وانت بار نوبار : گزینه ای سریع برای بار های کم حجم

وانت بار نوبار بهترین گزینه برای بار های کم حجم است که شما جهت درخواست وانت بار اینترنتی تنها با چند کلیک و انتخاب مبدا و مقصد به راحتی می توانید استعلام قیمت بگیرید و سفارش وانت بار خود را ثبت کنید

سفارش تلفنی
سفارش تلفنی
وانت بار

وانت بار نوبار، قیمت ثابت و حمل سریع

احتمال اینکه هرکدام از ما در طول ماه یا سال نیازمند کرایه وانت بار شویم بسیار زیاد است که مناسب‌ترین وسیله حمل‌ونقل درون‌شهری برای جابجایی وسایل سبک خانه یا خریدهای روزانه مغازه‌دارهاست. حالا اگر شما نیازمند کرایه وانت حمل بار باشید، ترجیح می‌دهید برای باربری ارزان به سراغ شماره‌های ناشناس نوشته‌شده بر روی درودیوار شهر بروید یا یک شرکت معتبر و حرفه‌ای را انتخاب کنید؟ هرچند که برای سفارش در شهری چون تهران گزینه‌های زیادی پیش رو دارید، اما مطمئن باشید بهترین گزینه نوبار است چراکه تمام نیازهای شما را از پیش سنجیده و خدمات لازم را با بالاترین کیفیت در اختیارتان می‌گذارد. نوبار با تضمین قیمت ثابت و حفظ صحت و سلامت بارهای شما، برای دو ساعت کامل با راننده و کارگر حمل بار متخصص در اختیار شما قرار می‌گیرد. حمل بار با قیمت ثابت، در زمان مقرر و بدون درخواست هیچ مبلغ اضافه، تعهد نوبار به شماست.

وانت بار اینترنتی نوبار انتخابی کم هزینه

وانت تلفنی از قدیم بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین وسیله برای جابجایی بارهای کوچک مانند میز و صندلی، خریدهای جدید وسایل منزل و خریدهای روزانه مغازه‌های مختلف بوده است؛ اما عدم نظارت بر کار واحدهای آزاد باعث شده تا نرخ‌های مختلفی برای کرایه آن پیشنهاد شود. نرخ کرایه وانت بار اینترنتی مانند هر اتوبار دیگری تابع یک سری عوامل است. فاصله مبدأ و مقصد، مسیر دسترسی از مبدأ به مقصد و ترافیک این مسیر، ساعت موردنظر برای حمل بار و نوع و حجم بار از مهم‌ترین عواملی هستند که هزینه درخواست وانت بار را تعریف می‌کنند. اگر اطلاعات درستی نداشته باشید، معمولاً مجبور به پرداخت هزینه‌ی بیشتر و مبالغ اضافی خواهید بود.
سرویس درخواست وانت آنلاین از نوبار با در نظر گرفتن تمام این موارد، این مشکل را حل کرده است. کافیست وارد وب‌سایت نوبار شوید و با مشخص کردن مبدأ و مقصد، روز و ساعت موردنظر و ویژگی‌های بار خود یک وانت باربری با قیمت ثابت و بدون نیاز به پرداخت مبلغ اضافه رزرو کنید. ثبت سفارش خدمات باربری و بسته بندی اثاثیه منزل هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق وب‌سایت نوبار امکان پذیر است. پس از گرفتن استعلام قیمت تنها کافیست به ما بگویید قصد دارید چه زمانی، کجا و چه چیزی را جابجا کنید تا با بهترین قیمت را در عرض چند دقیقه برای شما ارسال کنیم.

نیسان بار تهران و کرج با نوبار

در کلان‌شهرهایی مانند تهران و کرج کرایه درخواست وانت بار با کارگر به روش‌های سنتی با مشکلات زیادی همراه است که یکی از مهم‌ترین آن‌ها عدم امکان یافتن یک مرکز مطمئن و حرفه‌ای برای حمل بار با وانت است. روش وانت بار آنلاین تهران این مشکل را حل کرده است. وانت اینترنتی نوبار با چند کلیک در اختیار شماست، قیمت‌ها ثابت و بدون تغییر است و امکان درخواست وانت با کارگر هم وجود دارد. ضمن اینکه امکان ثبت سفارش انلاین وانت بار برای روزهای آتی نیز فراهم است. برای پیدا کردن بهترین باربری با وانت در تهران و کرج لازم نیست راه دوری بروید، کافیست وارد وب‌سایت باربری نوبار شوید یا اپلیکیشن نوبار را نصب کنید.
خدمات وانت باربری تهران با نوبار کاملاً اصولی، مبتنی بر استانداردهای روز دنیا و با مجوزهای رسمی از اتحادیه مربوطه صورت می‌گیرد. همچنین بار شما در نوبار بیمه می‌شود و طبق این بیمه‌نامه در صورت بروز هرگونه خسارت نوبار خود را موظف به جبران خسارت می‌داند.

تضمین امنیت و صحت بار شما

وانت بار با قیمت ثابت و نرخ واقعی

پشتیبانی 24 ساعته و خدمات مطمئن

سفارش تلفنی
سفارش تلفنی

ثبت سفارش وانت بار نوبار چگونه است؟

چرا نوبار به جای اتوبارهای سنتی ؟

  • چگونه از سایت و اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت وانت بار بگیرم؟
  • شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن اندروید یا وب سایت نوبار، با انتخاب دقیق فاکتورهای مختلف باربری مانند نوع ماشین، تعداد کارگر، مسیر و ... پیش فاکتور و مبلغ نهایی را مشاهده کنید.


  • درخواست وانت با کارگر امکان پذیر است؟
  • قطعا! شما میتوانید هر تعداد کارگر مد نظرتان است از طریق سایت و اپلیکیشن ثبت سفارش انتخاب نمائید.


  • نوبار در چه شهرهایی خدمات وانت باربری ارائه می‌دهد؟
  • در حال حاضر، نوبار در تهران، حومه تهران و استان البرز خدمات خود را به کاربران ارائه می‌دهد.


  • منظور از قیمت ثابت در نوبار چیست؟
  • کرایه نهایی از همان ابتدا مشخص است و این قیمت تغییر نمیکند تا نگرانی از درخواست هزینه اضافه بعد از جابه جایی برطرف شود.