اسباب کشی در شمال تهران بدون نگرانی و دغدغه

اسباب کشی در شمال تهران بدون نگرانی و دغدغه

بدون محدودیت
بدون نیاز به انعام دادن
پیش تعیین قیمت اسباب کشی بدون عدم افزایش
پشتیبانی در هر لحظه و زمان، حتی بعد از اسباب کشی
بیمه اسباب کشی در تمامی طول خدمات
ثبت سفارش سریع (سرویس )
استعلام قیمت
شروع قیمت از
ثبت سفارش
سفارش شما ثبت شد!
درخواست شما با موفقیت ثبت شد و همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
اسباب کشی در شمال تهران بدون نگرانی و دغدغه

خدمات اسباب کشی منزل در شمال تهران

شمال تهران به عنوان یکی از مناطق پرطرفدار شهری، روزانه شاهد اسباب کشی های بسیاری است. از سوی دیگر عوض کردن خانه و مراحل اسباب کشی شاید برای افراد بسیاری خسته کننده و استرس زا باشد. بسته بندی وسائل، حمل و نقل و چیدمان دوباره لوازم خانگی برای هرکسی ممکن است سخت باشد، به خصوص ما ایرانی ها که روی لوازم منزلمان خیلی حساس هستیم! در این جاست که اهمیت شرکت های خدمات اسباب کشی منزل مشخص می شود. در همه مناطق شهری شرکت های بسیاری وجود دارند که خدمات اسباب کشی را پوشش می دهند. مشکل اصلی این شرکت ها روش های سنتی و اغلب خسته کننده برای همکاری است. تخمین قیمت از پیش در این شرکت ها تقریبا غیر ممکن است و حتی اگر تخمین حدودی صورت بگیرد، بعد از پایان کار تغییر خواهد کرد. از سوی دیگر پروسه نوبت گیری و هماهنگی نیز به صورت حضوری است و دردسرهای خودش را دارد. به خصوص برای افرادی که مشغله زیادی دارد و دوست دارند که کارهایشان با صرف زمان کم و به بهترین شکل انجام شود. همه این نکات در کنار شرکتی که قیمت های منصفانه ای نیز داشته باشد، مانند یک رویا است. اما آیا این رویا می تواند به واقعیت تبدیل شود؟

اسباب کشی در شمال تهران هیچ محدودیت زمانی ندارد!

اسباب کشی در شمال تهران قطعا زمان بر است. هرچه خانه بزرگتر باشد و لوازم بیشتری را در آن جای داده باشید به همان اندازه هم جا به جایی آن زمان بیشتری می برد. بیشتر شرکت های حمل و نقل و اسباب کشی محدودیت های خاصی برای زمان اسباب کشی دارند. اکثر آنها یک بازه زمانی سه ساعته را برای نقل و انتقال انتخاب می کنند که شما باید در این زمان محدود اسباب کشی خود را به پایان برسانید که عملا غیر ممکن است. وقتی اسباب کشی شما در زمان تعیین شده تمام نشود، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. خدمات اسباب کشی نوبار در این زمینه به کمک شما خواهد آمد. در واقع نوبار همان رویایی است که به واقعیت تبدیل شده و برای اسباب کشی تمام محدودیت های موجود را زیر پا می گذارد. مهم نیست لوازم شما چقدر زیاد و یا حتی کم باشد، زمان اسباب کشی در خدمات نوبار محدودیتی ندارد و از این بابت می توانید با خیال راحت به خدمات ما اطمینان کنید.

نگران خراب شدن لوازم در حین اسباب کشی نباشید!

اسباب کشی در کنار تمامی زحماتی که برای افراد به دنبال دارد، ممکن است آسیب زننده نیز باشد. در حین جا به جایی ممکن است لوازم خانگی خراب شوند، بشکنند یا حتی ضربه بخورند. این موضوع به کابوس کسانی تبدیل شده که می خواند محل زندگی خود را عوض کنند. اما نگران نباشید برای اسباب کشی در شمال تهران، نوبار این مشکل را نیز حل کرده است. کارگران حمل و نقل بار نوبار آموزش دیده هستند و طوری کار خواهند کرد که آسیبی به لوازم شما وارد نشود. اگر این موضوع خیال شما را راحت نمی کند، نگران نباشید! نوبار با همکاری بیمه ایران لوازم شما را بیمه می‌کند. به این ترتیب اگر هر اتفاقی برای لوازم خانگی شما بیوفتد، بیمه خسارت آن را تقبل خواهد کرد. چنین چیزی در میان شرکت های خدمات حمل و نقل بی سابقه است.

