اسباب کشی در جنوب تهران

اسباب کشی در جنوب تهران

بدون محدودیت زمانی
بدون پرداخت انعام
تخمین دقیق قیمت اسباب کشی و عدم تغییر آن
پشتیبانی 24 ساعته حتی پس از اسباب کشی
بیمه لوازم اسباب کشی
ثبت سفارش سریع (سرویس )
استعلام قیمت
شروع قیمت از
ثبت سفارش
سفارش شما ثبت شد!
درخواست شما با موفقیت ثبت شد و همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
اسباب کشی در جنوب تهران

خدمات اسباب کشی در جنوب تهران

انجام مراحل اسباب کشی به صورت آنلاین یکی از دغدغه های افرادی است که وقت و زمان زیادی ندارند. شرکت های بسیاری برای اسباب کشی در جنوب تهران در دسترس هستند ولی خدمات آنها معمولا به صورت سنتی و حضوری قابل رزرو است. علاوه بر این روش های سنتی اسباب کشی در جنوب تهران معمولا برای افراد دردسرهای زیادی به همراه دارد. دقیق نبودن زمان اسباب کشی، تغییر هزینه از پیش تعیین شده، خراب شدن وسائل در حین اسباب کشی و ... تنها بخشی از این مشکلات است. بنابراین افراد زیادی در هنگام اسباب کشی در جنوب تهران با مشکل مواجه می شوند. نوبار به عنوان یک شرکت پیشرو در خدمات اسباب کشی و حمل و نقل بار این مشکلات را برای شما حل کرده است.

اسباب کشی در جنوب تهران بدون محدودیت

شرکت‌‌های خدمات حمل و نقل بار و اسباب کشی در جنوب تهران معمولا مدت زمان معینی را تعیین می‌کنند و افراد باید در آن زمان مشخص حمل و نقل بار خود را به پایان برسانند. این زمان معمولا سه ساعت تخمین زده می‌شود. با این حال چنین کاری با توجه به اسباب و لوازم زیادی که هر خانه دارد، تقریبا غیرممکن است. نوبار برای خدمات اسباب کشی در جنوب تهران هیچ محدودیتی ندارد. بنابراین کار با متخصصان نوبار زمانی تمام می‌شود که اسباب کشی شما به پایان برسد. ممکن است چون لوازم بیشتری دارید، زمان بیشتری برای جا به جایی صرف شود ولی جای نگرانی نیست به هر حال جابجایی شما بصورت کامل انجام می شود.

اسباب کشی در جنوب تهران با بیمه

ضر و زیان های ناشی از اسباب کشی برای افراد زیادی مهم است. ممکن است افرادی که اسباب کشی در جنوب تهران را با شرکت‌های متفرقه انجام داده باشند، آسیب رسیدن به لوازمشان را تجربه کرده باشند. این موضوع اغلب به این دلیل است که کارگران شرکت‌های حمل بار متخصص نیستند و معمولا به خاطر عجله زیاد موضوعات ایمنی را رعایت نخواهند کرد. نوبار این مشکلات را برای افراد به حداقل می‌رساند. کارگران و متخصصان نوبار برای اسباب کشی در جنوب تهران آموزش دیده‌اند. بنابراین آسیب‌های احتمالی به حداقل می‌رسد. علاوه بر این اگر حتی اتفاقی برای لوازم شما بیوفتد، بیمه اسباب کشی ضررهای احتمالی شما را جبران خواهد کرد. بیمه اسباب کشی یکی از نوآوری های نوبار است که برای اولین بار در ایران ارائه می‌شود. نوبار با همکاری بیمه ایران، لوازم و اسباب شما را بیمه خواهد کرد. بنابراین برای اسباب کشی در جنوب تهران با نوبار دیگر نگران آسیب به لوازم خانگی خود نباشید.

مراحل ثبت سفارش خدمات اسباب کشی در جنوب تهران از نوبار

1
ورود به سایت نوبار و ثبت اطلاعات مبدا و مقصد
2
انتخاب نوع خدمات مورد نیاز، تعداد کارگران و نوع ماشین
3
تعیین ساعت و تاریخ دقیق اسباب کشی
4
مشاهده پیش فاکتور و قیمت تعیین شده
5
تایید و ثبت سفارش

اسباب کشی در جنوب تهران با خدمات استعلام قیمت به صورت هوشمند

در روش‌های سنتی تعیین قیمت برای اسباب کشی شما باید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید، یا به صورت حضوری به شرکت مراجعه کنید. این موضوع برای افرادی که زمان کافی ندارند مانند یک کابوس است! علاوه بر این تعیین قیمت در این شرکت‌ها کاملا حدودی است به طوری که بعد از انجام اسباب کشی معمولا باید مبلغ بیشتری پرداخت کنید و برای این کار نیز بهانه های بسیاری وجود دارد! نوبار در این زمینه نیز نوآوری جدیدی به بازار اسباب کشی در جنوب تهران اضافه کرده است.
می‌توانید از طریق سایت نوبار، با دادن آدرس دقیق مبدا و مقصد و مشخص کردن اسباب و اثاثیه منزل، یک قیمت دقیق برای اسباب کشی در جنوب تهران بگیرید. این قیمت به هیچ عنوان در پایان کار تغییر نخواهد کرد و نوبار تضمین می‌کند که یکسان باقی بماند. علاوه بر این لازم نیست هیچ هزینه اضافی به کارگران و رانندگان بدهید و از این بابت نیز خیالتان راحت خواهد بود.

