اسباب کشی در رشت بدون نگرانی و دغدغه

اسباب کشی در رشت بدون نگرانی و دغدغه

اسباب کشی در رشت بدون نگرانی و دغدغه

بدون محدودیت زمانی

بدون هیچ هزینه اضافی مانند انعام

استعلام قیمت اسباب کشی پیش از ثبت سفارش

ثابت ماندن قیمت‌ها تا پایان ارائه سرویس

پشتیبانی در تمام مدت سفارش و بعد از آن

بیمه تمامی لوازم منزل با بیمه نوبار


ثبت سفارش سریع (سرویس )
استعلام قیمت
شروع قیمت از
ثبت سفارش
سفارش شما ثبت شد!
درخواست شما با موفقیت ثبت شد و همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

اسباب کشی در رشت با نوبار

اسباب کشی در رشت با نوبار

اسباب کشی در رشت با نوبار

رشت یکی از شهرهای مهم ایران است که به علت آب و هوای خوش افراد زیادی از سراسر ایران به آنجا اثاث کشی می‌کنند. علاوه بر این در داخل شهر رشت نیز جمعیت زیادی وجود دارد که روزانه متقاضی اسباب کشی هستند. همین موضوع تعداد شرکت‌های حمل و نقل بار به روش سنتی را در این شهر افزایش داده‌است. اما اسباب کشی در رشت با این شرکت‌ها مشکلات زیادی به همراه دارد که تجربه پراسترسی را برای مشتریان به همراه داشته است. مهمترین عیب این شرکت‌ها عدم ارائه یک قیمت نهایی و بدون تغییر به مشتریان است. قیمت اولیه در این شرکت‌ها به دلایل زیادی مانند انعام و... در ادامه روند کار تغییر خواهد کرد و شما ناگزیر به پرداخت آن خواهید بود. علاوه بر این مشکلات زیاد دیگری مانند عدم پاسخگویی به موقع، تاخیر در انجام سفارش، پیگیری حضوری تمام مراحل و خسارت‌های ناشی از استفاده از افراد بدون تخصص تنها بخشی از این مشکلات است. نوبار به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه حمل و نقل بار سعی دارد تا این مشکلات را حل کرده و حتی برای راحتی مشتریان گزینه‌های بیشتری به آنها ارائه دهد.

اثاث کشی در رشت بدون محدودیت زمانی

اثاث کشی در رشت بدون محدودیت زمانی

اثاث کشی در رشت بدون محدودیت زمانی

اسباب کشی در رشت با شرکت‌های حمل و نقل سنتی معمولا محدودیت زمانی دارد به این معنی که یک زمان مشخص برای انجام اسباب کشی شما وجود خواهد داشت و شما باید تا پایان این زمان اسباب کشی خود را تمام کنید. این موضوع به خصوص برای خانه‌هایی که لوازم زیادی دارند غیرممکن است. بنابراین در پایان اسباب کشی بابت هر ساعت اضافه مبلغ اضافه‌ای پرداخت کنید که معمولا روی هزینه نهایی تاثیر زیادی دارد. اسباب کشی با نوبار هیچ محدودیت زمانی مشخصی ندارد. هر سفارش با توجه به جزییات و تعداد لوازم سنگین زمان بندی می‌شود. بنابراین حتی اگر زمان بیشتری برای انجام سفارش مورد نیاز باشد، مجبور به پرداخت هزینه بیشتری نخواهید بود.

بیمه نوبار برای اسباب کشی در رشت

بیمه نوبار برای اسباب کشی در رشت

بیمه نوبار یکی از خدمات خاصی است که این شرکت ارائه می‌دهد و در ایران برای اولین بار در یک شرکت حمل و نقل بار مورد استفاده قرار گرفته است. به کمک این بیمه تمامی لوازم منزل شما در هنگام اسباب کشی بیمه خواهد شد و اگر حادثه و یا خسارتی رخ دهد، بیمه تمامی خسارت را تمام و کمال پرداخت خواهد کرد. در مقایسه با شرکت‌های حمل و نقل سنتی بار این موضوع یک مزیت است. چون همانطور که احتمالا می‌دانید شرکت‌های سنتی در صورت ایجاد خسارت در اسباب کشی در رشت از خودشان صلب مسئولیت می‌کنند. یعنی در صورت وجود خسارت و یا آسیبی به لوازم شما به سختی می‌توانید این موضوع را ثابت کنید.

