جابجایی تخصصی و هوشمند بار
نوبار شروعی تازه برای کم کردن دغدغه‌ها و نگرانی‌های اسباب‌کشی شما عزیزان در بستری هوشمند و مدرن است
معرفی نوبار
ما در سال ۱۳۹۶ راهی را آغاز کردیم و مأموریتی را به عهده گرفتیم تا صنعت باربری را متحول کنیم. حالا برآنیم که قدم‌های بلندتری برداریم و سال ۱۴۰۰ فصل گسترش و توسعه هرچه بیشتر خدمات اسباب‌کشی و حمل بار در ایران است. این شروعی تازه برای کم کردن دغدغه‌ها و نگرانی‌های اسباب‌کشی شما عزیزان در بستری هوشمند و مدرن است. ما می‌خواهیم تا باری از دوش شما مردمان ایران زمین کم کنیم. نوبار تاکنون بیش از ۵۰ هزار حمل بار انجام داده و با تیم عملیات حرفه‌ای و حامی خود رضایت بیش از ۹۵ درصد مشتریان و رانندگان را کسب کرده است.
تعهد نوبار
تعهد نوبار احترام به نیاز و شخصیت انسان‌ها است. به طوریکه منجر به حمل و جابجایی بار ایمن و رفع دغدغه‌های احساسی و عملیاتی خواهد شد. ما نگاهی تخصصی به نیاز کاربر داریم و در تلاشیم موانع بزرگ اسباب‌کشی و باربری را برطرف کنیم.
چشم انداز نوبار
ما در نوبار میخواهیم تصویر عمومی از صنعت جابجایی بار را متحول ساخته و میزان احترام به شخصیت انسانها را در این صنعت هر روز ارتقاء ببخشیم.
مأموریت ما
«نوبار» برای تمام افراد و کسب و کارهایی که نیاز به جابجایی انواع بارهای خانگی، تجاری و خاص دارند، یک پلتفرم آنلاین هوشمند به همراه خدمات جانبی تخصصی ویژه هر نوع بار فراهم کرده است. فرآیندهای استاندارد و شفاف در ساختار جامع و یکپارچه «نوبار»، ناوگان تخصصی و نیروهای آموزش دیده حمل بار و دسترسی سریع، موجب اطمینان و آرامش خیال کاربران ما خواهد شد. بطوریکه آنها از کیفیت خدمات متناسب با نوع و نیازشان به بار و همچنین ثبات قیمت در طول فرآیند سفارش‌دهی و جابجایی بار مطمئن باشند. ما همچنین برای رانندگان و فعالین حوزه باربری فرصت درآمدزایی، امنیت و ارتقای سطح شغلی ایجاد خواهیم کرد.
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com