اسباب کشی در یزد

اسباب کشی در یزد

اسباب کشی در یزد

بدون هیچ گونه محدودیت زمانی

بدون هزینه‌های اضافی مانند انعام

قیمت‌های ثابت و قابل استعلام

پشتیبانی 24 ساعته در طول انجام سفارش و بعد از آن

بیمه کامل لوازم در حین اسباب کشی با بیمه نوبار


ثبت سفارش سریع (سرویس )
استعلام قیمت
شروع قیمت از
ثبت سفارش
سفارش شما ثبت شد!
درخواست شما با موفقیت ثبت شد و همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

اثاث کشی در یزد با نوبار

اثاث کشی در یزد با نوبار

اثاث کشی در یزد با نوبار

یزد یکی از شهرهای مهم ایران است که به واسطه قدمت تاریخی جمعیت زیادی را نیز در خود جای داده‌است. روزانه تعداد زیادی درخواست برای حمل و نقل بار و اثاث کشی در یزد وجود دارد. به طبع شرکت‌های حمل و نقل سنتی زیادی نیز در این منطقه وجود دارد. با این حال این شرکت‌ها نمی‌توانند به طور کامل نیازهای مشتریان خود را حل کنند و همیشه مشکلاتی برای اسباب کشی وجود دارد. مشکلاتی مانند هزینه‌های اضافی مانند انعام، عدم امکان استعلام قیمت، آسیب دیدگی لوازم منزل در حین اسباب کشی، عدم پاسخگویی مناسب و... از جمله این مشکلات است. نوبار یک شرکت پیشرو در زمینه خدمات حمل و نقل بار است که سعی دارد این مشکلات را برای افرادی که به اسباب کشی نیاز دارند، ساده کند.

نوبار، بدون محدودیت زمانی برای اثاث کشی در یزد

نوبار، بدون محدودیت زمانی برای اثاث کشی در یزد

نوبار، بدون محدودیت زمانی برای اثاث کشی در یزد

یکی از ویژگی‌های منفی شرکت‌های حمل و نقل بار محدودیت زمانی آنها است به این معنی که برای اسباب کشی در یزد یک ساعت خاص تعیین می‌کنند، که معمولا یک محدوده سه ساعته است و باید در این زمان اسباب کشی شما تمام شده باشد. از آنجایی که اسباب کشی معمولا بیشتر از این تایم زمان می‌برد، شما مجبور به پرداخت هزینه بیشتر هستید. در نوبار اسباب کشی هیچ محدودیت زمانی ندارد. به این معنی که زمان اسباب کشی براساس معیارهای هر اسباب کشی متفاوت است و تخمین زده می‌شود. اگر هم بیشتر از این زمان به طول بیانجامد، نوبار هزینه اضافی بابت آن از شما نخواهد گرفت.

نوبار و بیمه اسباب کشی در یزد

نوبار و بیمه اسباب کشی در یزد

یکی دیگر از خدمات نوین و کاربردی نوبار در زمینه اثاث کشی در یزد، بیمه آن بار و لوازم است. به این معنی که در زمان اسباب کشی اگر آسیب یا خسارتی به لوازم شما وارد شود، بیمه نوبار تمامی خسارت را جبران خواهد کرد. این موضوع برعکس شرکت‌های حمل و نقل بار به صورت سنتی است که در بیشتر مواقع حتی مسئولیت خسارت را نیز قبول نمی‌کنند. چه برسد به این که حتی هزینه خسارت را نیز پرداخت کنند. این موضوع برای مشتریان معمولا از اهمیت زیادی برخوردا است زیرا در بعضی مواقع هنگام اسباب کشی اشیا قیمتی و ارزشمندی جا به جا می‌شود. با این حال متخصصان نوبار برای حمل و نقل و اسباب کشی آموزش دیده‌اند، از این رو بسیار بعید از که در هنگام اسباب کشی در یزد برای لوازم شما اتفاقی بیوفتد.

چرا اسباب کشی با نوبار؟

1
انتخاب مبدا و مقصد با ورود به سایت، اپلیکشن و یا با استفاده از تماس تلفنی
2
انتخاب نوع خدمات، نوع ماشین، تعداد کارگران و تعداد وسائل
3
انتخاب زمان و ساعت دقیق اسباب کشی
4
پیش فاکتور و مشاهده قیمت
5
ثبت سفارش و تایید

استعلام قیمت اثاث کشی در یزد با نوبار

استعلام قیمت اثاث کشی در یزد با نوبار

استعلام قیمت اثاث کشی در یزد با نوبار

یکی از مشکلات مشتریان برای اسباب کشی عدم دریافت یک قیمت نهایی از شرکت‌های حمل و نقل سنتی است. این موضوع باعث می‌شود، افراد نتوانند روی بودجه خود برنامه ریزی کنند و یا حتی هزینه‌های خود را بررسی کنند. نوبار برای حل این مشکل استعلام قیمت اسباب کشی را به خدماتش اضافه کرده‌است. بنابراین مشتریان به سادگی می‌توانند پیش از ثبت سفارش، قیمت نهایی آن را استعلام کنند. با توجه به این موضوع که قیمت‌ها در نوبار نهایی است و هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد، افراد می‌توانند برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده و روی این قیمت نهایی حساب کنند.

