اسباب کشی در پونک

اسباب کشی در پونک

اسباب کشی در پونک

بدون هیچ محدودیتی

بدون هیچ هزینه اضافی مانند انعام

تخمین قیمت نهایی قبل از ثبت سفارش و عدم تغییر آن

پشتیبانی 24 ساعته حتی پس از پایان کار

بیمه تمامی لوازم منزل به وسیله بیمه نوبار


ثبت سفارش سریع (سرویس )
استعلام قیمت
شروع قیمت از
ثبت سفارش
سفارش شما ثبت شد!
درخواست شما با موفقیت ثبت شد و همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

اساس کشی در پونک با نوبار

اساس کشی در پونک با نوبار

اساس کشی در پونک با نوبار

پونک یکی از محله‌های مشهور و به نام تهران است که روزانه افراد زیادی در آن قصد اسباب کشی دارند. شرکت‌های حمل و نقل بسیاری هم در این منطقه برای اثاث کشی در پونک وجود دارد. با این حال بیشتر این شرکت‌ها از سیستم‌های سنتی حمل و نقل بار پیروی می‌کنند که برای مشتریان دردسرهای به بار می‌آورد. مهم‌ترین مشکلی که در این باره وجود دارد، تخمین قیمت قبل از شروع کار است. زمانی که از شرکت‌های حمل و نقل قیمت درخواست می‌کنید به شما قیمت مشخصی می‌دهند ولی این قیمت ثابت نیست و در پایان کار ممکن است بنا به دلایل متفاوتی تغییر کند. نوبار یک شرکت حمل و نقل نوین و پیشرو است که قصد دارد روش‌های سنتی حمل و نقل را مدرن کند. بنابراین با نوبار شما تمام مزایای روش‌های سنتی را در کنار مزایای جدید دیگری خواهید داشت که نحوه حمل و نقل در ایران را به طور کلی تغییر می‌دهد.

بدون محدودیت زمانی برای اسباب کشی در پونک

بدون محدودیت زمانی برای اسباب کشی در پونک

بدون محدودیت زمانی برای اسباب کشی در پونک

شرکت‌های حمل و نقل سنتی معمولا برای اسباب کشی در پونک یک محدوده زمانی در نظر می‌گیرند. این محدوده معمولا سه ساعته است. به این ترتیب باید در این سه ساعت اسباب کشی خود را به پایان برسانید. اگر زمان اثاث کشی در پونک بیش از این زمان شود، باید پول بیشتری پرداخت کنید. این موضوع یکی از عوامل اصلی تغییر قیمت پس از پایان کار است. با نوبار به هیچ عنوان محدودیت زمانی نخواهید داشت. برنامه ریزی زمانی با توجه به نوع بار، نوع خدمات و نیاز شما انجام شده و در صورت وقوع موضوعاتی که زمان کار را بیشتر کند، شما مجبور به پرداخت هزینه بیشتر نیستید.

بیمه اسباب کشی نوبار برای اولین بار در ایران

بیمه اسباب کشی نوبار برای اولین بار در ایران

یکی دیگر از مواردی که در هنگام اسباب کشی برای مشتریان مشکل ایجاد می‌کند، خسارت دیدن لوازم منزل است. این موضوع معمولا در هنگام حمل و نقل لوازم  اتفاق می‌افتد و گاهی اوقات کاملا اتفاقی است. با این حال شرکت‌های حمل و نقل معمولا خسارتی بابت آن پرداخت نمی‌کنند و حتی به کلی از زیر بار این مسئولیت شانه خالی می‌کنند. نوبار برای اولین بار اسباب کشی در پونک را به طور کامل بیمه می‌کند. این موضوع به این معنی است که تمامی لوازم شما در هنگام اسباب کشی بیمه خواهد شد. بنابراین در صورت وقوع هر حادثه‌ای تمامی ضررها و خسارات احتمالی جبران می‌شود. علاوه بر این متخصصان حمل و نقل و کارگران نوبار به گونه‌ای آموزش دیده‌اند که احتمال بروز حادثه در طی اسباب کشی در پونک را به صفر برسانند.

