بسته بندی، بدون استرس
بسته بندی، بدون استرس
اقلام بسته بندی اسباب کشی
ارسال سریع و رایگان
تضمین بهترین قیمت
ثبت سفارش سریع (سرویس )
شروع قیمت از
استعلام قیمت
ثبت سفارش
سفارش شما ثبت شد!
درخواست شما با موفقیت ثبت شد و همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
بسته بندی، بدون استرس

خرید کارتن اسباب کشی و لوازم بسته بندی به بهترین قیمت

تهیه کارتن یکی از اولین دغدغه های اسباب‌کشی است. یافتن جایی که بتوانید کارتن با کیفیت و مرغوب تهیه کنید اهمیت دارد. شما برای تهیه کارتن اسباب کشی دو راه‌ پیش رو دارید. یکی از آنها خرید کارتن نو و دیگری تهیه کارتن دست دوم است. برای خرید کارتن اسباب کشی، شرکت نوبار همان جایی است که با ارائه انواع مختلف کارتن و سایر وسایل بسته‌بندی روند تهیه وسایل اسباب‌کشی را ساده‌‌تر می کند. شما می توانید با بهترین قیمت لوازم بسته‌بندی مورد نیاز اسباب‌کشی مانند کارتن اسباب کشی را تهیه کنید. کارتن نو، سالم و محکم بوده و یک اسباب کشی بی استرس و بدون آسیب را امکان‌پذیر می‌کند. راه دوم یعنی تهیه کارتن دست دوم از بنگاه‌ها، سوپر مارکت‌ها، میوه‌فروشی ها است که از نظر بهداشت، اندازه و استحکام کارتن، برای اسباب‌کشی مناسب نیست.
بسته بندی، بدون استرس

فروشگاه نوبار چه کالاهایی ارائه می کند؟

فروشگاه نوبار
کارتن 50*50*70
90,000 تومان
فروشگاه نوبار
کارتن 40*40*60
65,000 تومان
فروشگاه نوبار
پلاستیک حبابدار 90 متری
1,220,000 تومان
فروشگاه نوبار
سلفون 300 متری
200,000 تومان
فروشگاه نوبار
چسب پهن 5 سانتی متری
60,000 تومان

کارتن اسباب کشی

کارتن با ابعاد متنوع برای حمل وسایل به شما کمک می‌کند و برای بسته‌بندی وسایل و جلوگیری از آسیب دیدن آنها استفاده از یک کارتن محکم و چندلایه ضروری است. شاید فکر کنید استفاده از کارتن‌های دست دوم برای اسباب‌کشی کافی است اما بدانید که باید در هر اسباب‌کشی از کارتن‌های تازه استفاده کنید. خاصیت ضربه‌گیر بودن کارتن به دلیل چند لایه بودن و وجود فضاهای خالی بین لایه‌ها است. در فرایند اسباب‌کشی و جابجایی این فضاها از بین می‌روند و خاصیت خود را از دست می‌دهند که با شرایط آب و هوایی و ضربه های وارد شده این اتفاق می‌افتد. برای بسته‌بندی هر وسیله این نکته را در نظر بگیرید که چقدر ضربه‌گیر بودن یک کارتن برای آن وسیله اهمیت دارد. اگر قصد جابجایی وسایل حساس و شکستنی را دارید حتما از کارتن تازه استفاده کنید. البته در صورت استفاده از کارتن اسباب کشی با کیفیت می‌توانید از آنها چند بار نیز استفاده کنید. استفاده از بسته بندی صحیح و ایمن در حمل و نقل سریع با وانت بار و همچنین حمل لوازم گران قیمت و شکستنی اهمیت ویژه دارد.
کارتن‌های اسباب‌کشی برای بسته‌بندی لوازم زیر کاربرد دارند.
کتاب، کفش، لباس
مواد‌غذایی، وسایل چینی، وسایل آشپزخانه
وسایل خواب، لوازم دکوری و غیره

خرید کارتن اسباب کشی

برای خرید کارتن اسباب کشی از سایت نوبار سایز مورد نظر را انتخاب کرده و تعداد مورد نیاز را سفارش دهید. در بسته‌بندی وسایل برای جلوگیری از صدمه به وسیله، اندازه مناسبی از کارتن را انتخاب کنید. در نوبار می‌توانید برای خرید کارتن بسته بندی با سایزهای متنوع بزرگ، متوسط و کوچک اقدام کنید. قیمت کارتن اسباب کشی در نوبار با در نظر گرفتن کیفیت بسیار مناسب است.
شاید بگویید چرا باید برای خرید کارتن اسباب کشی هزینه کنم؟ واقعیت این است که با استفاده از کارتن‌های قدیمی و دست چندم امنیت وسایل خود را بخصوص در جابجایی‌های طولانی و بین شهری به خطر می‌اندازید. کارتن‌های 5 لایه دارای بالاترین کیفیت از نظر ضربه گیر بودن است. کارتن‌های پنج لایه کوچک با سایز 30*30*50 برای بسته‌بندی کتاب و وسایل کوچک اما سنگین مناسب است. کارتن 5 لایه بزرگ 60*50*50 (بزرگ) برای لباس، ظروفی مثل قابلمه، پلاستیکی و وسایل حجیم تر استفاده می‌شود. کارتن متوسط با سایز 60*40*40 نیز مناسب وسایل برقی و ظروف شکستنی است.
برای خريد كارتن بسته بندی در هر سایزی که در نظر دارید با نوبار تماس بگیرید.
کتاب، کفش، لباس
مواد‌غذایی، وسایل چینی، وسایل آشپزخانه
وسایل خواب، لوازم دکوری و غیره
بسته بندی، بدون استرس

