اسباب کشی در شیراز

اسباب کشی در شیراز

اسباب کشی در شیراز

بدون محدودیت‌های زمانی متداول

بدون هزینه‌های اضافی مثل انعام

استعلام هوشمند قیمت اسباب کشی قبل از ثبت سفارش 

عدم افزایش قیمت اسباب کشی پس از ارائه سرویس

پشتیبانی 24 ساعته در هر زمان و مکان

بیمه تمامی وسایل با بیمه نوبار


ثبت سفارش سریع (سرویس )
استعلام قیمت
شروع قیمت از
ثبت سفارش
سفارش شما ثبت شد!
درخواست شما با موفقیت ثبت شد و همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

اساس کشی در شیراز با نوبار

اساس کشی در شیراز با نوبار

اساس کشی در شیراز با نوبار

شیراز یکی از شهرهای مهم ایران است که جمعیت زیادی را در خود جای داده است. امروزه با گسترش بافت شهری شیراز خانه‌ها و آپارتمان‌های زیادی در این شهر ساخته شده و افراد زیادی متقاضی اسباب کشی در شیراز هستند. با این حال این شهر نیز مانند دیگر کلان شهرهای ایران درگیر مشکلات اسباب کشی به روش سنتی است. مهم‌ترین مشکل شرکت‌های حمل و نقل بار به روش سنتی عدم ارائه یک قیمت دقیق قبل از ثبت سفارش است. به این ترتیب که یک قیمت نسبی به مشتری به عنوان قیمت نهایی اعلام می‌شود و این قیمت تا پایان سرویس بنا به دلایل مختلفی اضافه خواهد شد. این موضوع به خصوص برای کسانی که هزینه‌های اسباب کشی را بودجه بندی می‌کنند، بسیار مهم است. نوبار یک شرکت دانش بنیان در زمینه حمل و نقل بار است که سعی دارد مشکلات روش‌های سنتی را از بین برده و خدمات جدیدی به مشتریانش ارائه دهد.

اثاث کشی در شیراز بدون محدودیت زمانی

اثاث کشی در شیراز بدون محدودیت زمانی

اثاث کشی در شیراز بدون محدودیت زمانی

شرکت‌های حمل و نقل بار سنتی معمولا برای انجام اسباب کشی محدودیت زمانی وضع می‌کنند، به این معنی که شما برای انجام اسباب کشی خود زمان محدودی دارید و در این زمان باید کار خود را به پایان برسانید. اسباب کشی در شیراز معمولا بنا به دلایل زیادی بیشتر از این محدوده زمانی طول خواهد کشید و شما باید بابت زمان اضافی هزینه بیشتری پرداخت کنید. اسباب کشی با نوبار هیچ محدودیت زمانی نخواهد داشت. به این معنی که زمان انجام هر سفارش با توجه به جزییات هر سفارش تعیین می‌شود. در صورت بیشتر شدن زمان انجام آن، شما هیچ هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد.

بیمه نوبار برای لوازم منزل

بیمه نوبار برای لوازم منزل

بیمه نوبار یکی دیگر از ویژگی‌های خلاقانه شرکت نوبار است که به مشتریان خود ارائه می‌دهد. بیمه نوبار در زمان اثاث کشی در شیراز تمام لوازم منزل شما را در برابر خسارت و آسیب‌های احتمالی بیمه خواهد کرد. شرکت‌های حمل و نقل بار سنتی معمولا در برابر آسیب‌هایی که ممکن است به لوازم شما وارد شود، مسئولیتی قبول نخواهند کرد حتی معمولا نمی‌توانید ثابت کنید که این خسارت از سوی آنها رخ داده است. بیمه نوبار تمامی خسارت‌های احتمالی را به وسیله بیمه جبران خواهد نبود و از این بابت نیز دیگر لازم نیست نگران باشید.

مراحل ثبت سفارش اسباب کشی در نوبار

1
انتخاب مبدا و مقصد با ورود به سایت، اپلیکشن و یا با استفاده از تماس تلفنی
2
انتخاب نوع خدمات، نوع ماشین، تعداد کارگران و تعداد وسائل
3
انتخاب زمان و ساعت دقیق اسباب کشی
4
پیش فاکتور و مشاهده قیمت
5
ثبت سفارش و تایید

