اسباب کشی در تبریز

اسباب کشی در تبریز

اسباب کشی در تبریز

بدون محدودیت

بدون انعام

تخمین هوشمند قیمت اسباب کشی

عدم افزایش قیمت اسباب کشی پس از ارائه سرویس

پشتیبانی سفارش قبل و بعد از انجام کار

بیمه تمامی وسایل منزل با بیمه نوبار


ثبت سفارش سریع (سرویس )
استعلام قیمت
شروع قیمت از
ثبت سفارش
سفارش شما ثبت شد!
درخواست شما با موفقیت ثبت شد و همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

اساس کشی در تبریز با نوبار

اساس کشی در تبریز با نوبار

اساس کشی در تبریز با نوبار

تبریز مانند بیشتر شهرهای بزرگ ایران جمعیت زیادی دارد و روزانه افراد زیادی متقاضی اسباب کشی در این شهر هستند. با این حال اثاث کشی منزل در تبریز با روش‌های سنتی مشکلات خود را دارد. مشکلاتی مانند عدم ارائه قیمت دقیق، تغییر قیمت پس از انجام کار، عدم پاسخگویی دقیق، خسارات احتمالی، مراجعه حضوری برای ثبت سفارش و ... همگی عواملی هستند که نه تنها وقت زیادی از افراد می‌گیرند، بلکه استرس زیادی نیز به آنها وارد می‌کنند. نوبار به عنوان یک شرکت نوآور در زمینه حمل و نقل بار سعی کرده این موانع را برطرف کرده و ویژگی‌های جدیدی نیز برای راحت کردن اسباب کشی به مشتریان ارائه دهد.

اثاث کشی در تبریز بدون محدودیت سه ساعته

اثاث کشی در تبریز بدون محدودیت سه ساعته

اثاث کشی در تبریز بدون محدودیت سه ساعته

شرکت‌های حمل و نقل بار سنتی معمولا محدودیت زمانی سه ساعته دارند، یعنی باید در این سه ساعت کار خود را به اتمام برسانید و در غیر این صورت باید هزینه بیشتری بابت زمان اضافی پرداخت کنید. معمولا به علت بالا بودن تعداد لوازم در اسباب کشی این زمان کافی نیست و در پایان مشتری باید برای اسباب کشی در تبریز هزینه بیشتری پرداخت کند. نوبار این محدودیت زمانی را در سفارشات خود از بین برده است. به این معنی که اسباب کشی با نوبار محدودیت زمانی ندارد و زمان هر اسباب کشی با توجه به جزییات آن محاسبه می‌شود. بنابراین برای زمان اضافی نیز هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد. کار شما با نوبار زمانی تمام می‌شود که اسباب کشی تمام شده باشد.

استعلام هوشمند قیمت اسباب کشی در تبریز با نوبار

استعلام هوشمند قیمت اسباب کشی در تبریز با نوبار

یکی از مهم‌ترین خدمات نوبار برای مشتریانش قیمت‌های تضمینی و ثابت است. به این معنی که شما در هنگام ثبت سفارش با وارد کردن جزییات مربوط به سفارش خود مانند فاصله مبدا و مقصد، تعداد لوازم سنگین، خدمات انتخابی و غیره یک قیمت نهایی مشاهده خواهید کرد. این قیمت تا پایان انجام اثاث کشی در تبریز تغییری نخواهد کرد و ثابت خواهد بود. بنابراین خبری از هزینه‌های اضافی مانند انعام، پول نهار کارگران و... نخواهد بود و می‌توانید روی بودجه بندی خود برنامه ریزی کنید. درحالی که بیشتر شرکت‌های حمل و نقل سنتی قیمت‌های حدودی به شما خواهند گفت که تا پایان کار قطعا تغییر خواهد کرد و این موضوع حتی ممکن است قیمت نهایی را تا دو برابر افزایش دهد. این موضوع به ویژه برای افرادی که بودجه محدودی دارند و یا بودجه خود را برنامه‌ریزی می‌کنند بسیار مهم است.

مراحل ثبت سفارش اسباب کشی در نوبار

1
انتخاب مبدا و مقصد با ورود به سایت، اپلیکشن و یا با استفاده از تماس تلفنی
2
انتخاب نوع خدمات، نوع ماشین، تعداد کارگران و تعداد وسائل
3
انتخاب زمان و ساعت دقیق اسباب کشی
4
پیش فاکتور و مشاهده قیمت
5
ثبت سفارش و تایید