مراحل ثبت سفارش اسباب کشی در نوبار

1
انتخاب مبدا و مقصد با ورود به سایت، اپلیکشن و یا با استفاده از تماس تلفنی
2
انتخاب نوع خدمات، نوع ماشین، تعداد کارگران و تعداد وسائل
3
انتخاب زمان و ساعت دقیق اسباب کشی در چیتگر
4
پیش فاکتور و مشاهده قیمت
5
ثبت سفارش و تایید

استعلام هوشمند قیمت اسباب کشی در رشت با نوبار

استعلام هوشمند قیمت اسباب کشی در رشت با نوبار

استعلام هوشمند قیمت اسباب کشی در رشت با نوبار

یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های نوبار که این شرکت را از شرکت‌های حمل و نقل بار به روش سنتی متمایز می‌کند، امکان استعلام قیمت پیش از ثبت سفارش و همچنین قیمت‌های ثابت است. شما به راحتی می‌توانید پیش از ثبت سفارش اسباب کشی در رشت قیمت نهایی آن را مشاهده کرده، مقایسه کنید و در صورت تمایل سفارش خود را ثبت کنید. برای این کار کافی است وارد اپلیکیشن یا سایت نوبار شوید. آدرس مبدا و مقصد را به صورت دقیق وارد کنید. خدمات خود را انتخاب کنید و بخش‌های اطلاعات مربوط به اسباب کشی را نیز پر کنید. این اطلاعات شامل تعداد لوازم سنگین، طبقات ساختمان و... است. در پایان ساعت و تاریخ اسباب کشی را انتخاب کنید. پس از این مرحله قادر خواهید بود که قیمت نهایی را مشاهده کنید و در صورت تایید شما سفارش ثبت خواهد شد.

پشتیبانی هوشمند 24 ساعته با نوبار

پشتیبانی هوشمند 24 ساعته با نوبار

پشتیبانی هوشمند 24 ساعته با نوبار

پشتیبانی هوشمند 24 ساعته با نوبار یکی از ویژگی‌هایی است که این شرکت به مشتریان خود ارائه می‌دهد. برخلاف شرکت‌های حمل و نقل سنتی که فاقد پاسخگویی مناسب هستند، نوبار پشتیبانی شبانه روزی دارد. به این معنی که قبل از ثبت سفارش هر سوال و ابهامی را می‌توانید حل کنید. در زمان اسباب کشی نیز در هر زمان و مکانی پشتیبانی مشکل شما را حل خواهد کرد. حتی بعد از اتمام سرویس شما نیز تا 24 ساعت می‌توانید هر مشکل یا موضوعی را با پشتیبانی مطرح کرده و به سادگی حل کنید.

چرا اسباب کشی با نوبار؟

خدمات نوبار شامل چه مواردی می‍شود؟
هزینه خدمات اسباب کشی نوبار چقدر است؟
چگونه از سایت و اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت بگیرم؟
پشتیبانی تیم باربری نوبار چگونه هست؟
نوبار در چه شهرهایی خدمات اسباب کشی ارائه می‌دهد؟
چرا اسباب کشی با نوبار؟