پشتیبانی هوشمند برای اسباب کشی در جنوب تهران

شرکت‌های حمل و نقل و اسباب کشی در جنوب تهران معمولا هیچ خدمات پشتیبانی ندارند. این موضوع باعث می‌شود شما ندانید با چه کسی باید مشکلاتتان را مطرح کنید. علاوه بر این در صورت به وجود آمدن تنش نیز هیچ فردی برای حل مشکل وجود ندارد. نوبار این مشکل را نیز حل کرده، پشتیبانی 24 ساعته نوبار برای اسباب کشی در جنوب تهران به شما امکان می‌دهد در هر ساعتی از شبانه روز که با مشکلی مواجه شدید به پشتیبانی زنگ بزنید تا به صورت یک واسطه بین شما و راننده، کارگران و غیره عمل کند. این خدمات هیچ هزینه اضافی برای شما در پی نخواهد داشت.

چرا اسباب کشی در جنوب تهران با نوبار به صرفه تر است؟

خدمات نوبار شامل چه مواردی می‍شود؟
هزینه خدمات اسباب کشی نوبار چقدر است؟
چگونه نگران آسیب رسیدن به اثاث خود نباشم؟
چگونه از سایت و اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت بگیرم؟
پشتیبانی تیم باربری نوبار چگونه هست؟
نوبار در چه شهرهایی خدمات اسباب کشی ارائه می‌دهد؟

خدمات VIP اسباب کشی را با نوبار تجربه کنید

اسباب کشی های سنتی را به یاد بیاورید؟ احتمالا همه اعضای خانواده و حتی دوستان دور هم جمع می‌شدند و به کمک هم وسائل را جمع می کردند. این پروسه چند روز طول می‌کشید و همه جای خانه پر از کارتن‌های اسباب کشی و وسائل بود. دوست دارید از شر چنین شرایطی راحت شوید؟ برای اسباب کشی در شمال تهران لازم نیست انقدر به دردسر بیوفتید. چاره کار خدمات VIP اسباب کشی نوبار است. در این خدمات شما چند مرحله اساسی را دنبال خواهید کرد و در یک چشم برهم زدن، کارتان به پایان رسیده است!

مراحل خدمات اسباب کشی در جنوب تهران از نوبار

خدمات وی آی پی نوبار برای اسباب کشی در جنوب تهران شامل چه مواردی است؟

خدمات وی آی پی نوبار برای اسباب کشی در جنوب تهران شامل همه موارد مربوط به اسباب کشی است. پس از ثبت سفارش شما از طریق شماره‌های نوبار، اپلیکیشن و یا سایت نوبار، متخصصان به محل مبدا اعزام خواهند شد. متخصصان اسباب کشی نوبار در این بخش تمامی لوازم منزل شما را به صورت اصولی و دقیق بسته بندی خواهند کرد. این دسته بندی لوازم بر اساس جنس و نوع آن متفاوت خواهد بود و تضمین خواهد کرد که در حین جا به جایی به لوازم آسیبی نرسد.

کارگران نوبار خودشان تمامی لوازم را به داخل ماشین مخصوص حمل خواهند کرد. در صورتی که لوازم خاص و یا بزرگی را در سفارش خود ثبت کرده باشید، متخصصان مربوط به برای باز کردن و بستن لوازم شما به محل اعزام خواهند شد. به این ترتیب مطمئن خواهید بود که به لوازم شما آسیبی نمی‌رسد.

پس از چیدمان اصولی لوازم در داخل ماشین مخصوص اسباب کشی که خودتان انتخاب کرده‌اید، لوازم با حفظ اصول ایمی به مقصد خواهد رسید و در آن جا نیز با احتیاط به داخل منزل حمل خواهد شد. سپس این لوازم باز شده و در جای اصلی خودشان با توجه به نظر شما قرار داده خواهد شد. به این ترتیب اسباب کشی در جنوب تهران برای شما هیچ زحمتی ندارد.


اسباب کشی در جنوب تهران در چه مناطقی انجام خواهد شد؟

خدمات اسباب کشی در جنوب تهران توسط نوبار در تمامی محله‌های جنوب تهران انجام خواهد شد و محدودیتی نخواهد داشت. محله‌هایی مانند شوش، راه آهن، دروازه غار، جوادیه، فلاح، نازی آباد، کوی سیزده آبان، تختی، خزانه، افسریه و یافت آباد همگی تحت پوشش خدمات نوبار هستند.