پشتیبانی هوشمند شبانه روزی در هنگام اسباب کشی با نوبار

پشتیبانی هوشمند شبانه روزی در هنگام اسباب کشی با نوبار

پشتیبانی هوشمند شبانه روزی در هنگام اسباب کشی با نوبار

یکی از مشکلات بسیار مهم شرکت‌های حمل و نقل بار سنتی عدم پاسخگویی آنها است که در زمان انجام اسباب کشی بسیار مشکل زا و استرس آور خواهد شد. نوبار با ارائه پشتیبانی شبانه روزی خود این مشکل را نیز حل کرده است. بنابراین برای اسباب کشی در تبریز قبل از ثبت سفارش می‌توانید سوالات و مشکلات خود را با مشاوران نوبار مطرح کنید. در زمان انجام سفارش نیز پشتیبانی در هر زمان و مکانی آماده است تا مشکلات شما را حل کند. حتی پس از پابان اسباب کشی نیز تا 24 ساعت پشتیبانی در خدمت شما است تا هرگونه مشکلات احتمالی را حل کند. به این ترتیب در زمان ایجاد اختلاف و یا تغییر در برنامه کافی است این موضوع را با پشتیبانی مطرح کنید و منتظر حل شدن مشکل از سوی آن باشید. بنابراین دیگر نیاز نیست که خودتان برای حل مشکلات اقدام کنید.

امکان زمان بندی سفارش و ثبت آنلاین آن با نوبار

امکان زمان بندی سفارش و ثبت آنلاین آن با نوبار

امکان زمان بندی سفارش و ثبت آنلاین آن با نوبار

یکی دیگر از نکات مثبت اثاث کشی در تبریز با نوبار امکان زمان بندی سفارش است به این معنی که در زمان ثبت سفارش می‌توانید، روز، تاریخ و حتی ساعت دقیق اسباب کشی را انتخاب کنید. شما حتی قادر خواهید بود از چند روز قبل زمان اسباب کشی خود را مشخص کنید تا بتوانید برای خود برنامه ریزی داشته باشید. همچنین ثبت سفارش در نوبار کاملا آنلاین است و نیازی به مراجعه حضوری شما ندارد. از این روز وقت کمتری از شما صرف خواهد شد و به راحتی و در چند مرحله ساده می‌توانید اسباب کشی خود را در روز دلخواه ثبت کنید و در روز مورد نظر منتظر متخصصان نوبار باشید.

چرا اسباب کشی با نوبار؟

خدمات نوبار شامل چه مواردی می‍شود؟
هزینه خدمات اسباب کشی نوبار چقدر است؟
چگونه از سایت و اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت بگیرم؟
پشتیبانی تیم باربری نوبار چگونه هست؟
نوبار در چه شهرهایی خدمات اسباب کشی ارائه می‌دهد؟
چرا اسباب کشی با نوبار؟

اسباب کشی در تبریز با نوبار در چه مناطقی امکان پذیر است؟

اسباب کشی در تبریز با نوبار در چه مناطقی امکان پذیر است؟


تبریز یکی از کلان شهرهای ایران است که به خاطر اهمیت اقتصادی و اجتماعی زیادی که دارد جمعیت زیادی را نیز در خود جای داده است. نوبار به عنوان یک شرکت حمل و نقل بار در این شهر خدمات خود را ارائه می‌دهد و شما می‌توانید در تمامی مناطق تبریز از خدمات نوبار استفاده کنید. برای ثبت سفارش نیز نیازی به حضور فیزیکی شما نیست. کافی است وارد سایت و یا اپلیکیشن نوبار شوید، مبدا و مقصد را از روی نقشه به دقت انتخاب کنید. سپس باید خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنید. در مرحله بعدی و پس از انتخاب تاریخ دقیق اسباب کشی می‌توانید قیمت سفارش خود را استعلام بگیرید و در صورت تایید سفارش خود را ثبت کنید. هرگونه سوال و یا ابهامی در مورد نحوه سفارش دهی را نیز می‌توانید با مشاوران نوبار مطرح کنید.

اسباب کشی در محله میرداماد تبریز

اسباب کشی در محله میرداماد تبریز از خدمات نوبار است و شما می‌توانید برای انجام سفارش خود در این محله از نوبار استفاده کنید. برای اسباب کشی در تبریز می‌توانید از خدمات وی ای پی نوبار استفاده کنید. در این نوع از خدمات پس از ثبت سفارش متخصصان نوبار در زمان مشخص شده به مبدا شما اعزام خواهند شد. در مبدا تمامی وظایف اسباب کشی از جمله دسته بندی، بسته بندی و حمل و نقل لوازم را انجام خواهند داد. سپس اسباب شما را به مقصد برده و در آنجا بنا به سلیقه شما چیدمان خواهند کرد. هر نوع خدمات خاص دیگری مانند باز و بسته کردن لوازم سنگینی مانند لباس شویی و غیره نیز در این خدمات برای شما انجام خواهد شد.

