اسباب کشی در پیروزی، بدون نیاز به پرداخت انعام

اسباب کشی در پیروزی، بدون نیاز به پرداخت انعام

اسباب کشی در پیروزی، بدون نیاز به پرداخت انعام

بدون محدودیت زمانی

بدون انعام و هزینه‌های اضافی

استعلام هوشمند قیمت اسباب کشی در پیروزی قبل از ثبت سفارش

پشتیبانی 24 ساعته قبل و بعد از سفارش و در حین انجام کار

بیمه تمامی لوازم منزل با بیمه نوبار

ثبت سفارش سریع (سرویس )
استعلام قیمت
شروع قیمت از
ثبت سفارش
سفارش شما ثبت شد!
درخواست شما با موفقیت ثبت شد و همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

اثاث کشی در پیروزی با نوبار

اثاث کشی در پیروزی با نوبار

اثاث کشی در پیروزی با نوبار

اسباب کشی برای بیشتر افراد معقوله‌ای استرس آور است به طوری که هر چه به زمان اسباب کشی نزدیک‌تر می‌شوند، استرس بیشتری خواهند داشت. پیدا کردن یک شرکت حمل بار مناسب برای اسباب کشی در پیروزی یکی از دلایل این استرس‌ها است. علاوه بر این بسته بندی لوازم منزل و اقدامات مربوط به آن نیز ممکن است به این علت اضافه کند. شرکت‌های حمل بار سنتی معمولا دردسرهای زیادی دارند، هزینه‌های پنهان زیادی دارند و عملا نمی‌توانید منابع مالی خودتان را مدیریت کنید. علاوه بر این پاسخگویی در آن‌ها بسیار ضعیف است و این موضوع در بیشتر موارد موجب ایجاد دردسرهایی می‌شود. نوبار یک شرکت حمل و نقل بار نوآور است که سعی دارد مشکلات اسباب کشی به روش سنتی را از بین برده و کار اثاث کشی را برای مشتریانش آسان کند.

اثاث کشی در پیروزی بدون محدودیت زمانی

اثاث کشی در پیروزی بدون محدودیت زمانی

اثاث کشی در پیروزی بدون محدودیت زمانی

اسباب کشی در پیروزی با شرکت‌های حمل و نقل سنتی معمولا یک محدودیت زمانی دارد. این محدودیت زمانی به صورتی است که اگر زمان اسباب کشی شما از آن بیشتر شود باید هزینه بیشتری نیز پرداخت کنید. از آنجایی که معمولا اسباب کشی در این محدودیت زمانی تمام نمی‌شود، معمولا مجبور به پرداخت هزینه بیشتر خواهید بود. نوبار برای اسباب کشی هیچ محدودیت زمانی تعیین نمی‌کند. به این صورت که زمانی کار شما با نوبار به پایان می‌رسد که اسباب کشی تمام شده باشد.

بیمه اسباب کشی با نوبار

بیمه اسباب کشی با نوبار

یکی دیگر از خدمات نوبار برای مشتریان اسباب کشی در پیروزی بیمه نوبار است. بیمه نوبار ویژگی جدیدی است که برای اولین بار توسط شرکت‌های حمل بار استفاده می‌شود. از این طریق در زمان اسباب کشی نوبار تمامی لوازم منزل شما را بیمه خواهد کرد. در صورت بروز هر گونه حادثه یا تصادف بیمه تمامی خسارت را تمام  و کمال پرداخت خواهد کرد. بنابراین دیگر لازم نیست نگران لوازم قیمتی و یا حساس خود باشید. هرچند که کارگران نوبار برای اسباب کشی آموزش دیده‌اند و به ندرت از سوی آنها خسارتی رخ خواهد داد.

مراحل ثبت سفارش اسباب کشی در نوبار

1
انتخاب مبدا و مقصد با ورود به سایت، اپلیکشن و یا با استفاده از تماس تلفنی
2
انتخاب نوع خدمات، نوع ماشین، تعداد کارگران و تعداد وسائل
3
انتخاب زمان و ساعت دقیق اسباب کشی
4
پیش فاکتور و مشاهده قیمت
5
ثبت سفارش و تایید

استعلام قیمت اسباب کشی در پیروزی با نوبار

استعلام قیمت اسباب کشی در پیروزی با نوبار

استعلام قیمت اسباب کشی در پیروزی با نوبار

یکی از ویژگی‌هایی که نوبار را با دیگر شرکت‌های حمل و نقل بار سنتی متمایز می‌کند، قیمت‌های ثابت آن است. به این معنی که پس از ثبت سفارش آنلاین در سایت قیمت نهایی را مشاهده خواهید کرد. این قیمت از سوی نوبار تضمین خواهد شد که تا پایان اسباب کشی در پیروزی تغییر نخواهد کرد. شما می‌توانید به راحتی و با وارد شدن به سایت نوبار، آدرس دقیق مبدا و مقصد را وارد کنید، خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کرده و با انتخاب ساعت و تاریخ دقیق اسباب کشی، قیمت نهایی را استعلام کنید. این هزینه نهایی هیچ قیمت پنهانی مانند انعام برای کارگران و راننده و ... به دنبال نخواهد داشت.

