اسباب کشی در چیتگر

اسباب کشی در چیتگر

هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد
نیازی به انعام دادن ندارید
قیمت اسباب کشی به صورت هوشمند تعیین می‌شود
پشتیبانی 24 ساعته حتی پس از اتمام کار
بیمه لوازم منزل با بیمه نوبار
ثبت سفارش سریع (سرویس )
استعلام قیمت
شروع قیمت از
ثبت سفارش
سفارش شما ثبت شد!
درخواست شما با موفقیت ثبت شد و همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
اسباب کشی در چیتگر

اسباب کشی در چیتگر توسط نوبار

خدمات اسباب کشی امروزه معمولا به روش سنتی انجام می‌شود. برای انجام خدمات اسباب کشی باید سراغ شرکت‌های حمل و نقل و اسباب کشی بروید که معمولا به راحتی می‌‌توانید تعداد زیادی از آنها را پیدا کنید. با این حال اسباب کشی در چیتگر توسط این شرکت‌ها و روش‌های سنتی مشکلات زیادی نیز به همراه دارد. مهم‌ترین این مشکلات استعلام قیمت و ثابت نبودن آن است. معمولا از یک شرکت خدمات حمل و نقل قیمت را سوال می‌کنید و بر طبق آن برنامه ریزی انجام می‌دهید ولی در پایان کار قیمت نهایی تغییر خواهد کرد و این موضوع به عوامل زیادی بستگی دارد. نوبار یک شرکت دانش بنیان و نوین است که با هدف اصلاح روش‌های سنتی حمل و نقل بار شروع به کار کرده و خدماتی که ارائه می‌دهد، مشتریانش را راضی نگه می‌دارد. علاوه بر این نوبار ویژگی‌های نوآورانه زیادی دارد که آن را نسبت به رقبا پیشرو می‌کند.

اسباب کشی در چیتگر بدون محدودیت زمانی

شرکت‌های اسباب کشی سنتی معمولا زمان خاصی را برای اتمام اسباب کشی تعیین می‌کنند. این زمان به طور معمول سه ساعت است. اگر اسباب کشی شما بیشتر از این سه ساعت زمان ببرد، باید هزینه اضافی پرداخت کنید. بدیهی است که نمی‌توان اسباب کشی کامل یک خانه را در سه ساعت انجام داد. با این حال خدمات اسباب کشی در چیتگر توسط نوبار نامحدود است. شما از قبل شرایط و خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کرده‌اید، بر همین حسب هم زمان اثاث کشی در چیتگر تخمین زده خواهد شد. با این حال اگر پروسه اسباب کشی بیشتر هم طول بکشد، نوبار تا اتمام زمان کار در کنار شما خواهد بود و از این بابت هزینه اضافی دریافت نخواهد کرد.

بیمه اثاث کشی در چیتگر به کمک بیمه نوبار

بیمه کردن لوازم خانه در هنگام اسباب کشی در چیتگر نیز یکی دیگر از خدمات نوین نوبار است که پیش از این در ایران اجرا نشده است. خدمات حمل و نقل بار بسیار پیچیده است و ممکن است در حین انجام کار آسیبی به لوازم وارد شود که در بعضی موارد ناگزیر یا تصادفی است. خدمات اسباب کشی در چیتگر توسط نوبار با بیمه ایران، بیمه خواهد شد. به این ترتیب تمامی لوازم شما بر حسب ارزش گذاری بیمه شده و در صورت بروز هر گونه حادثه بیمه ضرر و زیان وارده را به شما بر می‌گرداند. با این حال کارگران و متخصصان نوبار در زمینه حمل بار بسیار حرفه‌ای هستند و احتمال اینکه به لوازم شما آسیبی برسد بسیار کم است.

ثبت سفارش آسان در نوبار تنها در 5 مرحله

1
انتخاب مبدا و مقصد با ورود به سایت، اپلیکشن و یا با استفاده از تماس تلفنی
2
انتخاب نوع خدمات، نوع ماشین، تعداد کارگران و تعداد وسائل
3
انتخاب زمان و ساعت دقیق اسباب کشی در چیتگر
4
پیش فاکتور و مشاهده قیمت
5
ثبت سفارش و تایید

تعیین قیمت اسباب کشی در چیتگر به صورت آنلاین

یکی دیگر از خدمات نوین نوبار، اعلام قیمت نهایی قبل از ثبت سفارش است. به این ترتیب شما می‌توانید با هزینه واقعی رو به رو شوید که تا پایان اسباب کشی به هیچ وجه تغییر نخواهد کرد. این مورد در روش‌های سنتی کاملا حدودی و تخمینی است و به طور معمول در پایان کار تغییر خواهد کرد. اثاث کشی در چیتگر با خدمات نوبار تنها به آدرس مبدا، مقصد، میزان بار و نوع خدمات برای تعیین قیمت نیاز دارد. تمامی این مراحل در سایت نوبار به سادگی قابل انجام است. استعلام هوشمند قیمت اثاث کشی در نوبار به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود. نکته مهم دیگر این است که برخلاف روش‌های سنتی خبری از انعام کارگران و راننده نیز نخواهد بود و از این بابت نیز نگرانی نخواهید داشت.

