خدمات باربری نوبار از بسته بندی و چیدمان تا کارهای فنی

بلند کردن وسایل سنگین هرگز آسان نیست. اسباب کشی و جابجایی به اندازه‌ی کافی خسته کننده هست و کمردرد یا افتادن و شکستن وسایل شرایط را بدتر هم خواهد کرد. اما راه حل مناسبی هم وجود دارد. استفاده از خدمات باربری نوبار. دیگر لازم نیست به وسایل دست بزنید یا برای جابجایی و حرکت دادن مبلمان و وسایل سنگین دنبال کمک بگردید. هر کاری را باید به کاردان سپرد. خدمان باربری نوبار با افراد مجرب و ورزیده کار جابجایی وسایل را برای شما راحت‌تر، سریع‌تر و ارزان‌تر می‌کند.

خدمات باربری نوبار: نیروی متخصص فنی

انجام کارهای فنی کار هر کسی نیست و نیاز به یک متخصص فنی دارد. کارگر فنی نوبار تمام کارهای فنی از قبیل باز کردن و بستن لوستر، ماشین ظرف‌شویی و لباس‌شویی، راه انداختن پکیج، هواگیری شوفاژ، نصب و باز کردن آنتن تلویزیون و کارهای فنی دیگر را برای شما انجام می‌دهد.

تضمین امنیت و صحت بار شما

وانت بار با قیمت ثابت و نرخ واقعی

پشتیبانی 24 ساعته و خدمات مطمئن

خدمات چیدمان نوبار

بسته بندی اثاثیه منزل از اولین مراحل اسباب کشی است. اگر بسته بندی وسایل به‌درستی و طبق اصول پیش نرود ممکن است در روند اسباب کشی خلل ایجاد کند و شما را در برنامه‌ریزی زمانی عقب اندازد با موجب آسیب و صدمه‌ به وسایلتان شود. همچنین باید گفت که بسته بندی لوازم منزل و قرار دادن آنها داخل جعبه نیاز به وسایلی دارد که در صورت نبود آنها کار با مشکل روبه‌رو می‌شود و زمان را از دست خواهید داد. اگر این پروسه به صورت اصولی انجام نشود، وسایل گم می‌شوند و یا حتی برای آنها در حین جابجایی مشکل به وجود می‌آید و ممکن است باعث خرابی آنها شود. خدمات باربری نوبار شامل بسته‌بندی اصولی وسایل شماست. متخصصان بسته بندی وسایل منزل خیال شما را برای یک جابجایی امن به موقع راحت خواهند کرد.

فواید انجام بسته بندی با نوبار

کارگران خدماتی بسته بندی و چیدمان با انتخاب کارتن مناسب، بسته بندی اصولی، استفاده از پلاستیک حباب‌دار و فوم برای جلوگیری از تکان خوردن وسایل توی هر کارتن، و بسته بندی مناسب برای وسایل بزرگ خانه، مانع از آسیب دیدن این وسایل می‌شوند. اگر مایلید کار بسته بندی را خودتان انجام دهید، نوبار می‌تواند وسایل لازم را در اختیارتان قرار دهد.

 • کارتن بسته بندی در سایزهای مختلف
 • جعبه مناسب برای وسایل بزرگ مانند تلویزیون، آینه و شمعدان و…
 • چسب
 • نایلون حباب‌دار
 • فوم برای قرار دادن کنار وسایل و پر کردن جعبه‌ها

مراحل ثبت سفارش کارگری در نوبار

چرا نوبار به جای اتوبارهای سنتی ؟

 • خدمات نوبار شامل چه مواردی می‍شود؟
 • نوبار خدمات حمل وسایل منزل با کامیون، نیسان و وانت، و نیز خدمات کارگری جهت بسته بندی، چیدمان و کارگر فنی وکارگر اسباب کشی را ارائه می دهد.


 • کارگر بسته بندی چه کارهایی انجام می‌دهد ؟
 • کارگر بسته بندی بنا به میزان نیاز مشتری می تواند: وسایل حساس و شکستنی را با استفاده از سلفون و پلاستیک‌های محافظ حباب‌دار بسته و در کارتن چیده و برای اسباب کشی آماده کند. هزینه کارگر بسته بندی به صورت ساعتی در نظر گرفته می شود. در صورت سفارش کارگر بسته بندی پیش از رسیدن زمان اسباب کشی با شما تماس گرفته می شود و در مورد زمان مورد نیاز خدمات به شما مشاوره ارائه می شود.


 • کارگر فنی چه کارهایی انجام می‌دهد؟
 • کارگر فنی، امور باز کردن و نصب لوازم خانه را انجام می‌دهند. این لوازم بنا به درخواست مشتری شامل پرده، لوستر و وسایل برقی مانند یخچال و لباسشویی و ... می‌شود. هزینه کارگر فنی به ازای سه ساعت خدمات در نظر گرفته می شود. در صورت اضافه شدن ساعت، هزینه به صورت ساعتی محاسبه می شود. در صورت سفارش کارگر فنی پیش از رسیدن زمان اسباب کشی با شما تماس گرفته می شود و در مورد زمان مورد نیاز خدمات به شما مشاوره ارائه می شود. معمولاً کارگر فنی در زمان اثاث کشی کمی زودتر در مبدا حاضر می شود و وسایل مورد نیاز را باز می کند. سپس در مقصد حاضر می شود و وسایل را نصب می کند. چنانچه هزینه کل ساعات حضور کارگر فنی بیش از سه ساعت باشد این زمان به شرکت اطلاع داده شده و به فاکتور اضافه می شود.


 • کارگر چیدمان چه کارهایی انجام می‌دهد؟
 • کارگر چیدمان در چینش وسایل منزل به شما کمک می کند. برای مثال می تواند وسایل آشپزخانه را در کابینت ها چیده یا در جابجایی مبلمان و وسایل دیگر به شما خدمات دهد.


 • آیا تیم باربری نوبار پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کند؟
 • استفاده از ماسک و دستکش برای تیم باربری الزامی است. اگر هنگام اسباب کشی کارگران از ماسک استفاده نکردند، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید. همچنین نوبار خدمات ضدعفونی کامیون و منزل را به مشتریانی که مایل باشند، با دریافت هزینه ارائه می دهد.