اسباب کشی در ستارخان با نوبار

اسباب کشی در ستارخان با نوبار

اسباب کشی در ستارخان با نوبار

بدون محدودیت زمانی خاص

بدون هزینه‌های اضافی مانند انعام 

استعلام هوشمند قیمت اسباب کشی قبل از ثبت سفارش

قیمت‌های ثابت و بدون تغییر

پشتیبانی 24 ساعته قبل از شروع سفارش و حتی پس از اتمام سفارش

بیمه لوازم منزل با بیمه نوبار


ثبت سفارش سریع (سرویس )
استعلام قیمت
شروع قیمت از
ثبت سفارش
سفارش شما ثبت شد!
درخواست شما با موفقیت ثبت شد و همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

اثاث کشی در ستارخان تهران با نوبار

اثاث کشی در ستارخان تهران با نوبار

اثاث کشی در ستارخان تهران با نوبار

ستارخان یکی از مناطق معروف تهران است که شرکت‌های حمل و نقل بسیاری در آن وجود دارد. بیشتر این شرکت‌های حمل و نقل سنتی محدودیت‌های زیادی دارند که باعث می‌شود، اسباب کشی برای افراد با استرس زیادی همراه باشد. مهم‌ترین نکته منفی این شرکت‌ها عدم ارائه یک قیمت دقیق و شفاف است که تا پایان اسباب کشی ثابت بماند. اسباب کشی در ستارخان با چنین شرکت‌هایی معمولا یک قیمت اولیه دارد که تا پایان کار به دلایل زیادی تغییر خواهد کرد. علاوه بر این هیچ پشتیبانی در این شرکت‌ها وجود ندارد و به علت کارگران غیر متخصص ممکن است بار شما در حین اسباب کشی آسیب ببیند. نوبار یک شرکت نوآور در زمینه حمل و نقل بار است که سعی می‌کند چنین محدودیت‌هایی را رفع کند و در این راه ویژگی‌های زیادی را به مشتریانش ارائه می‌دهد.

اساس کشی در ستارخان بدون هیچ محدودیت زمانی

اساس کشی در ستارخان بدون هیچ محدودیت زمانی

اساس کشی در ستارخان بدون هیچ محدودیت زمانی

اسباب کشی در ستارخان بدون هیچ محدودیت زمانی یکی از ویژگی‌های نوبار است. شرکت‌های حمل و نقل سنتی معمولا یک محدودیت زمانی برای انجام اسباب کشی وضع می‌کنند که شما باید در این زمان اسباب کشی خود را به پایان برسانید. مسلما انجام یک اسباب کشی کامل در یک محدودیت زمانی ممکن نیست و معمولا بیشتر طول می‌کشد. بنابراین بابت زمان اضافی که صرف می‌شود، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید و این موضوع در هزینه نهایی تاثیرگذار خواهد بود.

بیمه نوبار برای اسباب کشی با نوبار

بیمه نوبار برای اسباب کشی با نوبار

یکی از ویژگی‌های نوین نوبار برای اسباب کشی در ستارخان بیمه نوبار است. در شرکت‌های حمل و نقل سنتی در صورتی که خسارتی رخ دهد، معمولا کسی پاسخگو نیست. حتی به سختی می‌توانید ثابت کنید که خسارت در زمان حمل و نقل رخ داده است. بیمه نوبار این مشکل را حل کرده است. این بیمه تمامی لوازم منزل شما را در حین اسباب کشی بیمه می‌کند به این ترتیب اگر در زمان اسباب کشی آسیبی رخ دهد و یا خسارتی به بار بیاید، بیمه تمامی خسارت را به صورت تمام و کمال به شما پرداخت خواهد کرد. بنابراین لازم نیست از این بابت نگرانی به خود راه بدهید. از سوی دیگر متخصصان نوبار در زمینه حمل و نقل بار متخصص هستند و با اقدامات امنیتی اسباب کشی آشنا هستند. بنابراین به ندرت ممکن است که خسارتی برای لوازم منزل شما ایجاد شود.

مراحل ثبت سفارش اسباب کشی در نوبار

1
انتخاب مبدا و مقصد با ورود به سایت، اپلیکشن و یا با استفاده از تماس تلفنی
2
انتخاب نوع خدمات، نوع ماشین، تعداد کارگران و تعداد وسائل
3
انتخاب زمان و ساعت دقیق اسباب کشی
4
پیش فاکتور و مشاهده قیمت
5
ثبت سفارش و تایید

استعلام آنلاین قیمت اسباب کشی در ستارخان با نوبار

استعلام آنلاین قیمت اسباب کشی در ستارخان با نوبار

استعلام آنلاین قیمت اسباب کشی در ستارخان با نوبار

یکی از مشکلات مهم شرکت‌های حمل و نقل بار سنتی عدم ارائه یک قیمت دقیق از سوی آنها به مشتری است. آنها معمولا در زمان ثبت سفارش یک قیمت حدودی به شما خواهند گفت که تا زمان اتمام کار بنا به دلایل متفاوتی تغییر خواهد کرد. یکی از دلایلی که قیمت اسباب کشی در ستارخان را تغییر می‌دهد، انعام کارگران است. در زمان سفارش اسباب کشی در نوبار شما می‌توانید قبل از ثبت قطعی سفارش قیمت نهایی را مشاهده کنید و در صورت تایید سفارش شما ثبت خواهد شد. نوبار تضمین می‌کند که این قیمت‌ها تضمینی است و به هیچ عنوان تا پایان کار تغییر نخواهد کرد.