پشتیبانی هوشمند 24 ساعته نوبار

پشتیبانی هوشمند یکی از موضوعاتی است که شرکت‌های حمل و نقل سنتی فاقد آن هستند. بنابراین اگر مشکلی پیش بیاید و یا سر موضوعی نیاز به رسیدگی داشته باشید، نمی‌دانید باید با چه کسی تماس بگیرید. اکثر شرکت‌ها نیز این مسئولیت را از سر خود باز می‌کنند. اسباب کشی در چیتگر با نوبار شامل پشتیبانی 24 ساعته است. به این ترتیب در هر ساعت از شبانه روز که نیاز داشته باشید چیزی را تغییر دهید یا موضوعی را به اطلاع راننده یا کارگران برسانید می‌توانید با پشتیبانی تماس بگیرید. به این ترتیب پشتیبانی مانند یک واسطه بین شما و متخصصان نوبار مشکلاتتان را حل خواهد کرد.

چرا اسباب کشی در چیتگر با نوبار منطقی تر است؟

خدمات نوبار شامل چه مواردی می‍شود؟
هزینه خدمات اسباب کشی نوبار چقدر است؟
چگونه از سایت و اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت بگیرم؟
پشتیبانی تیم باربری نوبار چگونه هست؟
نوبار در چه شهرهایی خدمات اسباب کشی ارائه می‌دهد؟

ثبت سفارش کاملا آنلاین اثاث کشی در چیتگر با نوبار

ثبت سفارش آنلاین با نوبار یکی دیگر از خدماتی است که این شرکت ارائه می‌دهد. این ویژگی نوآورانه برای افرادی که مشغله کاری بسیار زیادی دارند، عالی است. به این ترتیب در هر زمان و مکانی می‌توانید سفارش خود را ثبت کرده و حتی روز و زمان آن را نیز مشخص کنید. این کار نه تنها از طریق سایت ممکن است، بلکه اپلیکیشن و شماره مخصوص نوبار نیز این کار را برای شما انجام می‌دهد. در این روش برخلاف روش‌های سنتی متخصصان نوبار دقیقا در روز و ساعت تعیین شده برای حمل بار حاضر خواهند شد و شما می‌توانید با خیال راحت برای روز خود برنامه ریزی کنید.

خدمات وی ای پی اسباب کشی در چیتگر چیست؟

خدمات وی ای پی اسباب کشی در چیتگر چیست؟

بعضی افراد ممکن است از خدمات حمل و نقل فقط به بخشی از آن نیاز داشته باشند. این افراد می‌توانند خدمات مورد نیاز خود را از طریق سایت و یا اپلیکیشن انتخاب کنند. با این حال بعضی افراد ترجیح می‌دهند برای اسباب کشی در چیتگر از خدمات وی ای پی نوبار استفاده کنند. این خدمات شامل تمامی مراحل بسته بندی، دسته بندی و حمل و نقل بار از مبدا به مقصد است. در مقصد نیز لوازم به همان طریق چیده خواهند شد. همچنین اگر لوازم خاصی دارید که نیاز به باز شدن، مونتاژ و یا حمل و نقل تحت شرایط خاصی دارد، نوبار با متخصصان خود می‌تواند به این امر نیز رسیدگی کند. بنابراین در طول پروسه اثاث کشی در چیتگر با خدمات وی ای پی شما کاری به جز اعمال نظر و نظارت بر عهده نخواهید داشت.

اثاث کشی در چیتگر با نوبار مخصوص چه مناطقی است؟

محله چیتگر تهران که در شمال غرب آن قرار دارد به عنوان منطقه 22 شهرداری شناخته می‌شود که یکی از بزرگترین و بهترین محله‌های شهر تهران نیز هست. این محله دارای دو قسمت اصلی شمالی و جنوبی است که هر کدام بخش‌های مخصوص به خود را دارد. خدمات حمل و نقل نوبار در تمامی بخش های چیتگر در دسترس است. شما می‌توانید از هر نقطه از چیتگر را به عنوان مبدا و مقصد در هنگام ثبت سفارش در نوبار انتخاب کنید.