پشتیبانی شبانه روزی با نوبار

پشتیبانی شبانه روزی با نوبار

پشتیبانی شبانه روزی با نوبار

پشتیبانی شبانه روزی نوبار یکی دیگر از خدماتی است که این شرکت حمل و نقل بار برای رفاه حال مشتریانش ارائه کرده‌است. شرکت‌های حمل و نقل سنتی بار معمولا پاسخگویی بسیار پایینی دارند و در صورت بروز و یا ناهماهنگی در برنامه خودتان باید به طریقی آن را حل کنید. درحالی که نوبار برای حل این مشکل پشتیبانی  24 ساعته را معرفی کرده‌است. خدمات مشتریان نوبار قبل از ثبت سفارش نیز در کنار شما هستند. در تمام طول سفارش نیز در هر ساعت از شبانه روز که به راهنمایی و یا کمک نیاز داشته باشید، آماده هستند تا شما را راهنمایی کنند. همچنین به عنوان یک واسطه بین شما و کارگران نوبار، هماهنگی‌های انجام شده را نیز تسهیل خواهند کرد. پس از ثبت سفارش نیز تا 24 ساعت می‌توانید مشکلات احتمالی را با آنها در میان بگذارید. 

چرا اسباب کشی با نوبار؟

خدمات نوبار شامل چه مواردی می‍شود؟
هزینه خدمات اسباب کشی نوبار چقدر است؟
چگونه از سایت و اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت بگیرم؟
پشتیبانی تیم باربری نوبار چگونه هست؟
نوبار در چه شهرهایی خدمات اسباب کشی ارائه می‌دهد؟
چرا اسباب کشی با نوبار؟

ثبت سفارش کاملا آنلاین برای اسباب کشی در یزد

ثبت سفارش کاملا آنلاین برای اسباب کشی در یزد

پروسه ثبت سفارش در نوبار کاملا آنلاین است به این معنی که برای انجام آن نیازی به بیرون رفتن از خانه ندارید! کافی است وارد سایت یا اپلیکیشن نوبار شده، مراحل ثبت سفارش را طی کرده و آن را نهایی کنید. به این ترتیب در روز سفارش تنها کافی است منتظر متخصصان نوبار برای اسباب کشی باشید. نیاز به حضور فیزیکی برای ثبت سفارش بسیار مشکل‌آفرین است. به خصوص برای افراد که وقت برای آنها بسیار مهم است و یا بنا بر هر دلیلی ترجیح می‌دهند، سفارش خود را از خانه تکمیل کنند. فراموش نکنید که در شرکت‌های حمل و نقل سنتی بار شما باید زمان زیادی را برای ثبت سفارش صرف کنید. همچنین در نوبار قادر خواهید بود زمان و مکان اسباب کشی را به طور دقیق انتخاب کنید.

اپلیکیشن نوبار

اپلیکیشن نوبار یکی دیگر از خدمات این شرکت است که به مشتریانش خدمات آسان‌تری ارائه می‌دهد. به این ترتیب شما با نصب این اپلیکیشن می‌توانید در هر زمان و مکانی سفارش خود را ثبت کنید و به راحتی به تمامی خدمات نوبار از گوشی همراه خود دسترسی دارید. برای نصب این برنامه نیز به سادگی می‌توانید به استورهای مخصوص اندورید و ای او اس مراجعه کنید. اپلیکیشن نوبار رابط کاربری ساده‌ای دارد و به شما اجازه می‌دهد، به پشتیبانی دسترسی سریع‌تری داشته باشید. همچنین اگر استفاده از اپلیکیشن و سایت برای شما ممکن نیست، همیشه می‌توانید با شماره نوبار تماس بگیرید و سفارش خود را از طریق مشاوران نوبار انجام دهید. فقط کافی است اطلاعات مربوط به اسباب کشی در یزد را به متخصصان ما اعلام کنید.

