بدون محدودیت زمانی

بدون هزینه‌های اضافی مانند انعام

استعلام هوشمند قیمت اسباب کشی در اصفهان به صورت آنلاین

عدم تغییر قیمت‌ها بعد از اتمام کار اسباب کشی

پشتیبانی 24 ساعته در زمان اسباب کشی و بعد از آن

بیمه نوبار برای جبران خسارت‌های احتمالی در زمان اسباب کشی


ثبت سفارش سریع (سرویس )
استعلام قیمت
شروع قیمت از
ثبت سفارش
سفارش شما ثبت شد!
درخواست شما با موفقیت ثبت شد و همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

اسباب کشی در اصفهان با بهترین قیمت و کیفیت

اسباب کشی در اصفهان با بهترین قیمت و کیفیت

اسباب کشی در اصفهان با بهترین قیمت و کیفیت

اصفهان یکی از شهرهای بزرگ کشور است که جمعیت زیادی نیز دارد. به همین دلیل افراد زیادی روزانه متقاضی اسباب کشی در اصفهان هستند. از این رو شرکت‌های حمل و نقل سنتی زیادی نیز در این شهر وجود دارد. با این حال این شرکت‌ها کاستی‌های زیادی دارند که تجربه اسباب کشی را برای مشتریانشان به تجربه‌ای پر از استرس تبدیل می‌کند. یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که این شرکت‌ها دارند عدم ارائه یک قیمت دقیق برای اسباب کشی است. قیمت‌های استعلام گرفته شده از آنها معمولا حدودی است و تا پایان کار بنا به دلایل زیادی تغییر می‌کند. علاوه بر این مشکلات دیگری مانند عدم پاسخگویی مناسب، خسارات وارده به لوازم منزل و... از مشکلات دیگری است که مشتریان با آن رو به رو هستند. نوبار یک شرکت نوآور در زمینه حمل و نقل بار است که سعی دارد این مشکلات را برطرف کرده و ویژگی‌های جدیدی به مشتریانش ارائه دهد.

اثاث کشی در اصفهان بدون محدودیت 3 ساعته

اثاث کشی در اصفهان بدون محدودیت 3 ساعته

اثاث کشی در اصفهان بدون محدودیت 3 ساعته

اسباب کشی در اصفهان با شرکت‌های حمل و نقل سنتی معمولا یک محدودیت زمانی دارد، به این معنی که باید در زمان معیین شده که معمولا سه ساعت است، اسباب کشی خود را انجام دهید. در غیر این صورت بابت هر ساعتی که اضافه بشود، باید هزینه جداگانه ای پرداخت کنید. از آنجایی که معمولا یک اسباب کشی کامل بیشتر از سه ساعت طول می‌کشد تا انجام شود، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. اسباب کشی در اصفهان با نوبار هیچ محدودیت زمانی ندارد به این معنی که برای انجام هر اسباب کشی با توجه به تعداد لوازم و خدمات انتخاب شده زمان تعیین می‌شود. در صورتی که اسباب کشی بیشتر از این زمان طول کشید شما موظف به پرداخت هزینه اضافی نیستید.

بیمه لوازم منزل در زمان اسباب کشی با نوبار

بیمه لوازم منزل در زمان اسباب کشی با نوبار

حتما برای شما هم پیش آمده که در هنگام اسباب کشی لوازم منزلتان آسیب ببیند و یا خسارتی به آن وارد شود. در این هنگام معمولا شرکت‌های حمل و نقل سنتی مسئولیتی در قبال آسیب قبول نخواهند کرد و حتی به سختی می‌توانید ثابت کنید این خسارت در زمان اسباب کشی در اصفهان روی داده تا هزینه خسارت آن را دریافت کنید. نوبار با ارائه بیمه این مشکل را حل کرده است. بیمه نوبار برای اولین بار در ایران تمامی لوازم منزل شما را در حین اسباب کشی بیمه می‌کند به این معنی که اگر در طول اسباب کشی با خسارتی رو به رو شدید و یا حادثه‌ای روی دارد، بیمه تمامی هزینه‌های مربوط به آن را پرداخت خواهد کرد.

نحوه ثبت سفارش اسباب کشی در نوبار

1
انتخاب مبدا و مقصد با ورود به سایت، اپلیکشن و یا با استفاده از تماس تلفنی
2
انتخاب نوع خدمات، نوع ماشین، تعداد کارگران و تعداد وسائل
3
انتخاب زمان و ساعت دقیق اسباب کشی
4
پیش فاکتور و مشاهده قیمت
5
ثبت سفارش و تایید

استعلام هوشمند قیمت اسباب کشی در اصفهان با نوبار

استعلام هوشمند قیمت اسباب کشی در اصفهان با نوبار

استعلام هوشمند قیمت اسباب کشی در اصفهان با نوبار

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های نوبار استعلام قیمت اسباب کشی قبل از ثبت سفارش است. برای این کار کافی است وارد سایت نوبار شوید، پس از وارد کردن دقیق آدرس و خدمات مورد نیاز، زمان و تاریخ اسباب کشی را مشخص کنید. پس از این مرحله قیمت نهایی سفارش با توجه به بخش‌های انتخابی شما مشخص خواهد شد. بر خلاف شرکت‌های حمل و نقل سنتی این قیمت‌ها نهایی است و هیچ هزینه پنهانی در آن وجود ندارد. به این معنی که تا پایان کار تغییر نخواهد کرد و نوبار این موضوع را گارانتی می‌کند.