استعلام قیمت اسباب کشی در شیراز با نوبار

استعلام قیمت اسباب کشی در شیراز با نوبار

استعلام قیمت اسباب کشی در شیراز با نوبار

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های نوبار قابلیت و امکان استعلام قیمت نهایی اسباب کشی در شیراز پیش از ثبت سفارش است. برای این کار کافی است وارد سایت یا اپلیکیشن نوبار شوید، مبدا و مقصد را از روی نقشه انتخاب کنید و پس از انتخاب خدمات مورد نیاز و تاریخ اسباب کشی قیمت نهایی را مشاهده کنید. بعد از مشاهده قیمت نهایی و تایید شما است که سفارش ثبت خواهد شد. این موضوع به شما اجازه می‌دهد قیمت را از پیش مشاهد و مقایسه کنید. همچنین قیمت‌ها در نوبار تضمینی است به این معنی که این قیمت‌ها تا پایان سفارش تغییر نخواهد کرد و نوبار تضمین می‌کند که هیچ هزینه اضافی مانند پول انعام کارگران و... پرداخت نخواهید کرد.

پشتیبانی هوشمند 24 ساعته با نوبار

پشتیبانی هوشمند 24 ساعته با نوبار

پشتیبانی هوشمند 24 ساعته با نوبار

شرکت‌های حمل و نقل سنتی بار معمولا پاسخگویی درستی ندارند و برای حل مشکلات احتمالی باید خودتان اقدام کنید و با بحث و مذاکره مشکلات را حل کنید. این موضوع ممکن است با استرس زیادی همراه باشد. پشتیبانی 24 ساعته نوبار برای اسباب کشی در شیراز این مشکل را حل کرده است. پشتیبانی نوبار در هر زمان و مکانی حاضر است تا مشکلات شما را حل کرده و به سوالات شما پاسخ دهد. در صورت وجود اختلاف و یا تغییری در برنامه‌ها نیز می‌تواند مانند یک واسطه بین شما، کارگران و راننده عمل کرده و مشکلات شما را حل کند. این پشتیبانی حتی پس از اتمام سفارش نیز مشکلات احتمالی را برای شما حل خواهد کرد.

خدمات نوبار شامل چه مواردی می‍شود؟
هزینه خدمات اسباب کشی نوبار چقدر است؟
چگونه از سایت و اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت بگیرم؟
پشتیبانی تیم باربری نوبار چگونه هست؟
نوبار در چه شهرهایی خدمات اسباب کشی ارائه می‌دهد؟

زمان بندی و ثبت سفارش آنلاین با نوبار

زمان بندی و ثبت سفارش آنلاین با نوبار

برای ثبت سفارش و انجام مراحل سفارش حمل و نقل بار معمولا باید به صورت حضوری اقدام کنید و پس از طی زمان زیادی کار خود را به پایان برسانید. ثبت سفارش اسباب کشی در شیراز با نوبار کاملا آنلاین است. به این معنی که برای انجام آن نیازی به حضور فیزیکی شما نیست. کافی است وارد اپلیکین یا سایت نوبار شوید و در چند مرحله ساده و کاملا آنلاین سفارش خود را به ثبت برسانید.  علاوه بر این امکان زمان بندی نیز در زمان ثبت سفارش وجود دارد، به این معنی که می‌توانید تاریخ و روز اسباب کشی را از پیش مشخص کنید. این موضوع به خصوص برای کسانی که می‌خواهند اسباب کشی خود را از پیش زمان بندی کنند، بسیار مهم است.

خدمات وی ای پی نوبار چیست؟

خدمات وی ای پی نوبار چیست؟


خدمات وی ای پی نوبار یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که این شرکت‌ را از دیگر شرکت‌های حمل و نقل بار متمایز می‌کند. خدمات وی ای پی اسباب کشی به معنی این است که پس از ثبت سفارش متخصصان نوبار در زمان مشخص شده به محل اعزام خواهد شد و تمامی مراحل اسباب کشی را از اول تا آخر خودشان انجام خواهند داد. این افراد حتی لوازم مخصوص اسباب کشی را نیز همراه خود خواهند داشت. تمامی مراحل دسته بندی، بسته بندی و حمل و نقل لوازم به داخل ماشین بر عهده آنها است و برای این کار آموزش‌های دقیقی دیده‌اند. در مقصد نیز تمامی لوازم را با رعایت قوانین ایمنی به داخل منزل خواهند برد و طبق نظر شما چیدمان انجام خواهد شد. همچنین انواع خدماتی مانند باز کردن لوازم خاصی مانند لباسشویی و... نیز توسط متخصصان نوبار انجام خواهد شد. شما حتی می‌توانید خدماتی مانند نقاشی ساختمان، نظافت و ... را نیز به نوبار بسپارید.