پشتیبانی هوشمند و شبانه روزی نوبار

پشتیبانی هوشمند و شبانه روزی نوبار

پشتیبانی هوشمند و شبانه روزی نوبار

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در حین اسباب کشی به مشکلاتی بر بخورید و یا بخواهید برنامه خود را عوض کنید، یا حتی قصد داشته باشید نظر خود را به اطلاع راننده و کارگران قبل از شروع کار برسانید. در چنین موانعی خواهید دید که شرکت‌های حمل و نقل عمومی هیچ کمکی به شما نخواهند کرد و شما باید به تنهایی مشکل خود را حل کنید. نوبار این مشکل اسباب کشی در پیروزی را با پشتیبانی هوشمند و 24 ساعته خود حل کرده است. این پشتیبانی مانند یک واسطه عمل می‎کند و تمامی نظرات شما را به اطلاع راننده و کارگران خواهد رساند. چنانچه مشکلی پیش آمده باشد برای رفع آن تلاش می‌کند و در هر ساعتی از شبانه روز آماده پاسخ دادن به سوالات شما است. بنابراین دیگر لازم نیست نگران تغییر برنامه یا مشکلات احتمالی باشید.

چرا اسباب کشی با نوبار؟

خدمات نوبار شامل چه مواردی می‍شود؟
هزینه خدمات اسباب کشی نوبار چقدر است؟
چگونه از سایت و اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت بگیرم؟
پشتیبانی تیم باربری نوبار چگونه هست؟
نوبار در چه شهرهایی خدمات اسباب کشی ارائه می‌دهد؟
چرا اسباب کشی با نوبار؟

زمان بندی و ثبت سفارش آنلاین اسباب کشی در پیروزی با نوبار

زمان بندی و ثبت سفارش آنلاین اسباب کشی در پیروزی با نوبار


اثاث کشی در پیروزی با نوبار به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود، به این معنی که برای انجام آن نیازی به حضور فیزیکی شما نیست. کافی است، وارد سایت نوبار شده و مبدا و مقصد را انتخاب کنید، پس از انتخاب خدمات قادر خواهید بود که زمان دقیق و ساعت اسباب کشی را از پیش تعیین کنید. این کار را حتی می‌توانید از چند روز قبل انجام دهید. این ویژگی به شما کمک می‌کند تا بتوانید کارهای خود را برنامه ریزی کرده و برای ثبت سفارش اسباب کشی وقت و انرژی خود را هدر ندهید. در صورت تایید اطلاعات و مشاهده قیمت نهایی سفارش شما به راحتی ثبت خواهد شد.

خدمات وی ای پی نوبار شامل چه مواردی می شود؟

خدمات وی ای پی نوبار شامل چه مواردی می شود؟


خدمات وی ای پی نوبار برای اسباب کشی در پیروزی ویژگی است که تمامی بخش‌های اسباب کشی شما را از ریز و درست انجام خواهد داد. بنابراین شما لازم نیست هیچ کار اضافی انجام دهید، فقط کافی است سفارش خود را ثبت کنید. متخصصان نوبار در زمان دقیق در محل حاضر شده و کار دسته بندی و بسته بندی لوازم را آغاز خواهند کرد. این متخصصان حتی کوچکترین لوازم شما را نیز بسته بندی خواهند کرد. بنابراین شما فقط کافی است که بر این روند نظارت کنید. سپس تمامی لوازم با طی کردن اقدامات امنیتی به داخل ماشین مخصوص حمل خواهد شد. این لوازم به دقت داخل ماشین چیده شده و به مقصد برده می‌شود. در مقصد نیز طبق سلیقه شما باز و چیده خواهد شد. شما فقط کافی است نظر خود را اعمال کرده و بقیه بخش‌ها را به نوبار بسپارید.

اسباب کشی در پیروزی در چه مناطقی با نوبار امکان پذیر است؟

خیابان پیروزی یکی از مهم‌ترین مناطق در شرق تهران است که در منطقه 14 شهرداری تهران قرار گرفته و جمعیت زیادی دارد. همچنین محله‌های بسیار قدیمی نیز در این محل وجود دارد که متقاضی اسباب کشی هستند. اسباب کشی با نوبار در تمامی مناطق پیروزی تهران قابل انجام است و هیچ محدودیتی ندارد. کافی است وارد سایت یا اپلیکیشن نوبار شده و مبدا و مقصد خود را در خیابان پیروزی انتخاب کنید. پس انتخاب خدمات و تاریخ اسباب کشی می‌توانید قیمت نهایی اثاث کشی در پیروزی را مشاهده کرده و با دیگر شرکت‌ها نیز مقایسه‌ کنید.

