اسباب کشی در شهرک غرب با خیال راحت

اسباب کشی در شهرک غرب با خیال راحت

اسباب کشی در شهرک غرب با خیال راحت


بدون محدودیت زمانی انجام کار

بدون هزینه‌های اضافی مانند انعام

تعیین هوشمند قیمت اسباب کشی در شهرک غرب قبل از ثبت سفارش

پشتیبانی 24 ساعته قبل و بعد از اسباب کشی

بیمه لوازم منزل با بیمه نوبار


ثبت سفارش سریع (سرویس )
استعلام قیمت
شروع قیمت از
ثبت سفارش
سفارش شما ثبت شد!
درخواست شما با موفقیت ثبت شد و همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

اسباب کشی در شهرک غرب

اسباب کشی در شهرک غرب

شهرک غرب تهران یکی از پرجمعیت‌ ترین بخش‌های تهران است. شرکت‌های زیادی اسباب کشی در شهرک غرب را انجام می‌دهند. بیشتر این شرکت‌ها از روش‌های قدیمی حمل و نقل پیروی می‌کنند. که دردسرهای زیادی دارد. یکی از مهم‌ترین مشکلات این شرکت‌ها عدم ارائه یک قیمت دقیق است که تا پایان کار ثابت بماند. این شرکت‌ها معمولا پشتیبانی ندارد و شما باید تمام مشکلات پیش آمده را خودتان حل و فصل کنید. علاوه بر زمان انجام کار با آنها کاملا حدودی است. معمولا بسیار دیر برای شروع کار حاضر می‌شوند و باید در پایان کار هزینه‌های اضافی مانند انعام و ... پرداخت کنید. نوبار یک شرکت حمل و نقل بار نوین است که سعی در حل این مشکلات دارد و خدمات نوینی به مشتریان ارائه می‌دهد.

اسباب کشی در شهرک غرب با نوبار بدون محدودیت

اسباب کشی در شهرک غرب با نوبار بدون محدودیت

اسباب کشی در شهرک غرب با نوبار بدون محدودیت

اسباب کشی در شهرک غرب با شرکت‌های حمل و نقل سنتی مشکلات فراوانی دارد. یکی از این مشکلات مربوط به محدودیت زمانی است. این شرکت‌ها معمولا یک بازه زمانی حدودا سه ساعته تعیین می‌کنند که شما باید در طول این زمان اسباب کشی خود را به پایان برسانید. این موضوع مشکلات زیادی را به وجود می‌آورند، مخصوصا اگر بخواهید لوازم کامل یک منزل را جا به جا کنید امکان ندارد در طول سه ساعت به پایان برسد. نوبار برای اثاث کشی در شهرک غرب محدودیت زمانی خاصی ندارد. چون در زمان ثبت سفارش شما تمامی فاکتورهای مورد نیاز برای اسباب کشی را مشخص کرده‌اید. بنابراین زمان مورد نیاز شما تخمین زده می‌شود. با این حال بابت صرف زمان بیشتر هیچ هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد و کار نوبار زمانی تمام می‌شود که اسباب کشی شما تمام شود.

بیمه نوبار برای اثاث کشی در شهرک غرب

بیمه نوبار برای اثاث کشی در شهرک غرب

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که کارگران حمل بار در هنگام اسباب کشی به لوازم شما آسیب زده باشند. در این مواقع شما به سختی می‌توانید این خسارت را ثابت کرده یا بابت جبران آن هزینه‌ای دریافت کنید. نوبار برای این مشکل نیز راه حلی دارد. برای اسباب کشی در شهرک غرب با نوبار تمامی لوازم شما بیمه خواهد شد. بیمه نوبار تضمین می‌کند تمامی خسارات وارده به لوازم شما را جبران نقدی کند. البته متخصصان نوبار در هنگام حمل و نقل بار بسیار محتاط هستند و برای این موضوع آموزش دیده‌اند. بنابراین خسارت زدن به لوازم شما هنگام کار با نوبار بسیار بعید است.

مراحل ثبت سفارش اسباب کشی در نوبار

1
انتخاب مبدا و مقصد با ورود به سایت، اپلیکشن و یا با استفاده از تماس تلفنی
2
انتخاب نوع خدمات، نوع ماشین، تعداد کارگران و تعداد وسائل
3
انتخاب زمان و ساعت دقیق اسباب کشی در چیتگر
4
پیش فاکتور و مشاهده قیمت
5
ثبت سفارش و تایید