پلاستیک حبابدار

یکی دیگر از وسایلی که اتوبار نوبار برای بسته‌بندی وسایل اسباب‌کشی ارائه می‌دهد، پلاستیک حبابدار یا بابل رپ است. پلاستیک حبابدار یک نوع نایلون است که ساختار آن متفاوت با نایلون معمولی است و روی آن حباب‌های برجسته‌ای دارد که برای بسته‌بندی به کار می‌رود. درون حباب‌ها هوا است که مانع از آسیب به اثاثیه می‌شوند. پلاستیک حبابدار مقاوم و با کیفیت بوده و یک وسیله با کارایی بالا برای بسته‌بندی وسایل می‌باشد.
یک بابل رپ خوب سه لایه است و از بهترین مواد اولیه تهیه می‌شود. کیفیت دستگاه‌هایی که برای ساخت آنها به کار می‌رود بسیار اهمیت دارد. پلاستیک حبابدار ضربات و خسارت وارد شده به وسایل را تا 80 درصد کاهش می‌دهد.
پلاستیک ‌های حبابدار به عنوان ضربه‌گیر برای وسایل مهم و شکستنی شما استفاده می‌شوند. استفاده از پلاستیک حبابدار در بین ظروف و سایر وسایل ضروری است و در سایزها و متراژ مختلف به شما ارائه می‌شود تا ایمنی وسایل شما را برای اثاث‌کشی تضمین کند.
این نوع پلاستیک ضربه گیر مناسب بسته‌بندی یخچال، وسایل برقی، پایه مبل، لوازم شکستنی، وسایل چوبی و غیره می باشد و به دو نوع تقسیم می‌شود. حبابدار ریز و درشت. برای بسته‌بندی و پوشاندن لوازم سنگین تر مانند یخچال، لباسشویی، تلویزیون، لوستر و ماشین ظرفشویی پلاستیک حبابدار درشت مناسب است. در واقع پلاستیک حبابدار درشت ضخیم تر است و محافظت بیشتری برای این نوع وسایل فراهم می‌کند.
نایلون حبابدار ریز استحکام کمتری نسبت به نوع درشت آن دارد و برای بسته‌بندی وسایل کوچکتر به کار می رود و استفاده از این نوع برای وسایل بزرگ توصیه نمی شود زیرا در صورت آسیب رسیدن به این وسایل، خسارت مادی بالایی برای شما به همراه دارد.

خرید پلاستیک حبابدار

با خرید پلاستیک حبابدار با هر اندازه که بخواهید یک جابجایی ایمن را تضمین کنید. یک پلاستیک حبابدار به اندازه کارتن برای برای بسته‌بندی ضروری است و برای بسته‌بندی لوازمی که در کارتن جا نمی‌شوند یا برای پوشش وسایل شکستنی داخل کارتن به کار می‌رود. قیمت پلاستیک حبابدار براساس کیفیت و متراژ آن محاسبه می‌شود. همانطور که می‌دانید هیچ ارزان یا گران بودنی بی دلیل نیست و شما باید کیفیت را اصل مهم قرار دهید چون یک هزینه اندک ارزش این را دارد که به وسایل شما آسیب نرسد. قیمت پلاستیک حبابدار ریز و درشت با یک‌دیگر متفاوت است. به علاوه جنس موادی که در ساخت آنها به کار می‌رود و نوع شرکت سازنده در قیمت آن تاثیر دارد.
برای وسایل گران‌قیمت حتما از پلاستیک حبابدار درشت استفاده کنید. برای استحکام بیشتر در استفاده از پلاستیک‌‌‌های حبابدار آنها را با چسب پهن محکم کنید. این کار برای حمل با نیسان بار اهمیت ویژه دارد.

برای خرید پلاستیک حبابدار مرغوب به نکات زیر دقت کنید تا بتوانید جنس مرغوب و نامرغوب را از همدیگر تشخیص بدهید.
پلاستیک حبابدار نامرغوب بوی بدی می‌دهد زیرا از مواد با کیفیت ساخته نشده است.
هرچه پلاستیک حبابدار شفاف‌تر باشد مرغوب‌تر است و هر چه کدرتر باشد کیفیت پایین‌تری دارد.
پلاستیک حبابداری که حباب آن به راحتی می‌ترکد جنس درجه دو و سه هستند و استحکام آن پایین است.
برای خرید پلاستیک حبابدار با سایز مورد نظر خود با تماس تلفنی و سفارش می‌توانید آن را درب منزل دریافت کنید.
بسته بندی، بدون استرس

خدمات بسته بندی نوبار

شاید انجام بسته بندی اثاثیه منزل به تنهایی برایتان سخت باشد. همچنین امکان دارد برای اسباب ‌کشی فرصت محدودی داشته باشید و نیاز باشد که برای باربری و بستن لوازم منزل از افراد متخصص و کار بلد کمک بگیرید. در هر صورت نوبار می‌تواند برای انجام این کار به شما کمک کند تا تمام مراحل جعبه بندی و حمل اثاثیه منزل را با دقت بیشتری پشت سر بگذارید. قیمت بسته بندی اثاثیه منزل هم تابع چندین مورد است. شما برای اطلاع از هزینه بسته بندی لوازم منزل باید به تعداد و میزان اثاثیه منزلتان توجه کنید. هرچه میزان لوازم شما بیشتر باشد به وسایل بیشتری برای پکینگ نیاز دارید و طبیعتاً هزینه آن هم بالاتر می‌رود. شما می‌توانید در بخش استعلام آنلاین قیمت نوبار با پر کردن دقیق گزینه‌ها از هزینه‌های این خدمات مطلع شوید
استعلام قیمت اسباب کشی
سفارش تلفنی
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com