پشتیبانی هوشمند شبانه روزی با نوبار

پشتیبانی هوشمند شبانه روزی با نوبار

پشتیبانی هوشمند شبانه روزی با نوبار

برخلاف شرکت‌های حمل و نقل سنتی بار که هیچ گونه پشتیبانی ندارند و در صورت بروز مشکلی خودتان باید آن را حل کنید، نوبار پشتیبانی شبانه روزی دارد. به این معنی که در 24 ساعت شبانه روز می‌توانید مشکلات خود را از طریق پشتیبانی حل کنید. قبل از ثبت سفارش نیز می‌توانید اگر با سوال یا مشکلی مواجه شدید از مشاوران نوبار کمک بگیرید. در زمان انجام سفارش نیز پشتیبانی مانند یک واسطه می‌تواند تمامی اختلافات و مشکلات شما با کارگران، راننده و متخصصان نوبار را حل کند. بعد از اتمام سفارش نیز تا 24 ساعت می‌توانید به وسیله پشتیبانی مشکلات احتمالی را رفع کنید.

چرا اسباب کشی با نوبار؟

خدمات نوبار شامل چه مواردی می‍شود؟
هزینه خدمات اسباب کشی نوبار چقدر است؟
چگونه از سایت و اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت بگیرم؟
پشتیبانی تیم باربری نوبار چگونه هست؟
نوبار در چه شهرهایی خدمات اسباب کشی ارائه می‌دهد؟
چرا اسباب کشی با نوبار؟

زمان بندی و ثبت سفارش به صورت آنلاین با نوبار

زمان بندی و ثبت سفارش به صورت آنلاین با نوبار


ثبت سفارش در نوبار بر خلاف شرکت‌های حمل و نقل بار سنتی به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود. یعنی تمام مراحل ثبت سفارش در نوبار آنلاین است و تنها در چند مرحله ساده انجام می‌شود. شما می‌توانید سفارش خود را از طریق اپلیکیشن، سایت و شماره نوبار انجام دهید. علاوه بر این امکان زمان بندی نیز در زمان ثبت سفارش تعبیه شده است به این معنی که می‌توانید تاریخ، روز و ساعت دقیق سفارش را از پیش تعیین کنید. این کار را حتی می‌توانید از چند روز قبل انجام دهید. این موضوع به شما کمک می‌کند بتوانید برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.

خدمات وی ای پی نوبار

خدمات وی ای پی نوبار


خدمات وی ای پی نوبار قابلیتی است که صفر تا صد اسباب کشی در ستارخان را به متخصصان این شرکت می‌سپارد. بنابراین در زمان تعیین شده در هنگام ثبت سفارش همکاران نوبار به محل اعزام خواهند شد. این افراد تمامی مراحل دسته بندی، بسته بندی و حمل و نقل وسایل به داخل ماشین را بر عهده خواهند گرفت. پس از آن با رعایت اقدامات امنیتی به مقصد حمل خواهد شد و در آنجا طبق سلیقه شما چیده خواهد شد. بنابراین در این روش شما لازم نیست کاری انجام دهید و کافی است که نظارت کرده و نظر خود را اعلام کنید. علاوه بر این تمامی خدمات فنی را نیز می‌توانید از میان خدمات نوبار انتخاب کنید. علاوه بر این برای باز کردن و جا به جایی لوازم حساس نیز می‌توانید روی متخصصان نوبار حساب کنید و کار را به آنها بسپارید.

نکات مهم برای بسته بندی در روز اسباب کشی

خیلی قبل از روز اسباب کشی یا حتی از چند هفته قبل، جمع کردن لوازم را شروع کنید. شروع زودهنگام به شما زمان کافی می‌دهد تا وسایل خود را مرتب کنید و آنها را به درستی بسته بندی کنید. بدون اینکه حس کنید عجله‌ای در کار است. 

قبل از شروع کار مطمئن شوید که تمام لوازم بسته بندی و اسباب کشی را داشته باشید. این لوازم شامل جعبه‌های محکم در اندازه های مختلف، نوار بسته بندی، پلاستیک حباب دار، کاغذ بسته بندی، نشانگرها و برچسب ها می‌شود. 

برنامه و استراتژی خاصی برای بسته بندی ایجاد کنید. اقلامی که اغلب استفاده نمی‌کنید، مانند لباس‌های خارج از فصل، کتاب‌ها یا وسایل تزئینی را الویت بندی کنید. به تدریج کار خود را در هر اتاق ادامه دهید و برای حفظ نظم روی یک منطقه تمرکز کنید. 