استعلام هوشمند قیمت نهایی اسباب کشی در شهرک غرب با نوبار

استعلام هوشمند قیمت نهایی اسباب کشی در شهرک غرب با نوبار

استعلام هوشمند قیمت نهایی اسباب کشی در شهرک غرب با نوبار

یکی از مشکلات عمده مشتریان هنگام اسباب کشی در شهرک غرب عدم اطلاع از قیمت نهایی است. یعنی اگر شما به شرکت‌های سنتی حمل و نقل بار مراجعه کنید، جواب دقیقی نخواهید گرفت. این شرکت‌ها به شما قیمت‌های نسبی می‌دهند که به هیچ عنوان تضمینی نیست و قطعا تا پایان کار بنا به دلایل مختلفی از جمله شیرینی و انعام کارگران تغییر خواهد کرد. نوبار این مشکل را نیز حل کرده است. شما به راحتی می‌توانید وارد سایت نوبار شده، اطلاعات مورد نیاز را وارد کرده و قیمت نهایی را مشاهده کنید. این قیمت کاملا از سوی نوبار تضمین شده است و تا پایان عملیات حمل و نقل شما تغییری نخواهد کرد. بنابراین با خیال راحت می‌توانید روی بودجه بندی و دسته بندی هزینه‌های خود حساب کنید.

پشتیبانی هوشمند تنها در نوبار

پشتیبانی هوشمند تنها در نوبار

پشتیبانی هوشمند تنها در نوبار

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که در هنگام اسباب کشی و یا پیش از شروع آن با کارگران و یا حتی راننده به مشکل بربخورید و یا بخواهید بخشی از برنامه خود را تغییر دهید. در این صورت حتما گیج شده‌اید چون اصلا نمی‌دانید باید با چه کسی تماس بگیرید و یا از چه کسی کمک بخواهید. نوبار این مشکل شما را نیز به راحتی حل کرده‌است. اسباب کشی در شهرک غرب با نوبار دارای پشتیبانی 24 ساعته است. به این ترتیب در هر زمان و مکانی در صورت وجود مشکل می‌توانید با پشتیبانی مطرح کنید و مطمئن باشید که پشتیبانی مانند یک واسطه مشکل شما را حل خواهد کرد. حتی اگر نیاز به راهنمایی دارید و یا سوال خاصی در ذهنتان به وجود آمده نیز پشتیبانی نوبار پاسخ گوی شما خواهد بود. حتی تا 24 ساعت بعد از اتمام اسباب کشی نیز می‌توانید از خدمات پشتیبانی استفاده کنید تا مشکلات احتمالی به وجود آمده را حل کنید.

چرا اسباب کشی با نوبار؟

خدمات نوبار شامل چه مواردی می‍شود؟
هزینه خدمات اسباب کشی نوبار چقدر است؟
چگونه از سایت و اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت بگیرم؟
پشتیبانی تیم باربری نوبار چگونه هست؟
نوبار در چه شهرهایی خدمات اسباب کشی ارائه می‌دهد؟
چرا اسباب کشی با نوبار؟

اثاث کشی در شهرک غرب را با نوبار زمان بندی کنید

اثاث کشی در شهرک غرب را با نوبار زمان بندی کنید

ثبت سفارش آنلاین و امکان زمان بندی سفارش یکی دیگر از خدماتی است که نوبار در اختیار مشتریان اثاث کشی در شهرک غرب قرار می‌دهد. این ویژگی نیز یکی دیگر از نوآوری های نوبار است که در شرکت‌های حمل و نقل سنتی وجود ندارد. ثبت سفارش در نوبار کاملا آنلاین است و نیازی به مراجعه حضوری ندارد. از سوی دیگر می‌توانید تمامی اطلاعات جزئی سفارش خود را در وارد کرده و هزینه را بر اساس آن مشاهده کنید. در بخش نهایی ثبت سفارشتان نیز می‌توانید زمان و تاریخ دقیق سفارش را از پیش تعیین کنید. شما حتی می‌توانید این کار را از چندین روز قبل انجام دهید و مطمئن باشید که همه چیز طبق زمان بندی شما پیش می‌رود. 

خدمات وی ای پی اسباب کشی در شهرک غرب با نوبار چیست؟

خدمات وی ای پی اسباب کشی در شهرک غرب با نوبار چیست؟

یکی از خدمات نوبار اسباب کشی در شهرک غرب از صفر تا صد است. به این ترتیب که متخصصان نوبار پس از ثبت سفارش به در زمان مورد انتخاب به محل اعزام خواهند شد. این متخصصان کار دسته بندی، بسته بندی و جا به جایی تمامی لوازم منزل را زیر نظر شما انجام خواهند داد. بعد از این مرحله تمامی لوازم را با دقت لازم وارد ماشین حمل بار خواهند کرد و به مقصد خواهند برد. در مقصد نیز وظیفه چیدمان لوازم منزل را بر اساس نظر و عقیده شما بر عهده خواهند داشت. حتی برای لوازم بزرگی مانند پیانو و یا لوستر نیز متخصصان مخصوص در صورت نیاز به محل اعزام خواهند شد. در این روش شما لازم نیست کاری به جز نظارت انجام دهید و تمامی لوازم اسباب کشی بر عهده نوبار خواهد بود.

