی سه ساعته اسباب کشی خود را به پایان برسانید. از آنجایی که انجام اسباب کشی کامل در سه ساعت کاملا غیرممکن است؛ مجبور خواهید شد برای ساعت‌های بیشتر هزینه بیشتری پرداخت کنید که هزینه نهایی را بالاتر می‌برد. نوبار برای اسباب کشی هیچ محدودیت زمانی ندارد و بابت زمان بیشتر نیز هزینه بیشتری از شما نمی‌گیرد. اسباب کشی در هر سفارشی با توجه به ویژگی‌های آن زمان بندی خواهد شد و در صورت طی شدن زمان بیشتر نیازی به پرداخت هزینه بیشتر از سوی شما وجود ندارد.

بیمه نوبار برای تضمین لوازم منزل شما

بیمه نوبار برای تضمین لوازم منزل شما

بیمه نوبار یکی دیگر از ویژگی‌های ممتازی است که نوبار به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در حین انجام اسباب کشی در شهران با نوبار تمامی لوازم منزل شما بر حسب ارزش بیمه خواهد شد. به این ترتیب چنانچه در حین اسباب کشی اتفاقی بیوفتد که به لوازم منزل شما آسیب برساند، بیمه تمامی هزینه آن را به صورت کامل به شما پرداخت خواهد کرد. این موضوع از این بابت ایجاد شده که در هنگام اسباب کشی ممکن است ناگزیر اتفاقاتی رخ دهد. در شرکت‌های حمل و نقل بار به صورت سنتی معمولا مسئولیت این حوادث بر عهده گرفته نخواهد شد و شما قادر نخواهید بود خسارت خود را جبران کنید که امری بسیار استرس زا است.

مراحل ثبت سفارش اسباب کشی در نوبار

1
انتخاب مبدا و مقصد با ورود به سایت، اپلیکشن و یا با استفاده از تماس تلفنی
2
انتخاب نوع خدمات، نوع ماشین، تعداد کارگران و تعداد وسائل
3
انتخاب زمان و ساعت دقیق اسباب کشی
4
پیش فاکتور و مشاهده قیمت
5
ثبت سفارش و تایید

استعلام هوشمند اسباب کشی در شهران با نوبار

استعلام هوشمند اسباب کشی در شهران با نوبار

استعلام هوشمند اسباب کشی در شهران با نوبار

مهم‌ترین ویژگی که نوبار را از شرکت‌های حمل و نقل بار سنتی متمایز می‌کند، امکان استعلام قیمت در آن پیش از ثبت سفارش است. به این صورت که وقتی وارد سایت یا اپلیکیشن نوبار می‌شوید، کافی است مبدا و مقصد را روی نقشه پیدا کنید. خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از وارد کردن زمان و تاریخ دقیق سفارش، می‌توانید قیمت اثاث کشی در شهران را مشاهده کنید. در صورت تایید شما سفارش ثبت خواهد شد. همچنین نوبار تضمین می‌کند که قیمت‌های نمایش داده شده در هنگام ثبت سفارش نهایی است و به هیچ عنوان تا پایان کار تغییر نخواهد کرد و هزینه‌های پنهانی وجود نخواهد داشت.