زمان بندی و ثبت سفارش آنلاین با نوبار

زمان بندی و ثبت سفارش آنلاین با نوبار

زمان بندی سفارش نیز یکی دیگر از ویژگی‌های نوآورانه نوبار برای اثاث کشی در رشت است. به این ترتیب که در زمان ثبت سفارش قادر هستید تاریخ و زمان قطعی انجام سفارش را از پیش انتخاب کنید. حتی می‌توانید ساعت مورد نظر خودتان را نیز انتخاب کنید و به این ترتیب برای روز خود برنامه ریزی داشته باشید. این موضوع به خصوص برای افرادی که به برنامه ریزی علاقه زیادی دارند، بسیار مهم است. علاوه بر این تمامی مراحل ثبت سفارش در نوبار به صورت آنلاین است. به این معنی که برای ثبت سفارش نیازی به مراجعه حضوری شما نیست و تمامی مراحل آن به صورت آنلاین قابل انجام است. این موضوع به خصوص برای افرادی که نیاز به زمان بندی دقیق دارند، بسیار مهم است.

خدمات وی ای پی نوبار در رشت چگونه است؟

خدمات وی ای پی نوبار در رشت چگونه است؟


خدمات وی ای پی نوبار نیز یکی دیگر از ویژگی‌های متمایز این شرکت نسبت به شرکت‌های حمل و نقل سنتی است. برای اسباب کشی در رشت با خدمات وی ای پی متخصصان نوبار در زمان مشخص شده به مبدا شما اعزام خواهند شد. این متخصصان تمامی مراحل بسته بندی، دست بندی و حمل و نقل سفارش را انجام خواهند داد. این افراد همچنین تمامی لوازم لازم برای اسباب کشی را نیز همراه خواهند آورد. سپس لوازم شما با رعایت نکات امنیتی به مقصد حمل می‌شود. اسباب منزل شما در مقصد طبق نظر شما چیدمان خواهد شد. بنابراین در روش شما مجبور به انجام هیچ کاری نیستنید و کافی است فقط نظرات خود را اعمال کنید.

اپلیکیشن نوبار

در کنار سایت نوبار شما می‌توانید از روش‌های مختلفی برای ثبت سفارش استفاده کنید. اپلیکیشن نوبار یکی از این روش‌ها است. این اپلیکیشن که برای تمامی تلفن‌های همراه در دسترس است به شما اجازه می‌دهد در هر زمان و مکانی سفارش خود را ثبت کرده و برای اثاث کشی در رشت مشکلی نداشته باشید. محیط کاربری در اپلیکیشن شبیه به سایت است و هیچ پیچیدگی ندارد و کار را برای ثبت سفارش آسان می‌کند. امکان دسترسی به پشتیبانی نیز از طریق اپلیکیشن راحت‌تر خواهد بود.


اسباب کشی در رشت با نوبار در چه مناطقی امکان پذیر است؟

رشت یکی از شهرهای زیبا و بسیار مهم ایران است که جمعیت زیادی را در خود جای داده است. به خصوص در سال‌های اخیر و افزایش جمعیت تعداد آپارتمان‌ها و خانه‌ها نیز در رشت افزایش یافته است. نوبار در تمامی مناطق رشت به مشتریانش خدمات ارائه می‌دهد و از این بابت مشکلی ندارد. برای ثبت سفارش در نوبار می‌توانید از روش‌های متفاوتی استفاده کنید. می‌توانید سفارش خود را از طریق سایت و اپلیکیشن به صورت آنلاین ثبت کنید و یا با تماس با شماره نوبار به کمک مشاوران نوبار سفارش خود را به ثبت برسانید.

اسباب کشی در گلسار رشت

اسباب کشی در گلسار رشت نیز جز خدمات نوبار است. برای ثبت سفارش در این محله می‌توانید از سایت یا اپلیکیشن نوبار استفاده کنید. همچنین می‌توانید قبل از ثبت سفارش قیمت نهایی را استعلام بگیرید و در صورت نیاز برای اسباب کشی در رشت با دیگر شرکت‌ها مقایسه کنید. تمامی مراحل ثبت سفارش در نوبار آنلاین است و نیازی به مراجعه حضوری شما نیست. بنابراین می‌توانید به راحتی قیمت نهایی را استعلام کرده و مطمئن باشید که تا پایان سفارش به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد.