مراحل ثبت سفارش خدمات اسباب کشی در شمال تهران از نوبار

1
ابتدا وارد سایت نوبار شوید و اطلاعات کامل خود را وارد کنید. در این بخش باید اطلاعاتی مانند مبدا و مقصد و آدرس دقیق را وارد کنید.
2
در بخش بعدی باید نوع خدمات درخواستی خود را مشخص کنید. بعضی از حمل و نقل ها به ماشین های سنگین نیازی ندارند، بعضی افراد به کارگران بیشتری نیاز دارند. بنابراین این بخش مخصوص انتخاب نوع ماشین، نوع لوازم و تعداد کارگران است.
3
در این بخش باید تاریخ و ساعت دقیق اسباب کشی در شمال تهران را انتخاب کنید.
4
سیستم هوشمند نوبار در این مرحله با توجه به گزینه های انتخابی شما، یک پیش فاکتور صادر خواهد کرد که شامل مبلغ نهایی اسباب کشی و جزییات خواهد بود.
5
پس از تاید شما، خدمات اسباب کشی ثبت خواهد شد.

استعلام هوشمند ممکن است؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم یکی از نوآوری های نوبار استعلام هوشمند قیمت اسباب کشی در شمال تهران است. شاید این موضوع در نگاه اول برای شما مثل یک دروغ تبلیغاتی به نظر برسد ولی زود نتیجه گیری نکنید به خواندن ادامه دهید تا خودتان قضاوت کنید. در سیستم نوبار شما با آدرس دهی دقیق و میزان لوازم منزلتان، می‌توانید استعلام هوشمند قیمت اسباب کشی خود را انجام دهید. سیستم هوشمند نوبار با توجه به ویژگی های مورد نظر انتخابی شما قیمت نهایی را انتخاب می‌کند. این قیمت کاملا تضمین شده و نهایی است و به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد. در واقع این قیمت تقریبی نیست و کاملا واقعی است! بنابراین شما نه تنها با ثبت سفارش می‌توانید از قیمت تمام شده اسباب کشی باخبر شوید، بلکه می‌توانید تمامی مراحل آن را نیز آنلاین انجام دهید. بنابراین دیگر از تغییر قیمت و چند حرفی شدن قیمت نهایی خبری نیست. علاوه بر این نیازی هم به پرداخت انعام کارگران و راننده برای خدمات اسباب کشی در شمال تهران ندارید.

پشتیبانی هوشمند، یعنی نگرانی بی نگرانی!

حتما همه شما یک بار با این مشکل مواجه شده اید! شرکت های خدمات حمل و نقل عمدتا پشتیبانی درستی ندارد. بزرگترین مشکل آنها نیز همین است. در خدمات آنها ساعت اسباب کشی در شمال تهران ممکن است متغییر باشد، یا کنسل شود و هیچ کس هم پاسخگوی شما نیست. نوبار این مشکل را هم حل کرده است. دیگر لازم نیست به طور مستقیم با کارگران و یا راننده برای اسباب کشی صحبت کنید. نوبار پشتیبانی 24 ساعته دارد! یعنی در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید با پشتیبانی نوبار تماس بگیرید، نگرانی ها و مشکلات خودتان را در میان بگذارید و پشتیبانی به عنوان یک واسط نظرات شما را به راننده و کارگران منتقل می‌کند. می‌توانید مطمئن باشید که نگرانی‌ها و شرایط شما الویت نوبار خواهد بود و پیشتیبانی 24 ساعته در هر زمانی برای رفع آن اقدام خواهد کرد.

چرا اثاث کشی در شمال تهران با نوبار؟

خدمات نوبار شامل چه مواردی می‍شود؟
هزینه خدمات اسباب کشی نوبار چقدر است؟
چگونه از سایت و اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت بگیرم؟
چه تعداد کارگر باربر برای اسباب کشی من مناسب است؟
نوبار در چه شهرهایی خدمات اسباب کشی ارائه می‌دهد؟

خدمات VIP اسباب کشی را با نوبار تجربه کنید

اسباب کشی های سنتی را به یاد بیاورید؟ احتمالا همه اعضای خانواده و حتی دوستان دور هم جمع می‌شدند و به کمک هم وسائل را جمع می کردند. این پروسه چند روز طول می‌کشید و همه جای خانه پر از کارتن‌های اسباب کشی و وسائل بود. دوست دارید از شر چنین شرایطی راحت شوید؟ برای اسباب کشی در شمال تهران لازم نیست انقدر به دردسر بیوفتید. چاره کار خدمات VIP اسباب کشی نوبار است. در این خدمات شما چند مرحله اساسی را دنبال خواهید کرد و در یک چشم برهم زدن، کارتان به پایان رسیده است!

مراحل خدمات اسباب کشی در شمال تهران از نوبار

تماس با نوبار

اولین قدم تماس با مشاوران و کارشناسان نوبار است. این کار را می‌توانید هم از طریق سایت و هم از طریق شماره‌های بالای سایت انجام دهید. در این مرحله کارشناسان نوبار با طرح چند سوال ساده شما را راهنمایی می‌کنند تا بهترین خدمات را انتخاب کنید. در ادامه اگر دوست داشته باشید می‌توانید هزینه خدمات باربری خود را مشخص کنید. به این ترتیب کارشناسان ما مشخص می‌کنند که اسباب کشی در شمال تهران چه هزینه‌ای دارد. با تعیین وقت و زمان مورد نظرتان کارشناسان نوبار به محل مبدا اعزام خواهند شد.