پشتیبانی هوشمند 24 ساعته در نوبار

پشتیبانی هوشمند 24 ساعته در نوبار

پشتیبانی هوشمند 24 ساعته در نوبار

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که در هنگام اسباب کشی با مشکلات زیادی رو به رو شوید. برای مثال ممکن است اختلافاتی با راننده و یا کارگران داشته باشید و یا حتی بخواهید بخشی از برنامه اسباب کشی در شهران را تغییر دهید. در این زمان حتما متوجه شده‌اید که کسی مشکل شما را حل نمی‌کند و خودتان باید برای حل آن اقدام کنید. این موضوع واقعا آزار دهنده است، بنابراین نوبار با پشتیبانی هوشمند 24 ساعته خود در جهت حل این مشکل گام برداشته است. پشتیبانی 24 ساعته نوبار در هر زمان و مکانی در دسترس شماست و پس از ثبت سفارش برای حل هر مشکل و یا اختلافی می‌توانید از پشتیبانی استفاده کنید. علاوه بر این هرگونه نکته و یا تغییر برنامه‌ای را می‌توانید به پشتیبانی اطلاع دهید و نیازی به حل مشکلات به وسیله شما نیست. پس از پایان سفارش هم تا 24 ساعت مشکلات احتمالی را می‌توانید با پشتیبانی حل کنید.

چرا اسباب کشی با نوبار؟

خدمات نوبار شامل چه مواردی می‍شود؟
هزینه خدمات اسباب کشی نوبار چقدر است؟
چگونه از سایت و اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت بگیرم؟
پشتیبانی تیم باربری نوبار چگونه هست؟
نوبار در چه شهرهایی خدمات اسباب کشی ارائه می‌دهد؟
چرا اسباب کشی با نوبار؟

انتخاب زمان بندی و ثبت سفارش اسباب کشی در شهران به صورت آنلاین

انتخاب زمان بندی و ثبت سفارش اسباب کشی در شهران به صورت آنلاین


شرکت‌های حمل و نقل بار سنتی معمولا برای ثبت سفارش اسباب کشی  و انتخاب روز آن نیاز به مراجعه حضوری شما دارند. این موضوع در نوبار کاملا آنلاین است و در وقت و زمان شما صرفه جویی خواهد کرد. برای ثبت سفارش آنلاین کافی است به سایت یا اپلیکیشن نوبار مراجعه کنید. تمامی مراحل ثبت سفارش آنلاین است و نیازی به مراجعه حضوری شما نیست. علاوه بر این در زمان ثبت سفارش می‌توانید تاریخ و زمان دقیق آن را انتخاب کنید. به این معنی که از روزها قبل می‌توانید تاریخ و حتی ساعت اسباب کشی را مشخص کرده و برنامه ریزی انجام دهید.

مزایای ثبت سفارش اسباب کشی به صورت آنلاین

مزایای ثبت سفارش اسباب کشی به صورت آنلاین


ثبت سفارش اسباب کشی در شهران به صورت آنلاین مزایای زیادی دارد. اولین آن عدم اتلاف وقت است. ممکن است مجبور باشید برای پیدا کردن شرکت حمل باری که در روز مورد نظر شما جای خالی داشته باشد، مسافت زیادی را طی کنید و یا زمان زیادی را به جستجو بپردازید. در سفارش آنلاین به راحتی می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. همچنین با قابلیت استعلام قیمت پیش از ثبت سفارش نیز قادر خواهید بود، قیمت را ببینید، مقایسه کنید و در صورت تایید به ثبت برسانید. این کار در وقت و هزینه شما صرفه جویی زیادی می‌کند.

اپلیکیشن نوبار چیست؟

اپلیکیشن نوبار یکی دیگر از ویژگی‌های این شرکت برای اسباب کشی در شهران که به مشتریانش کمک می‌کند، سفارش خود را راحت‌تر ثبت کنند. اپلیکیشن نوبار برای گوشی‌های هوشمند در دسترس است و به راحتی نصب خواهد شد. رابط کاربری اپلیکیشن نوبار مانند سایت آن است و شما در هر زمان و مکانی قادر خواهید بود که سفارش خود را ثبت کنید. کافی است وارد برنامه شده و اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید. شما قادر خواهید بود با اپلیکیشن همانند سایت قیمت اسباب کشی خود را از پیش استعلام کرده و در صورت تایید ثبت نهایی کنید.

