سفارش نیسان بار نوبار در هرلحظه و هر مکان

حمل بارهای روزانه در تهران عموما با وانت نیسان انجام می‌شوند. چه صاحب یک کسب و کار باشید، چه نه، حتما تا به حال چندباری برایتان پیش آمده که احتیاج به اجاره یک نیسان بار داشته باشید. این ماشین‌های بزرگ و پرقدرت یکی از محبوب‌ترین گزینه‌های ما ایرانی‌های برای حمل بار هستند. نیسان بار برای جابجایی خرید‌هایی همچون مبل و میز، خریدهای روزانه مغازه‌های مختلف، و حتی اسباب‌کشی‌های کوچک کاربرد دارند. حجم بزرگ این بازار باعث شده که قیمت کرایه نیسان بار بسیار متنوع و بعضا عجیب و غریب باشد.

حمل بار با نیسان به روش آنلاین

عوامل تاثیرگذار در هزینه کرایه یک وانت نیسان، شامل فاصله مبدا و مقصد، مسیر دسترسی از مبدا به مقصد و ترافیک این مسیر، ساعت مورد نظر برای حمل بار، و نوع و حجم بار است. اگر اطلاعات درستی نداشته باشید، معمولا مجبور به پرداخت هزینه‌ی بیشتر و مبالغ اضافی خواهید بود. سرویس نیسان بار نوبار با در نظر گرفتن تمام این موارد، این مشکل را حل کرده است. با مشخص کردن مبدا و مقصد، روز و ساعت مورد نظر، و ویژگی‌های بار شما نه تنها یک وانت نیسان با قیمت ثابت و بدون نیاز به پرداخت مبلغ اضافه خواهید داشت، که درصورت نیاز خدماتی چون بسته‌بندی و جابجایی و بارگیری نیز به شما ارايه خواهد شد. نیسان بار اپلیکیشن نوبار برای دو ساعت کامل (نه نیم ساعت !) با راننده وکارگران متخصص حمل بار در اختیار شما هستند. روش‌های سنتی اثاث کشی و حمل بار با مشکلات بسیاری همراه هستند. یکی از مهمترین آن‌ها یافتن یک مرکز مطمئن و حرفه‌ای حمل بار است. روش آنلاین سفارش وانت نیسان این مشکل را حل کرده است. ضمن اینکه امکان ثبت سفارش برای روزهای آتی نیز فراهم است. برای پیدا کردن بهترین نیسان بار تهران لازم نیست راه دوری بروید، کافیست اپلیکیشن نوبار را نصب کنید.

تضمین امنیت و صحت بار شما

وانت بار با قیمت ثابت و نرخ واقعی

پشتیبانی 24 ساعته و خدمات مطمئن

مراحل ثبت سفارش در نوبار

چرا نوبار به جای اتوبارهای سنتی ؟

  • چگونه از سایت و اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت بگیرم؟
  • شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن اندروید یا وب سایت نوبار، با انتخاب مبدا و مقصد، تعداد کارگر، مسیر و ... پیش فاکتور و مبلغ نهایی کرایه نیسان را مشاهده کنید.


  • آیا سفارش نیسان با کارگر امکان پذیر است؟
  • قطعا! شما میتوانید هر تعداد کارگر مد نظرتان است از طریف ثبت سفارش انتخاب نمائید.


  • نوبار در چه شهرهایی خدمات باربری با نیسان ارائه می‌دهد؟
  • در حال حاضر، نوبار در تهران، حومه تهران و استان البرز خدمات خود را به کاربران ارائه می‌دهد.

خدمات اتوبار نوبار شامل چه مواردی می‍شود؟

تعرفه اتوبار نوبار چقدر است؟

چگونه از سایت و اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت بگیرم؟

اتوبار نوبار در چه شهر هایی فعال است؟