اعزام کارشناسان

از این مرحله به بعد در خدمات وی ای پی نوبار همه چیز بر عهده کارشناسان است. کارشناسان در موعد موقرر در محل حاضر خواهند شد. لازم نیست نگران دیرکرد یا اتلاف وقتتان باشید. اسباب کشی در شمال تهران توسط تیم نوبار با نظم و زمان شناسی بسیار دقیقی انجام خواهد شد. در این مراحل کارشناسان تمامی لوازم منزل شما را جمع آوری، دسته بندی و دسته بندی خواهند کرد. بنابراین شما لازم نیست هیچ کار اضافی به جز نظارت انجام دهید. بسته بندی های مخصوص اسباب کشی بر اساس نوع هر محصول و جنس آن تهیه شده و تضمین می‌کند که در طول انجام کار لوازم منزل شما بدون آسیب به محل جدید منتقل شود. همچنین چون همه چیز با نظم و دسته بندی انجام می ‌شود در زمان تخلیه بار در مقصد نیز به مشکل بر نخواهید خورد.

انتقال بار به مقصد

مرحله سوم بعد از جمع آوری لوازم منزل شما به طول کامل انجام خواهد شد. در این مرحله لوازمی که با دقت در ماشین‌های مخصوص جا داده شده با رعایت نکات ایمنی به مقصد خواهد رسید. در صورتی که لوازم حساس خاص یا بزرگ داشته باشید از قبل با کارشناسان ما هماهنگ کرده‌اید، بنابراین برای آنها نیز هیچ نگرانی به خود راه ندهید چون نیروهای مخصوص برای جا به جایی این لوازم اعزام خواهند شد. هرمشکلی هم که در طول انجام کار پیش بیاید می‌توانید با پشتیبانی 24 ساعته مطرح کنید که جای هیچ دغدغه ای باقی نمی‌گذارد.

چیدمان لوازم در منزل جدید

مرحله آخر مربوط به چیدمان لوازم در منزل جدید است. با پایان اسباب کشی در شمال تهران، متخصصان نوبار لوازم شما را با همان دقتی که بسته بندی کرده‌اند، باز خواهند کرد. لازم نیست نگران هیچ چیزی باشید. همه چیز به همان شکل و روال اولیه سرجای خود چیده خواهد شد. مطابق با نظر شما هر وسیله سرجای خودش قرار خواهد گرفت. تبریک می‌گویم می‌توانید از منزل جدید خود لذت ببرید!


چه مناطقی از شمال تهران تحت پوشش خدمات نوبار است؟

همه بخش‌های شمال تهران تحت پوشش خدمات اسباب کشی در شمال تهران توسط نوبار است. لازم نیست نگران چیزی باشید. در محله‌هایی مانند نیاوران، جردن، ونک، الهیه، اوین و ... تحت خدمات نوبار اسباب کشی انجام می‌شود. علاوه بر این بقیه محله‌های شمال تهران نیز تحت پوشش خدمات نوبار است.

چرا از خدمات نوبار استفاده کنیم؟

همانطور که ذکر کردیم نوبار ویژگی های مثبت زیادی نسبت به دیگر شرکت های باربری دارد. تمامی مراحل ثبت سفارش خدمات اسباب کشی خود را می‌توانید به صورت آنلاین انجام دهید. بنابراین نگران اتلاف وقت خود نباشید. از بیمه لوازم خود لذت ببرید و با هزینه های از پیش برآورد شده و غیرقابل تغییر بودجه خود را دسته بندی کنید. علاوه بر این برای سهولت دسترسی به خدمات نوبار می‌توانید از اپلیکشن نوبار نیز استفاده کنید که به شما اجازه می‌دهد در هرجا و هر زمان از خدمات نوبار استفاده کنید. در نوبار خدمات به صورتی طراحی شده تا بتوانید از وقت و هزینه خود بهترین استفاده را ببرید. نوبار خدمات اسباب کشی هوشمند از که قصد دارد روش‌های سنتی حمل بار را تغییر دهد. پس وقت خود راتلف نکنید و همین الان با ثبت سفارش آنلاین برای اسباب کشی در شمال تهران برنامه ریزی کنید!

توضیحات بیشتر

سوالات متداول برای اسباب کشی با نوبار

منظور از ثابت ماندن قیمت اسباب کشی در نوبار چیست؟
خدمات نوبار برای اثاث کشی چه وجه تمایزی نسبت به سایر شرکت‌ها دارد؟
نحوه استعلام قیمت برای اسباب کشی چگونه است؟
هزینه اسباب کشی چقدر است؟
خدمات اسباب کشی نوبار شامل چه مواردی هستند؟
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com