اسباب کشی در خیابان نیروی هوایی پیروزی

اسباب کشی در خیابان نیروی هوایی پیروزی نیز با خدمات نوبار امکان پذیر است. نوبار برای اسباب کشی در پیروزی تمامی لوازم منزل شما را بنا بر ارزش آن بیمه خواهد کرد. بنابراین اگر تصادف و یا خسارتی در حین اسباب کشی رخ دهد بیمه تمامی هزینه آن را به صورت کامل پرداخت خواهد کرد. از آنجایی که وجود یک حادثه در اسباب کشی امری غیرعادی نیست این ویژگی کمک می‌کند تا شما با خیال آسوده اسباب کشی خود را انجام دهید.

 

اسباب کشی در خیابان دهقان پیروزی

خیابان دهقان پیروزی نیز یکی از محله‌های مشهور این منطقه است که البته جمعیت زیادی نیز دارد. در اطراف این خیابان نیز شرکت‌های حمل و نقل بار سنتی زیادی وجود دارد. اما نوبار وجه تمایز زیادی نسبت به همه آنها دارد. مهم‌ترین ویژگی نوبار پشتیبانی 24 ساعته آن است که در هر زمان و مکانی در حین انجام سفارش می‌تواند به شما راهنمایی دهد. در هنگام بروز مشکل آن را حل کرده و حتی اگر در برنامه شما تغییری به وجود آمد، آن را با همکاران نوبار مطرح کند. 

اسباب کشی در بلوار ابوذر پیروزی

اسباب کشی در بوار ابوذر پیروزی جز خدمات نوبار است و روزانه افراد زیادی از این منطقه سفارش خود را با نوبار انجام می‌دهند. نوبار خدمات دهی به سراسر تهران دارد. بنابراین با اسباب کشی در پیروزی می‌توانید بار خود را نه تنها به سراسر تهران و حتی به سراسر ایران حمل کنید. از این بابت نیز نگرانی نخواهید داشت و لازم نیست ساعت‌ها به دنبال شرکت حمل باری باشید که به بیرون از استان تهران بار شما را حمل کند.

اسباب کشی در خیابان مقداد پیروزی

خیابان مقداد پیروزی یکی از مناطق مهم این بخش است که شما می‌توانید با وارد شدن به سایت یا اپلیکیشن نوبار آن را برای مبدا و یا مقصد خود انتخاب کنید. در صورت وجود اشیا خاصی در حین اسباب کشی که نیاز به تکنسین‌های خاص دارد نیز می‌توانید از خدمات نوبار استفاده کنید. متخصصان نوبار برای هر شرایطی در اسباب کشی می‌توانند به شما کمک کنند. حتی خدمات مربوط به نظافت و رنگ آمیزی منزل جدید خود را نیز می‌توانید با نوبار انجام داده و هیچ نگرانی نداشته باشید.

نکات ضروری برای دسته بندی لوازم در روز اسباب کشی

قبل از شروع، تمام لوازم مورد نیاز مانند جعبه، نوار چسپ، ماژیک و لوازم بسته بندی را جمع آوری کنید.

سیستمی برای مرتب سازی اقلام بر اساس طبقه بندی یا اتاق در مقصد ایجاد کنید.

جعبه ها را بر اساس محتویات و اتاق مقصد برچسب بزنید تا باز کردن بسته بندی آسان‌تر شود.

برای دسترسی آسان در زمان ورود به خانه جدید، اقلام ضروری را جداگانه بسته بندی کنید.

با کنار گذاشتن اقلامی که برای اهدا، بازیافت یا دور ریختن بسته‌بندی می‌کنید، دور و بر خود را خلوت کنید.

اقلام سنگین‌تر را در پایین جعبه‌ها و وسایل سبک‌تر را در بالا قرار دهید تا از آسیب دیدن جلوگیری شود.

برای محافظت از وسایل شکننده از محافظ‌هایی مانند پلاستیک حباب دار یا کاغذ بسته بندی استفاده کنید.

فضاهای خالی جعبه‌ها را با کاغذ مخصوص بسته بندی پر کنید تا از جابجایی در حین حمل و نقل جلوگیری شود.

اسناد مهم را در حین جابجایی در جایی امن و در دسترس نگه دارید.

مدام آب بنوشید و هیدراته بمانید. به طور منظم استراحت کنید تا دچار خستگی نشوید.

هر جعبه را قبل ازچسب زدن بررسی کنید تا مطمئن شوید که همه چیز به طور ایمن بسته بندی شده است.

برچسب ها را برای دقت بررسی کنید و در صورت نیاز دوبار چسب بزنید.

برای به حداقل رساندن استرس در روز جابجایی، وقت بگذارید و بسته بندی را از چند روز قبل شروع کنید.

با تکمیل هر مرحله از فرآیند مرتب سازی، پیشرفت‌تان را در یک لیست علامت بزنید.


توضیحات بیشتر

سوالات متداول اسباب کشی در پیروزی تهران

محدودیت زمانی اسباب کشی در پیروزی با نوبار چند ساعت است؟
چگونه می‌توانم هزینه نهایی را با سایت نوبار استعلام کنم؟
بیمه نوبار چه مواردی را پوشش می‌دهد؟
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com