مراحل ثبت سفارش اسباب کشی در نوبار

1
انتخاب مبدا و مقصد با ورود به سایت، اپلیکشن و یا با استفاده از تماس تلفنی
2
انتخاب نوع خدمات، نوع ماشین، تعداد کارگران و تعداد وسائل
3
انتخاب زمان و ساعت دقیق اسباب کشی
4
پیش فاکتور و مشاهده قیمت
5
ثبت سفارش و تایید

استعلام هوشمند قیمت اثاث کشی در پونک با نوبار

استعلام هوشمند قیمت اثاث کشی در پونک با نوبار

استعلام هوشمند قیمت اثاث کشی در پونک با نوبار

یکی از مواردی که مشتریان را در هنگام اسباب کشی در پونک با مشکل مواجه می‌کند، هزینه نهایی است. هزینه نهایی اسباب کشی با شرکت‌های حمل و نقل سنتی معمولا با قیمت استعلام گرفته پیش از انجام کار متفاوت می‌شود. این موضوع نیز به عوامل متفاوتی بستگی دارد. از جمله زمان صرف شده، انعام و... که همگی برای شرکت‌های حمل و نقل سنتی موجب بالا رفتن هزینه نهایی می‌شود. در نوبار اسباب کشی در پونک به نوعی دیگر قیمت گذاری خواهد شد. استعلام قیمت در نوبار به صورت کاملا هوشمند است و بعد از وارد کردن اطلاعات دقیق به شما نمایش داده می‌شود. از این رو به هیچ عنوان پس از اتمام کار تغییر نخواهد کرد و این موضوع توسط نوبار تضمین می‌شود.

پشتیبانی هوشمند و شبانه روزی برای برای اسباب کشی در پونک

پشتیبانی هوشمند و شبانه روزی برای برای اسباب کشی در پونک

پشتیبانی هوشمند و شبانه روزی برای برای اسباب کشی در پونک

شرکت‌های حمل و نقل سنتی معمولا پشتیبانی ندارد و این یکی از موضوعاتی است که برای مشتریان مشکل ایجاد می‌کند. در هنگام اسباب کشی اگر با راننده یا کارگران مشکل پیدا کنید، خودتان باید مشکل را حل کنید و معمولا کسی برای کمک رسانی پاسخگو نیست. نوبار در این زمینه نیز پیشرو است و خدمات جدیدی به مشتریان ارائه می‌دهد. پشتیبانی 24 ساعته نوبار تضمین می‌کند که در هنگام اسباب کشی در هر زمان و مکانی که به مشکل برخورد کردید، بتوانید با پشتیبانی تماس بگیرید. پشتیبانی مانند یک رابط بین شما، راننده و کارگران مشکل را بر طرف خواهد کرد. همچنین اگر موضوع جدیدی به ذهنتان رسید و یا خواستید بخشی از برنامه را تغییر دهید، همیشه می‌توانید با پشتیبانی تماس بگیرید.

چرا اسباب کشی با نوبار؟

خدمات نوبار شامل چه مواردی می‍شود؟
هزینه خدمات اسباب کشی نوبار چقدر است؟
چگونه از سایت و اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت بگیرم؟
پشتیبانی تیم باربری نوبار چگونه هست؟
نوبار در چه شهرهایی خدمات اسباب کشی ارائه می‌دهد؟
چرا اسباب کشی با نوبار؟

زمان بندی و ثبت سفارش کاملا آنلاین با نوبار

زمان بندی و ثبت سفارش کاملا آنلاین با نوبار

برای اسباب کشی در پونک دیگر لازم نیست به صورت حضوری به شرکت‌های حمل و نقل بروید و زمان اسباب کشی را مشخص کنید. حتی در این صورت هم بیشتر این شرکت‌ها سر ساعت مورد نظر برای اسباب کشی حاضر نخواهند شد. نوبار برای اثاث کشی در پونک در این زمینه نیز راه حلی دارد. در زمان ثبت سفارش با سایت و یا اپلیکیشن نوبار به راحتی می‌توانید، زمان و ساعت دقیق شروع اسباب کشی را مشخص کنید. به این ترتیب کارشناسان نوبار در زمان مشخص شده در مبدا حاضر خواهند شد. تمامی مراحل ثبت سفارش آنلاین است و نیازی به حضور شما ندارد. به این ترتیب می‌توانید برای روز خود برنامه ریزی کنید و از انجام کارها روی روال لذت ببرید.