اسباب کشی در محله جزیره گلی تبریز

محله جزیره گلی تبریز یکی از محله‌های معروف این شهر است که روزانه افراد زیادی در آن خواهان اسباب کشی هستند. همانطور که گفتیم شرکت‌های حمل و نقل بار سنتی زیادی در تبریز وجود دارد ولی تقریبا همه آنها مشکلات یکسانی دارند که اسباب کشی را برای مشتریانشان سخت می‌کند. نوبار با اقدامات نوآورانه‌ای مانند بیمه نوبار، پشتیبانی دقیق، استعلام قیمت قبل از ثبت سفارش، قیمت‌های ثابت و تضمینی و... سعی دارد تا این روند را تغییر داده و تجربه‌ای خوب از اسباب کشی برای مشتریانش به یادگار بگذارد.

 

اسباب کشی در محله بام فرشته 

محله بام فرشته یکی از محله‌هایی است که نوبار در آن خدمات اسباب کشی در تبریز را انجام می‌دهد. برای ثبت سفارش در این محله چنانچه به برنامه ریزی دقیق علاقه دارید، می‌توانید زمان، تاریخ و حتی ساعت اسباب کشی را به صورت دقیق در زمان ثبت سفارش از سایت نوبار انتخاب کنید و برای این کار نیازی به مراجعه حضوری شما نیز نیست. تمامی مراحل ثبت سفارش در نوبار آنلاین است و خدمات مورد نیاز خود را نیز می‌توانید شخصی سازی کنید که بر اساس نیاز و بودجه شما قابل تغییر است.

اسباب کشی در خیابان منظریه تبریز

اسباب کشی در خیابان منظریه تبریز با نوبار مزایای زیادی دارد. یکی از این مزایا امکان استفاده از خدمات بیمه نوبار است. بیمه نوبار برای اولین بار در ایران توسط این شرکت ارائه شده و تمامی لوازم منزل شما را در حین اسباب کشی بیمه می‌کند. بیمه نوبار تمامی لوازم منزل شما را ارزش گذاری کرده و بر آن اساس هزینه بیمه را مشخص خواهد کرد. بنابراین اگر در زمان اسباب کشی مشکلی رخ دهد، بیمه تمامی خسارت را تمام و کمال پرداخت خواهد کرد.

 

چگونه در زمان در اسباب کشی سریع تر عمل کنیم؟

همه لوازم بسته بندی لازم مانند جعبه، نوار چسپ، پلاستیک حباب دار، کاغذ بسته بندی و ... را از پیش تهیه کنید.

لوازم خانگی را سازماندهی و دسته بندی کنید. از شر هر چیزی که دیگر نیاز ندارید خلاص شوید.

وسایل را برای بسته بندی تمیز و آماده کنید و هر گونه قسمت جداشدنی را بردارید و جدا کنید.

برای جلوگیری از آسیب، قسمت های ظریف را با پلاستیک حباب دار یا کاغذ بسته بندی بپیچید.

در صورت موجود بودن از بسته بندی اصلی استفاده کنید. در غیر این صورت، جعبه‌های محکم با اندازه مناسب انتخاب کنید.

برای جلوگیری از جابجایی در حین حمل و نقل، فضای خالی جعبه ها را با کاغذ بسته بندی پر کنید.

نام وسیله و محتویات آن را به وضوح روی هر جعبه برچسب بزنید.

جعبه‌های حاوی اقلام شکننده را به‌عنوان «شکننده» علامت‌گذاری کنید تا هنگام حمل و نقل دقت بیشتری شود.

برای تعادل، اقلام سنگین‌تر را در پایین جعبه و اقلام سبک‌تر را در بالای جعبه قرار دهید.

از بسته بندی بیش از حد جعبه‌ها خودداری کنید تا مطمئن شوید که می‌توان آنها را به راحتی بلند کرد.

هر جعبه را با چسپ بسته بندی محکم ببندید و برای استحکام بیشتر، قسمت پایینی آن را تقویت کنید و چند بار چسب بزنید.

برای تسریع در بسته بندی از دوستان یا اعضای خانواده کمک بگیرید.

برای به حداکثر رساندن کارایی، وظایف خاصی را به هر فرد اختصاص دهید.

یک برنامه برای اسباب کشی درست کنید و زمان کافی برای هر اتاق اختصاص دهید.

زودتر شروع به بسته بندی کنید و برای کاهش استرس و اطمینان از پیش رفتن طبق برنامه ریزی، تلاش کنید.


توضیحات بیشتر

سوالات متداول اسباب کشی در تبریز

اسباب کشی در تبریز با نوبار چه مزایایی دارد؟
چگونه می‌توانم هزینه اسباب کشی را در نوبار استعلام بگیرم؟
خدمات وی ای پی نوبار چیست؟
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com