اسباب کشی در یزد با نوبار در چه مکان‌هایی امکان‌پذیر است؟

اسباب کشی در یزد با نوبار نیز در تمامی محله‌های آن امکان‌پذیر است. یزد یکی از شهرهای بزرگ ایران است که به واسطه بافت تاریخی خود مشهور است. افراد زیادی در این شهر زندگی می‌کنند. این شهر با داشتن خانه‌های سنتی و مدرن زیاد، تقاضای بالایی برای اسباب کشی نیز دارد. برای اثاث کشی در یزد می‌توانید از خدمات نوبار استفاده کنید. کافی است وارد سایت یا اپلیکیشن نوبار شوید و یا در صورت عدم دسترسی به آنها از شماره نوبار استفاده کنید تا سفارش خود را از طریق پشتیبانی ثبت کنید.

اسباب کشی در محله صفاییه یزد

اسباب کشی در محله صفاییه یزد مشتریان زیادی دارد. با استفاده از خدمات نوبار در این محله می‌توانید، از بیمه نوبار نیز استفاده کنید. این بیمه به عنوان یک فرایند جدید توسط شرکت نوبار ایجاد شده و به مشتریان اجازه می‌دهد، به خاطر لوازم قیمتی و اسباب خانه خود نگران نباشند. قبل از ثبت سفارش لوازم منزل شما برآورد قیمت خواهد شد و براساس ارزش بیمه می‌شود. بنابراین در صورت ایجاد هرگونه خسارت می‌توانید از بیمه مبلغ آن را دریافت کنید.

 

اسباب کشی در محله بلوار جمهوری یزد

محله بلوار جمهوری یزد نیز یکی از مکان‌های مشهور این شهر است. شما می‌توانید برای اسباب کشی در محله بلوار جمهوری از خدمات وی ای پی نوبار استفاده کنید. خدمات وی ای پی نوبار صفر تا صد انجام اسباب کشی را بر عهده می‌گیرد. به این ترتیب متخصصان نوبار در زمان تعیین شده در محل حاضر خواهند شد و لوازم شما را دسته بندی و بسته بندی می‌کنند. سپس آن را به داخل ماشین حمل کرده و به مقصد می‌برند. در مقصد نیز طبق سلیقه شما آنها را چیدمان خواهند کرد. بنابراین شما لازم نیست نگران چیزی باشید.

اسباب کشی در محله چهار منار یزد

محله چهار منار یزد یکی از محله‌های قدیمی این شهر است که جمعیت نسبتا بالایی نیز دارد. نوبار در این محله علاوه بر خدمات حمل و نقل، دیگر خدمات مربوط به اسباب کشی را نیز ارائه می‌دهد. به این ترتیب برای کارهای نظافت خانه، رنگ آمیزی، تعمیرات و... نیز می‌توانید روی خدمات نوبار حساب کنید. کافی است در هنگام ثبت سفارش اسباب کشی در یزد، از بخش انتخاب خدمات، نوع کار مورد نظر خود را انتخاب کنید و از انجام بدون دردسر آن لذت ببرید.

اسباب کشی در محله آب شاهی یزد

اسباب کشی در محله آب شاهی یزد نیز از خدمات نوبار است. شما می‌توانید در تمام طول سفارش خود روی پشتیبانی 24 ساعته حساب کنید. به این صورت که در زمان ثبت سفارش اگر به مشکل یا چالشی برخوردید می‌توانید از پشتیبانی کمک بگیرید. در زمان انجام سفارش نیز در صورت وجود هر مشکلی پشتیبانی آن را حل خواهد کرد. حتی تا 24 ساعت بعد از ثبت سفارش نیز پشتیبانی در کنار شما خواهد بود تا مشکلات شما را به بهترین نحو ممکن حل کند.

 

اسباب کشی در خیابان مسجد جامع یزد

مسجد جامع یزد یکی از نقاط دیدنی این شهر است که روزانه افراد زیادی در آن نیازمند اسباب کشی هستند. همچنین شرکت‌های حمل و نقل سنتی زیادی نیز در این شهر وجود دارد. با این حال شرکت‌های حمل و نقل به روش سنتی مشکلات خاص خودشان را دارند که اسباب کشی را تبدیل به یک تجربه ناخوشایند می‌کنند. به خصوص در مورد قیمت‌ها که گاها تا پایان کار ممکن است دوبرابر شود، آن هم به دلیل بهانه‌های متفاوتی مانند انعام و... در نوبار قیمت‌ها تضمینی است. یعنی در زمان ثبت سفارش یک قیمت نهایی مشاهده خواهید کرد که تا پایان کار یکسان خواهد بود. این موضوع توسط نوبار تضمین می‌شود.


توضیحات بیشتر

سوالات متداول اسباب کشی در یزد با نوبار

چرا قیمت‌ها در نوبار تضمینی است؟
از چند روز قبل می‌توانم در نوبار ثبت سفارش اسباب کشی انجام دهم؟
مزایای نوبار نسبت به شرکت‌های حمل و نقل سنتی چیست؟
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com