اپلیکیشن نوبار چیست؟

اپلیکیشن نوبار نیز یکی دیگر از خدماتی است که توسط این شرکت به مشتریانش ارائه می‌شود تا اسباب کشی را برای آنها آسان کند. این برنامه برای تمامی گوشی‌های هوشمند در دسترس است و به سادگی دانلود خواهد شد. پس از نصب برنامه قادر خواهید بود در هر زمان و مکانی سفارش خود را در نوبار ثبت کنید. رابط کاربری  اپلیکیشن نوبار مانند سایت است و پر کردن چند بخش ساده می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید. همچنین در اپلیکیشن می‌توانید با پشتیبانی نیز در ارتباط باشید و سوالات احتمالی خود را مطرح کنید.


اسباب کشی با نوبار در چه مناطقی از شیراز ممکن است؟

شیراز یکی از مهم‌ترین شهرهای ایران است که به دلیل وسعت و موقعیت ارتباطی مهمی که دارد جمعیت زیادی را در خود جای داده‌است. این شهر علاوه بر این به علت موقعیت خاص گردشگری که دارد، افراد زیادی را به خود جذب می‌کند. اسباب کشی در شیراز با نوبار در تمامی مناطق آن امکان پذیر است و از این بابت با نوبار محدودیتی نخواهید داشت. برای ثبت سفارش آسان در نوبار می‌توانید از اپلیکیشن یا سایت استفاده کنید و اگر با تماس تلفنی راحت‌تر هستید، شماره نوبار در دسترس شماست. تماس با این شماره شما را به مشاوران نوبار متصل خواهد کرد که کار ثبت سفارش شما را انجام خواهند داد.

اسباب کشی در محله قصردشت شیراز

اسباب کشی در محله قصردشت شیراز نیز یکی از خدماتی است که نوبار انجام می‌دهد. با ثبت سفارش در این محله می‌توانید از خدمات بیمه نوبار نیز استفاده کنید. بیمه نوبار تمامی لوازم منزل شما را در برابر خسارت و حادثه‌های احتمالی بیمه خواهد کرد. قبل از انجام سفارش لوازم شما ارزش گذاری خواهد شد و بر این اساس به آن بیمه تعلق خواهد گرفت. البته نباید فراموش کنید که متخصصان نوبار در زمینه حمل و نقل بار و اسباب کشی تخصص دارند و احتمال وجود حادثه و یا آسیب به لوازم شما در این روش بسیار کم است.

اسباب کشی در محله مالی آباد شیراز

محله مالی آباد شیراز یکی از محله‌های معروف شیراز است که جمعیت زیادی را در خود جای داده است. نوبار در این منطقه از شیراز نیز خدمات رسانی خواهد کرد. با ثبت سفارش در نوبار می‌توانید نوع ماشین برای اسباب کشی را خودتان انتخاب کنید. می‌توانید ماشین مورد نظر خود را بر اساس حجم بار و مسافت بین مبدا و مقصد انتخاب کنید. همچنین خدمات دیگری مانند تعداد کارگران، خدمات وی ای پی، خدمات نظافت، خدمات نقاشی ساختمان و... را نیز می‌توانید با نوبار انتخاب کنید. همچنین برای لوازم حساسی مانند پیانو نیز که برای جا به جایی به دقت زیادی نیاز دارد و باز کردن آن نیز بسیار تخصصی است نوبار متخصصان خاصی ارائه می‌دهد که این کار را برای شما انجام خواهند داد.

اسباب کشی در محله عفیف آباد شیراز

اسباب کشی در محله عفیف آباد شیراز نیز توسط نوبار قابل انجام است. ثبت سفارش در نوبار کاملا آنلاین است به این معنی که تنها کافی است وارد سایت شده و اطلاعات مورد نیاز مبدا و مقصد را وارد کنید. پس از تکمیل اطلاعات مربوط به لوازم منزل و تاریخ اسباب کشی می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید بدون اینکه در محل شرکت حاضر شوید.


اسباب کشی در شهرک گلستان شیراز

شهرک گلستان شیراز یکی از مناطقی است که اسباب کشی در آن زیاد انجام می‌شود. اسباب کشی در شیراز با نوبار در این محل نیز قابل انجام است. در زمان ثبت سفارش اگر با مشکلی رو به رو شدید، کافی است با پشتیبانی 24 ساعته نوبار تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید. همچنین می‌توانید مشکلات احتمالی خود را نیز با کمک پشتیبانی حل کنید و از این بابت هیچ نگرانی به خود راه ندهید.


توضیحات بیشتر

سوالات متداول اسباب کشی در شیراز

چرا قیمت‌ها در نوبار تضمینی است؟
چه تعداد کارگر برای اسباب کشی نیاز است؟
آیا می‌توانم سفارش خودم را در نوبار از چند روز قبل رزرو کنم؟
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com