خدمات وی ای پی اسباب کشی در پونک با نوبار

خدمات وی ای پی اسباب کشی در پونک با نوبار


خدمات وی ای پی نوبار نیز یکی دیگر از گزینه‌هایی است که می‌توانید در هنگام اسباب کشی در پونک انتخاب کنید. این خدمات به اصطلاح صفر تا صد تمامی بخش‌های اسباب کشی را بر عهده خواهد داشت و در آن شما لازم نیست کاری به جز نظارت و نظردهی انجام دهید. پس از ثبت سفارش کارشناسان نوبار در زمان مورد نظر در محل حاضر خواهند شد و در چند مرحله لوازم شما را دسته بندی، بسته بندی و حمل خواهند کرد. لوازم با دقت بالایی در ماشین قرار گرفته و مقصد حمل خواهد شد. در مقصد نیز به همین ترتیب چیدمان لوازم منزل بر عهده نوبار است. علاوه بر این اگر لوازمی از اسباب منزل شما نیز به متخصص حرفه‌ای برای باز و بسته شدن دارد، نوبار با داشتن متخصصان متنوع این کار را انجام می‌دهد. بنابراین شما از استرس و ناراحتی‌های اسباب کشی دور خواهید بود.

اسباب کشی در پونک با نوبار مخصوص چه مناطقی است؟

پونک محله‌ای در شمال غرب تهران است که منطقه 2 و 5 را شامل می‌شود. این منطقه جمعیت زیادی دارد و روزانه افراد زیادی برای اسباب کشی در پونک به دنبال شرکت‌های حمل و نقل بار هستند. نوبار در تمامی بخش‌های پونک خدمات حمل و نقل و اسباب کشی ارائه می‌کند. بنابراین در هر بخش از پونک که نیاز به اسباب کشی داشته باشید، با ورود به سایت نوبار می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.

اسباب کشی در سردار جنگل پونک

خیابان سردار جنگل یکی از مکان‌های مشهور محله پونک است. اثاث کشی در پونک و این خیابان بسیار رایج است. افرادی که قصد اسباب کشی در این منطقه را دارد با نوبار به راحتی می‌توانند کار خود را انجام دهند. ثبت سفارش و رزرو اسباب کشی با نوبار کاملا آنلاین است و نیازی به مراجعه حضوری ندارد. از این رو می‌توانید در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید.

 

اسباب کشی در میرزا بابایی پونک

اسباب کشی در میرزا بابایی پونک نیز متقاضیان زیادی دارد. شرکت‌های حمل و نقل سنتی زیادی نیز در این منطقه وجود دارد اما افراد با ثبت سفارش در نوبار می‌توانند از پشتیبانی 24 ساعته بهره مند شوند. به این ترتیب در زمان اسباب کشی و یک روز بعد از آن هر زمان که اتفاقی افتاد و یا موضوع پیش آمد، پشتیبانی نوبار می‌تواند به این موضوع رسیدگی کند و نیازی به نگرانی مشتری نیست.

اسباب کشی در بلوار عدل پونک

بلوار عدل پونک نیز یکی دیگر از بخش‌های پونک است که جمعیت زیادی دارد.  اگر قصد نقل مکان از این خیابان را دارید و یا می‌خواهید به این مکان بروید، نوبار بهترین انتخاب است. اسباب کشی در پونک با خدمات نوبار شامل یک قیمت از پیش تعیین شده و ثابت است. این قیمت در زمان ثبت سفارش و با انتخاب گزینه‌های خدمات، نوع ماشین، تعداد کارگران و همچنین تعداد لوازم به شما نمایش داده خواهد شد. بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که تا پایان اسباب کشی تغییر نخواهد کرد.

اسباب کشی در بلوار کمالی پونک

برای اسباب کشی در پونک و بلوار کمالی نیز می‌توانید از خدمات نوبار استفاده کنید. بیمه نوبار خدمتی جدید از این مجموعه است که به شما اجازه می‌دهد لوازم منزل خود را در هنگام اسباب کشی بیمه کنید. به این ترتیب هر گونه خسارتی که به لوازم شما وارد بیاید، توسط بیمه تمام و کمال پرداخت خواهد شد. این موضوع نگرانی افراد زیادی برای اثاث کشی در پونک است و بیمه نوبار خیال این افراد را راحت می‌کند.


توضیحات بیشتر

سوالات متداول اسباب کشی در پونک با نوبار

آیا قیمت‌ها در نوبار تضمینی است؟
خدمات نوبار برای اسباب کشی در پونک شامل چه مواردی است؟
چگونه می‌توانیم قیمت اسباب کشی در پونک را از نوبار استعلام بگیریم؟
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com