خدمات اسباب کشی در شوش

شوش یکی از محله های معروف جنوب تهران است که نوبار در آن خدمات اسباب کشی در جنوب تهران را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن نوبار و یا استفاده از سایت محل دقیق مبدا اسباب کشی خود را انتخاب کنید و مقصد را نیز انتخاب کنید. با انتخاب گزینه‌های مورد نظرتان قیمت خدمات اسباب کشی در شوش را مشاهده کنید.

خدمات اسباب کشی در راه آهن

خدمات اسباب کشی در راه آهن یکی دیگر از خدمات اسباب کشی در جنوب تهران توسط نوبار است. این محله جنوب تهران بخش‌های مختلف زیادی دارد که همه آنها توسط نوبار برای اسباب کشی پوشش داده می‌شود. علاوه بر این با پشتیبانی 24 ساعته نوبار می‌توانید در زمان اسباب کشی هر مشکلی را مطرح کرده و راه حل سریع دریافت کنید.

خدمات اسباب کشی در نازی آباد

نازی آباد یکی از محله های مشهور جنوب تهران است که بخش‌های مختلفی دارد. خدمات اسباب کشی در نازی آباد توسط متخصصان نوبار کار را برای اسباب کشی در جنوب تهران آسان می‌کند. خدمات اسباب کشی نوبار دارای بیمه است به این ترتیب می‌توانید اطمینان حاصل کنید که بار شما در تمام طول مسیر بدون مشکل حمل خواهد شد و خسارتی به شما وارد نمی‌شود.

خدمات اسباب کشی در یافت آباد

یافت آباد یکی از محله‌های مشهور جنوب تهران است که روزانه خدمات زیادی را برای اسباب کشی در جنوب تهران از شرکت‌های حمل و نقل دریافت می‌کند. با نوبار نیازی به صرف وقت برای پیدا کردن یک شرکت در زمان مورد نظرتان ندارید. می‌توانید تمامی مراحل ثبت سفارش را آنلاین انجام دهید و قیمت نهایی را دریافت کنید. این قیمت نهایی به هیچ عنوان تا پایان کار تغییر نخواهد کرد.


اپلیکیشن اسباب کشی نوبار

اپلیکیشن اسباب کشی نوبار یکی دیگر از خدمات نوبار است که به شما اجازه می‌دهد کارهای مربوط به اسباب کشی در جنوب تهران در هرساعت و مکان انجام دهید. دانلود اپلیکیشن نوبار به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی بتوانید سفارش خود را ثبت کنید. گزینه‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید و قیمت نهایی را مشاهده کنید. به این ترتیب در هرمکانی قادر خواهید بود تا برای اسباب کشی در جنوب تهران اقدام کنید. این موضوع یکی دیگر از ابتکارات نوبار است که جای روش‌های سنتی ثبت سفارش اسباب کشی در جنوب تهران را خواهد گرفت. در روش‌های سنتی شما باید به دنبال یک شرکت حمل و نقل باشید و قیمت را از آنها بپرسید. این قیمت در بیشتر مواقع یکسان نیست و بعد از انجام اسباب کشی تغییر می‌کند. با نوبار قیمت نهایی ثبت سفارش شما همیشه ثابت خواهد بود و از این نظر نگرانی نخواهید داشت.

نکات مهم برای بسته بندی لوازم منزل توسط خودتان

ممکن است دوست داشته باشید که تنها خدمات حمل و نقل بارتان را به نوبار بسپارسید. در این صورت باید کارهای بسته بندی لوازم را خودتان انجام دهید که باید نکاتی را در انجام آن رعایت کنید. اول از همه باید لوازم مورد نیاز برای بسته بندی را تهیه کنید. این لوازم در فروشگاه آنلاین نوبار در دسترس است. لوازمی مانند کارتن، پلاستیک، باکس برزنتی و چسپ برای اسباب کشی لازم است. برای لوازم شکستنی از محافظ های پلاستیکی مانند بابل رپ استفاده کنید تا محافظت آنها به حداکثر برسد. لوازم را داخل کارتن طوری قرار دهید که بهم نچسبد تا در صورت تکان خوردن، بشکند. فضاهای خالی را با کاغذ، پارچه و پلاستیک پر کنید. لوازم را قبل از قرار دادن در جعبه بسته بندی کنید و از محکم بودن بسته بندی مطمئن شوید. حتما روی هر جعبه بنویسید مربوط به چه لوازمی است تا در زمان باز کردن بسته‌ها گیج نشوید. اگرهم این کار برای شما سخت است، می‌توانید تمامی خدمات بسته بندی لوازم منزل را نیز به نوبار بسپارید.

توضیحات بیشتر

سوالات متداول برای اسباب کشی با نوبار

چرا قیمت اسباب کشی در جنوب تهران توسط نوبار ثابت است؟
خدمات نوبار برای اسباب کشی در جنوب تهران چه تفاوتی با دیگر شرکت‌ها دارد؟
هزینه اسباب کشی در نوبار چقدر است؟
خدمات اسباب کشی نوبار شامل چه مواردی است؟
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com