اسباب کشی در منظریه رشت

منظریه رشت نیز یکی از محله‌های مشهور رشت است که نوبار در آن خدمات اسباب کشی را انجا می‌دهد. شما می‌توانید با ثبت سفارش در این منطقه از بیمه نوبار نیز استفاده کنید. بیمه نوبار یکی از ویژگی‌های نوآورانه این شرکت است که تمامی لوازم منزل شما را در خین اسباب کشی در برابر هر نوع خسارت و آسیبی بیمه می‌کند و در صورت بروز حادثه بیمه تمامی خسارت آن را پرداخت خواهد کرد. البته متخصصان نوبار بسیار حرفه‌ای هستند و احتمال بروز خسارت در هنگام کار آنان بسیار پایین است.


اسباب کشی در شهرداری رشت

شهرداری رشت یکی از مناطق مرکزی و البته مهم رشت است که روزانه افراد زیادی در آن متقاضی اسباب کشی هستند. البته شرکت‌های حمل و نقل بار سنتی زیادی نیز در این منطقه وجود دارد که مشکلاتی نیز برای مشتریانشان ایجاد می‌کنند. با این حال نوبار با ویژگی‌های خلاقانه خود می‌تواند اسباب کشی برای افراد این منطقه را نیز انجام دهد. ویژگی‌های نوآورانه‌ای مانند قیمت‌های ثابت و تضمینی، امکان استعلام قیمت‌، عدم محدودیت زمانی، بیمه نوبار، پشتیبانی 24 ساعته و امکان زمان بندی تنها بخشی از خدماتی است که نوبار به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

نکات ایمنی برای اسباب کشی

برای جلوگیری از فشار یا آسیب، لوازم سنگین را با کمک پاهای خود بلند کنید، نه با کمر.

از تکنیک های بلند کردن مناسب استفاده کنید: زانوها را خم کنید و پشت خود را صاف نگه دارید.

راه اصلی داخل منزل را برای جلوگیری از زمین خوردن در حین جابجایی اثاثیه‌ها باز کنید.

برای محافظت از پاهای خود کفش های محکم و پنجه بسته بپوشید.

از تسمه‌های متحرک یا لغزنده برای آسان‌تر کردن فرآیند بلند کردن و مانور دادن وسایل سنگین استفاده کنید.

کشوها و درها را محکم کنید تا در حین حمل و نقل باز نشوند.

در صورت امکان مبلمان بزرگ را جدا کنید تا جابجایی آن آسان‌تر شود.

برای محافظت از مبلمان در برابر خراش و آسیب، از پتو یا روکش مبلمان استفاده کنید.

برای جابجایی وسایل سنگین در مسافت‌های طولانی تر از چهارچرخ‌های حمل بار استفاده کنید.

هنگام جابجایی اثاثیه بزرگ یا حجیم برای توزیع وزن استفاده از کمک با دیگران بهترین گزینه است.

در راه پله ها محتاط باشید؛ هنگام جابجایی مبلمان از کمک اضافی یا تجهیزات تخصصی استفاده کنید.

برای جلوگیری از خستگی و کاهش خطر، در صورت نیاز استراحت کنید.

مراقب محیط اطراف خود باشید و با دیگران ارتباط برقرار کنید تا از برخورد یا تصادف جلوگیری کنید.

برای ایمنی کودکان و حیوانات خانگی را از محل دور نگه دارید.

استخدام متخصصان حرفه‌ای نوبار برای اسباب کشی بهترین گزینه است.


توضیحات بیشتر

سوالات متداول اسباب کشی در رشت

خدمات نوبار برای اسباب کشی در رشت شامل چه مواردی است؟
چگونه قبل از ثبت سفارش در نوبار از قیمت اطلاع پیدا کنیم؟
چرا قیمت‌ها در نوبار تضمینی است؟
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com