پشتیبانی هوشمند 24 ساعته با نوبار

پشتیبانی هوشمند 24 ساعته با نوبار

پشتیبانی هوشمند 24 ساعته با نوبار

اگر در زمان اثاث کشی در اصفهان با نوبار مشکلات احتمالی روی دهد، پشتیبانی 24 ساعته نوبار در هر زمان و مکانی آماده است تا مشکلات شما را حل کند. علاوه بر این قبل از ثبت سفارش می‌توانید هر سوال و یا ابهاماتی را با پشتیبانی مطرح کرده و بر اساس راهنمایی مشاوران نوبار انتخاب بهتری داشته باشید. همچنین پس از ثبت سفارش نیز تا 24 ساعت پشتیبانی همچنان در کنار شماست تا مشکلات شما را حل کند. به این ترتیب هر زمان با کارگران و یا راننده دچار اختلاف شدید و یا حتی اگر خواستید برنامه خود را تغییر دهید، لازم نیست خودتان برای رفع مشکل اقدام کنید. پشتیبانی نوبار به عنوان یک واسطه تمایم مشکلات شما را حل خواهد کرد.

چرا اسباب کشی با نوبار؟

نوبار در چه شهرهایی از استان اصفهان خدمات باربری ارائه می‌دهد؟
خدمات نوبار در اصفهان شامل چه مواردی می‌شود؟
هزینه خدمات اسباب کشی نوبار در اصفهان چقدر است؟
چه تعداد کارگر باربر برای اسباب‌کشی من مناسب است؟
نوبار در چه شهرهایی خدمات اسباب کشی ارائه می‌دهد؟
چرا اسباب کشی با نوبار؟

زمان بندی و ثبت سفارش آنلاین اسباب کشی در اصفهان با نوبار

زمان بندی و ثبت سفارش آنلاین اسباب کشی در اصفهان با نوبار


اسباب کشی در اصفهان با نوبار مزایای زیادی دارد. یکی از مهم‌ترین آنها عدم نیاز به مراجعه حضوری برای ثبت سفارش است. این ویژگی به خصوص برای افرادی که زمان محدودی دارند و یا حتی مشغله کاری بالایی دارند، بسیار مهم است. تمامی مراحل ثبت سفارش در نوبار آنلاین است و نیازی به مراجعه فیزیکی فرد ندارد. شما حتی می‌توانید در زمان ثبت سفارش زمان بندی دقیقی نیز برای آن انجام دهید. به این معنی که با انتخاب تاریخ، روز و حتی ساعت دقیق اسباب کشی برای خود برنامه ریزی انجام دهید. حتی می‌توانید از چند روز قبل زمان اثاث کشی در اصفهان را رزرو کرده و از این بابت نیز استرس کمتری داشته باشید.

 

چرا اسباب کشی در اصفهان با نوبار؟

اسباب کشی در اصفهان با نوبار قیمت‌های قطعی دارد به این معنی که قیمت اسباب کشی پس از ثبت سفارش تغییر نخواهد کرد.

در نوبار خبری از هزینه‌های جانبی مانند انعام، محدودیت زمانی و ... نیست و این موضوعات روی قیمت اصلی تاثیری نخواهد داشت.

نوبار پشتیبانی 24 ساعته دارد تا در هر زمان و مکانی مشکلات شما را حل کرده و مانند یک واسطه بین شما و همکاران نوبار عمل کند.

بیمه نوبار تمامی لوازم منزل شما را در برابر هر نوع خسارت و آسیبی در زمان اسباب کشی بیمه خواهد کرد.

امکان زمان بندی سفارش در نوبار از چند روز قبل با ساعت و روز دقیق وجود دارد.

تمامی مراحل ثبت سفارش در نوبار آنلاین است و نیازی به حضور فیزیکی شما نیست.

استعلام قیمت‌ها قبل از ثبت سفارش در نوبار ممکن است و این موضوع امکان مقایسه قیمت‌ها را آسان می‌کند.

خدمات وی ای پی نوبار

علاوه بر ویژگی‌های نوینی که نوبار در زمان اسباب کشی یه مشتریانش ارائه می‌دهد، خدمات وی ای پی نوبار نیز وجود دارد. این خدمات تمامی کارهای اسباب کشی در اصفهان از صفر تا صد را بر عهده خواهد گرفت. به این معنی که پس از ثبت سفارش توسط شما، در زمان مقرر متخصصان نوبار به محل اعزام خواهند شد. این افراد در زمبنه اسباب کشی حرفه‌ای هستند و آموزش‌های لازم را گذرانده اند. بنابراین تمامی مراحل دسته بندی، بسته بندی و حمل و نقل لوازم منزل شما از صفر تا صد بر عهده آنها خواهد بود. در مقصد نیز بنا بر نظر شما تمامی لوازم را دوباره باز کرده و می‌چینند. بنابراین شما لازم نیست که کار خاصی انجام دهید. تنها وظیفه شما در این میان نظارت و نظردهی در مورد چیدمان منزل است. علاوه بر این در صورت وجود لوازم خاصی که نیاز به متخصصان خاصی برای باز شدن دارند، مانند پیانو یا ماشین لباسشویی، متخصصان مخصوص از سوی نوبار در محل حاضر خواهد شد.