اسباب کشی در شهران با نوبار در چه مناطقی انجام می‌شود؟

محله شهران تهران یکی از مناطق غرب تهران است که نزدیک به ارتفاعات البرز قرار گرفته است. این منطقه جز منطقه 5 شهرداری تهران است و آب و هوای بسیار خوبی دارد. همین موضوع نیز باعث شده افراد زیادی در آن اقامت داشته باشند. نوبار به عنوان یک شرکت حمل و نقل بار که در همه جای تهران فعالیت دارد، اسباب کشی در شهران را نیز انجام داده و در تمامی نقاط آن خدمات دهی می‌کند. برای ثبت سفارش کافی است وارد سایت و یا اپلیکیشن نوبار شوید. اگر نمی‌توانید از سایت و یا اپلیکیشن استفاده کنید با شماره نوبار نیز می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. کافی است مبدا و مقصد را انتخاب کرده، خدمات مورد نظر را وارد کنید و سپس با انتخاب تاریخ و زمان دقیق قیمت نهایی را مشاهده کنید. در صورت تایید سفارش شما نهایی خواهد شد.

اسباب کشی در خیابان عسگری شهران

اسباب کشی در خیابان عسگری شهران نیز جز خدمات نوبار است. شما می‌توانید برای اسباب کشی در این منطقه از خدمات وی ای پی نوبار استفاده کنید. این خدمات به شما اجازه می‌دهد صفر تا صد اسباب کشی را به متخصصان نوبار بسپارید. به این ترتیب که این متخصصان در زمان انتخاب شده در هنگام سفارش به محل اعزام خواهند شد. آنها وظیفه بسته بندی و دسته بندی تمامی لوازم منزل شما را بر عهده خواهند گرفت. لوازم مورد نیاز این کار را نیز همراه خود خواهند داشت. سپس پس از حمل بار به مقصد وظیفه چیدمان وسائل را نیز خواهند داشت و این موارد همگی به سلیقه و نظر شما انجام خواهد شد.

 

اسباب کشی در خیابان وسک شهران

خیابان وسک شهران یکی از خیابان‌های مهم شهران است. روزانه افراد زیادی از این منطقه برای اسباب کشی در شهران اقدام می‌کنند. به همین دلیل شرکت‌های حمل و نقل بار زیادی در منطقه وجود دارد. بیشتر این شرکت‌ها از شیوه‌های حمل و نقل قدیمی استفاده می‌کنند. نوبار ویژگی‌های جدیدی به مشتریانش ارائه می‌کند که بسیار پیشرو است. این ویژگی‌ها شامل قیمت‌های نهایی و تضمینی، بیمه نوبار، پشتیبانی 24 ساعته، ثبت سفارش آنلاین، زمان بندی تاریخ سفارش و... است. به همین خاطر افراد زیادی ترجیح می‌دهند سفارش خود را با نوبار به انجام برسانند.

اسباب کشی در خیابان نیما یوشیج شهران

خیابان نیما یوشیج شهران نیز خیابان پرطرفداری است که خانه‌های ویلایی و آپارتمان‌های زیادی در آن قرار دارد. اثاث کشی در شهران و این منطقه با نوبار امکان پذیر است. برای اسباب کشی در این منطقه می‌توانید از خدمات بیمه نوبار استفاده کنید. بیمه نوبار به شما اجازه می‌دهد تمامی لوازم منزل خود را در مقابل حوادث احتمالی بیمه کنید. در صورت بروز حادثه و یا تصادفی در حین اسباب کشی بیمه تمام خسارت را به شما پرداخت خواهد کرد. البته کارگران نوبار در کار خود آموزش دیده هستند و این موضوع احتمال به وجود آمدن حادثه را بسیار کاهش خواهد داد.


توضیحات بیشتر

سوالات متداول اسباب کشی در شهران

برای اسباب کشی در شهران چند کارگر مورد نیاز است؟
هزینه اسباب کشی در نوبار بر چه اساسی محاسبه می‌شود؟
آیا می‌توانم خدمات وی ای پی نوبار را برای شهران نیز انتخاب کنم؟
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com