هر جعبه را به طور واضح و دقیق با محتویات آن و اتاقی که به آن تعلق دارد، برچسب بزنید. این مرحله هم برای شما و هم نوبار بسیار مهم است. برچسب‌گذاری، یافتن اقلام خاص را در حین باز کردن بسته‌بندی آسان‌تر می‌کند.

هنگام بسته بندی اقلام شکننده مانند ظروف، لوازم شیشه‌ای و الکترونیکی بیشتر مراقب باشید. آنها را به صورت جداگانه با کاغذ حباب دار یا کاغذ بسته بندی بپیچید تا در حین حمل و نقل شکسته نشوند. 

جعبه یا کیف جداگانه‌ای را با وسایل ضروری که بلافاصله پس از ورود به خانه جدید به آنها نیاز دارید، بسته بندی کنید. این لوازم ممکن است شامل لوازم بهداشتی، لباس، اسناد مهم، لوازم اولیه آشپزخانه و هر گونه دارو یا نیازهای حیوان خانگی باشد.

با ایجاد فهرست موجودی، آنچه را که بسته بندی می‌کنید، دسته بندی کنید. این لیست می‌تواند یک لیست دست نویس یا لیست چاپی باشد. در زمان نوشتن لیست به محتویات هر جعبه، از جمله توضیح مختصر و اتاقی که به آن تعلق دارد، توجه کنید.

 

نقاط تحت پوشش نوبار هنگام اسباب کشی در ستارخان

ستارخان یکی از خیابان‌های مشهور تهران است که در منطقه 2 شهرداری تهران قرار گرفته است. این محله در غرب تهران واقع شده و جمعیت زیادی دارد. از این رو افراد زیادی در این منطقه متقاضی اسباب کشی در ستارخان هستند. نوبار در تمامی مناطق ستارخان خدمات اسباب کشی ارائه می‌دهد و از این بابت مشکلی وجود ندارد. برای ثبت سفارش در نوبار کافی است وارد سایت یا اپلیکیشن نوبار شوید. آدرس مبدا و مقصد را از روی نقشه انتخاب کنید و خدمات مورد نیاز خود را نیز وارد کنید. پس از انتخاب تاریخ دقیق می‌توانید قیمت را مشاهده کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

اسباب کشی در خیابان دریان نو

خیابان دریان نو یکی از خیابان‌های مشهور ستارخان است و خدمات نوبار در این منطقه نیز ارائه می‌شود. با ثبت اسباب کشی در ستارخان در این منطقه می‌توانید از خدمات پشتیبانی 24 ساعته نیز استفاده کنید. قبل از ثبت سفارش نیز می‌توانید سوالات و مشکلات خود را با نوبار مطرح کنید. در زمان انجام سفارش نیز هر مشکل یا اختلاف نظری را می‌توانید از طریق پشتیبانی 24 ساعته حل کنید. حتی تا 24 ساعت بعد از اتمام مراحل اسباب کشی نیز می‌توانید مشکلات احتمالی را با پشتیبانی حل کنید.

اسباب کشی در خیابان بهبودی

اسباب کشی در خیابان بهبودی جز خدمات شرکت دانش بنیان بهبودی است. ثبت سفارش در نوبار به صورت کاملا آنلاین است. به این معنی که برای انجام آن نیازی به حضور فیزیکی شما نیست و تنها در چند مرحله ساده از اپلیکیشن و سایت در دسترس است. همچنین می‌توانید از طریق شماره نوبار نیز سفارش خود را ثبت کنید. در زمان ثبت سفارش نیز امکانات زیادی در دسترس شماست. برایم مثال می‌توانید زمان بندی سفارش را نیز انتخاب کنید. می‌توانید از چند روز قبل ساعت و زمان دقیق سفارش را نیز از قبل انتخاب کنید.

اسباب کشی در خیابان نصرت

خیابان نصرت یکی از مناطق مهم نصرت است که توسط نوبار اسباب کشی در آن انجا می‌شود. اسباب کشی در ستارخان با نوبار مزایای زیادی دارد. یکی از مهم‌ترین آنها خدمات دهی در سرتاسر تهران است به این معنی که از هر مبدا و مقصدی از خدمات نوبار استفاده کنید. علاوه بر این نوبار از استان‌های البرز و اصفهان نیز به تمام نقاط ایران اسباب کشی انجام می‌دهد و از این بابت نیز می‌تواند به شما کمک کند.

اسباب کشی در خیابان شادمهر

اسباب کشی در خیابان شادمهر با خدمات نوبار بسیار آسان است و شما می‌توانید با استفاده از خدمات نوبار صفر تا صد اسباب کشی خود را انجام دهید. به این ترتیب تمامی مراحل اسباب کشی به دست متخصصان نوبار انجام می‌گیرد. علاوه بر این خدمات دیگری مانند نظافت، نقاشی ساختمان، متخصصان فنی و... نیز توسط نوبار انجام می‌شود.


توضیحات بیشتر

سوالات متداول اسباب کشی در ستارخان

چگونه قیمت نهایی اسباب کشی در ستارخان را از نوبار استعلام بگیرید؟
هزینه اسباب کشی با نوبار بر چه اساسی تعیین می‌شود؟
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com