 

اسباب کشی در اصفهان با نوبار در چه مناطقی انجام می‌شود؟

شهر اصفهان یکی از شهرهای معروف ایران است که سابقه تاریخی بسیار زیادی دارد و جز یکی از کلان‌شهرهای ایران است. از همین رو جمعیت زیادی در این شهر زندگی می‌کنند و محله‌های زیادی نیز در این شهر قرار دارد. بعضی از محله‌های اصفهان هنوز بافت قدیمی خود را حفظ کرده و ممکن است اسباب کشی در آنها با مشکلاتی مواجه شود. نوبار به عنوان یک شرکت حمل و نقل بار در تمامی نقاط اصفهان خدمات دهی می‌کند و حتی در محله‌های قدیمی نیز حمل لوازم منزل را به راحتی انجام می‌دهد. ثبت سفارش اسباب کشی در اصفهان با نوبار نیازی به مراجعه حضوری شما ندارد و در چند مرحله ساده و کاملا آنلاین انجام می‌شود.

اسباب کشی در محله مرداویج اصفهان

محله مرداویج اصفهان یکی از محله‌های مشهور اصفهان است که جز محله‌های گران قیمت نیز محسوب می‌شود. خانه‌های ویلایی و ساختمان‌های زیادی در این منطقه وجود دارد. اگر قصد اسباب کشی در این محله را دارید و نگران لوازم گران قیمت خود هستید، می‌توانید از خدمات بیمه نوبار استفاده کنید. بیمه نوبار تمامی لوازم منزل شما را بر حسب قیمت ارزش گذاری کرده و بر اساس آن برای آنها بیمه تعیین می‌کند. به این ترتیب در طول اسباب کشی هرگونه خسارت و یا آسیبی از سوی بیمه جبران خواهد شد.

اسباب کشی در محله مهرآباد اصفهان

اسباب کشی در محله مهرآباد اصفهان نیز جز خدمات نوبار است. برای اسباب کشی در این محل می‌توانید از دیگر خدمات نوبار نیز استفاده کنید. نوبار تمامی خدمات مربوط به اسباب کشی را برای شما انجام خواهد داد. خدماتی مانند نقاشی منزل جدید، خدمات فنی، نظافت و حتی خدمات ساختمانی با نوبار قابل سفارش است و به شما کمک می‌کند در زمان اسباب کشی نگران هیچ چیزی به جز نظارت و نظردهی نباشید. علاوه بر این در زمان ثبت سفارش به صورت آنلاین می‌توانید هر کدام از خدماتی که به آن علاقه دارید را انتخاب کنید. برای مثال حتی نوع ماشین و تعداد کارگران را نیز خودتان بر اساس صلاح دید مشخص خواهید کرد.

 

اسباب کشی در محله مشتاق اصفهان

محله مشتاق اصفهان یکی از محله‌های معروف اصفهان که روزانه افراد زیادی برای اسباب کشی در اصفهان از این منطقه تقاضا دارند. امکان زمان بندی سفارش با نوبار وجود دارد و این موضوع برای افرادی که مشغله کاری زیادی دارند، بسیار مهم است. به این ترتیب می‌توانید برنامه ریزی دقیقی راجع به اسباب کشی خود انجام دهید و با امکان ثبت آنلاین سفارش بدون مراجعه حضوری سفارش خود را ثبت کرده و تنها در زمان تعیین شده در مبدا باشید. علاوه بر این می‌توانید خدمات وی ای پی نوبار را انتخاب کنید که تمامی مراحل اسباب کشی را برای شما انجام خواهد داد و حتی نیازی به بسته بندی لوازم خود نیز ندارید.

اسباب کشی در محله چهارباغ بالا اصفهان

اسباب کشی در محله چهارباغ بالا اصفهان نیز از خدمات نوبار است. اسباب کشی در اصفهان نیز مانند شهرهای دیگر در نوبار با قیمت‌های ثابت انجام می‌شود به این معنی که قیمتی که در زمان ثبت سفارش دریافت می‌کنید، نهایی و ثابت است و به هیچ عنوان تا پایان کار تغییر نخواهد کرد. علاوه بر این هزینه‌های اضافی نیز به این مبلغ افزوده نخواهد شد. این موضوع توسط نوبار گارانتی شده و این شرکت تضمین می‌کند که قیمت‌ها تا پایان سفارش ثابت خواهد ماند.


توضیحات بیشتر

سوالات متداول اسباب کشی در اصفهان

چرا قیمت‌ها در نوبار ثابت است؟
اسباب کشی در اصفهان با نوبار چه مزایایی دارد؟
برای اسباب کشی به چه تعداد کارگر نیاز است؟
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com