اسباب کشی در چیتگر شمالی

اسباب کشی در چیتگر شمالی با نوبار بسیار آسان است. کافی است به سایت یا اپلیکیشن نوبار مراجعه کنید و این منطقه را به عنوان مبدا و یا مقصد مورد نظرتان انتخاب کنید. پس از طی مراحل ذکر شده در سایت یا اپلیکیشن می‌توانید قیمت نهایی استفاده از خدمات نوبار در این منطقه را مشاهده کنید که به هیچ عنوان تا پایان کار اسباب کشی در چیتگر تغییر نخواهد کرد.

اسباب کشی در چیتگر جنوبی

استفاده از خدمات نوبار در چیتگر جنوبی با استفاده از بیمه ایران بسیار راحت‌تر خواهد بود. بیمه ایران با همکاری نوبار طرحی را به عمل رسانده که طی آن تمامی لوازم منزل شما هنگام اسباب کشی با نوبار بیمه خواهد شد. به این ترتیب به هیچ عنوان لازم نیست نگران صدمه به اسباب و لوازم منزل خود باشید. در صورت صدمه دیدن هریک از لوازم بیمه تمام خسارت را تمام و کمال پرداخت خواهد کرد.

اسباب کشی در شرق آزادگان

شرق آزادگان نیز یکی از بخش‌های چیتگر است. اسباب کشی در چیتگر با نوبار در این منطقه نیز محدودیتی نخواهد داشت. پشتیبانی 24 ساعته نوبار به شما کمک خواهد کرد که در هر ساعت از شبانه روز در صورت بروز مشکل بتوانید، آن را حل کنید. همینطور اگر تغییراتی در برنامه و یا اختلافی بین کارگران، راننده و فرد پیش بیاید، خدمات پشتیبانی 24 ساعته نوبار به شما در حل و فصل آن کمک خواهد کرد.

اسباب کشی در بلوار کوهک

اسباب کشی در چیتگر معمولا شامل بخش‌های متفاوت آن است. اسباب کشی در بلواز کوهک نیز یکی از بخش‌های این منطقه است. نوبار در این منطقه نیز بدون هیچ محدودیتی خدمات خود را ارائه خواهد داد. هیچ محدودیت زمانی برای انجام اسباب کشی در این منطقه با نوبار وجود ندارد و لازم نیست اگر زمان بیشتری صرف شد هزینه بیشتری پرداخت کنید.

اسباب کشی در غرب دریاچه چیتگر

اسباب کشی در غرب دریاچه چیتگر با نوبار کاملا آنلاین و بدون مراجعه حضوری است. برای ثبت سفارش لازم نیست حضوری مراجعه کنید. تنها کافی است وارد سایت یا اپلیکیشن شده، مبدا و مقصد خود را انتخاب کنید و با انتخاب خدمات مورد نیاز، تعداد لوازم، تعداد کارگران و نوع ماشین هزینه نهایی را مشاهده کنید. رزرو آنلاین اثاث کشی در چیتگر به افراد کمک می‌کند برنامه ریزی جامع تری برای روز خود داشته باشند.


قبل از اسباب کشی در چیتگر به چه نکاتی توجه کنیم؟

اگر نمی‌خواهید از خدمات وی ای پی نوبار استفاده کنید، باید یک سری از کارها را برای اسباب کشی در چیتگر خودتان انجام دهید. قبل از هر چیز برای خود یک لیست درست کنید تا کارهای مورد نیاز را بر طبق آن انجام دهید. ممکن است خدمات بسته بندی را انتخاب نکرده باشید. بنابراین باید خودتان این کار را انجام دهید. برای این کار نیاز به لوازم ضروری اسباب کشی مانند، کارتن، پلاستیک، باکس یا چسب دارید. این لوازم را نیز می‌توانید از سایت نوبار تهیه کنید. مطمئن شوید که لوازم را با دسته بندی داخل باکس یا کارتن قرار می‌دهید.

از محکم بودن بسته بندی مطمئن شوید و حتما فضاهای خالی را با پلاستیک یا کاغذ مچاله شده پر کنید. درب کارتن‌ها را محکم ببندید تا هنگام حمل و نقل باز نشود. مطمئن شوید که لوازم داخل کارتن لق نمی‌زند. لوازم بزرگ را باید به بخش‌های کوچکتر تقسیم کنید. برای مثال باید درب کمد، کشوها و غیره را بیرون آورده و جداگانه بسته بندی کنید.

توضیحات بیشتر

سوالات متداول اسباب کشی در چیتگر با نوبار

چرا در نوبار قیمت‌ تعیین شده در سایت ثابت می‌ماند؟
منظور از خدمات اسباب کشی نوبار چیست؟
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com