نوبار اسباب کشی در شهرک غرب را در چه مناطقی انجام می‌دهد؟

شهرک غرب یکی از مناطق مشهور تهران است که محله‌های بسیاری نیز دارد. شهرک غرب جز منطقه 2 شهرداری تهران است و به علت برج‌های بلند و ساختمان‌های مدرنش مشهور است. این بخش جمعیت زیادی را در خود جای داده که روزانه نیازمند اسباب کشی و حمل و نقل بار نیز هستند. نوبار در تمامی بخش‌های شهرک غرب خدمات اسباب کشی و حمل بار ارائه می‌دهد و از این بابت هیچ محدودیتی ندارد.

اسباب کشی در شهرک غرب بنفشه

اسباب کشی در شهرک غرب بنفشه یکی دیگر از خدمات نوبار است که هیچ محدودیتی ندارد. کافی است وارد سایت یا اپلیکیشن نوبار شوید، آدرس مبدا و مقصد را به طور دقیق انتخاب کنید، خدمات مورد نیاز، نوع ماشین، تعداد کارگران و تعداد لوازم را انتخاب کنید. بعد از آن به راحتی می‌توانید هزینه نهایی را مشاهده کرده و حتی برای روز و زمان مورد نظر نیز اسباب کشی خود را رزرو کنید. قیمت‌های مشاهده شده در زمان ثبت سفارش در نوبار نهایی است و به هیچ عنوان تا پایان اسباب کشی تغییر نخواهد کرد.

اسباب کشی در شهرک غرب ایران زمین

شهرک غرب ایران زمین نیز یکی از محله‌های معروف این منطقه است که در روز افراد زیادی در آن تقاضای اسباب کشی دارند. برخلاف شرکت‌های سنتی حمل و نقل بار، نوبار تمامی لوازم منزل شما را بیمه خواهد کرد. با استفاده از بیمه نوبار تمامی لوازم منزل شما در برابر آسیب مصون خواهد بود و در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل و یا خسارت، بیمه تمام هزینه جبران آن را به طور کامل پرداخت خواهد کرد.


اسباب کشی در شهرک غرب ایوانک

اسباب کشی در شهرک غرب ایوانک نیز با نوبار امکان پذیر است. در این محله می‌توانید با استفاده از پشتیبانی 24 ساعته نوبار، اسباب کشی راحت تری داشته باشید. پشتیبانی نوبار از زمان ثبت سفارش و قبل از شروع مراحل سفارش همراه شماست. حتی بعد از پایان سفارش نیز می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکل با پشتیبانی 24 ساعته نوبار تماس بگیرید و مشکل خود را حل کنید.

اسباب کشی در شهرک غرب کوهستان

شهرک غرب کوهستان نیز یکی دیگر از محله‌های مشهور شهرک غرب است. برای اسباب کشی در این منطقه نیز می‌توانید از خدمات نوبار استفاده کنید. خدمات حمل و نقل نوبار محدودیت زمانی ندارد. با توجه به این که شما در زمان ثبت سفارش تعداد لوازم و تمام شرایط مورد نیاز خود را انتخاب می‌کنید، زمان مورد نیاز برای انجام کار شما نیز سنجیده خواهد شد. بنابراین هیچ محدودیت زمانی برای انجام کار وجود ندارد و کار شما زمانی به پایان می‌رسد که اسباب کشی تمام شده باشد. بابت زمان بیشتر هم لازم نیست هزینه اضافی پرداخت کنید.

اپلیکیشن نوبار چیست؟

اپلیکیشن نوبار خدمتی جدید از این شرکت برای حمل و نقل بار است. این اپلیکیشن که در تمامی گوشی‌های هوشمند به راحتی نسب می‌شود، به شما کمک می‌کند در هر زمان و مکانی سفارش خود را ثبت کنید. برای ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن مانند سایت نیازی به مراجعه حضوری نیست و تمامی مراحل به صورت آنلاین قابل انجام است. اپلیکیشن نسبت به سایت رابط کاربری ساده تری دارد و در هر زمانی روی گوشی شما در دسترس است.


توضیحات بیشتر

سوالات متداول اسباب کشی در شهرک غرب

چرا قیمت‌های نوبار ثابت است؟
در سایت نوبار چه ماشین‌هایی را می‌توانم برای حمل بار انتخاب کنم؟
چگونه می‌توانم قیمت اسباب کشی در شهرک غرب را از نوبار استعلام بگیرم؟
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com