تمامی سفارشات نوبار به صورت رایگان تحت پوشش بیمه ایران قرار دارد
تجربه جدید اسباب کشی و حمل بار به سراسر ایران
جابجایی وسایل، بدون استرس
ضمانت بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت
تخمین هوشمند قیمت اسباب کشی و عدم افزایش آن پس از ارائه سرویس
پشتیبانی از قبل از شروع سفارش تا یک روز بعد از اسباب کشی
بیمه تمامی وسایل با همکاری بیمه ایران
ثبت سفارش سریع (سرویس )
شروع قیمت از
استعلام قیمت
ثبت سفارش
سفارش شما ثبت شد!
درخواست شما با موفقیت ثبت شد و همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
تجربه جدید اسباب کشی و حمل بار به سراسر ایران
وانت بار نوبار، قیمت ثابت و حمل سریع
احتمال اینکه هرکدام از ما در طول ماه یا سال نیازمند کرایه وانت بار شویم بسیار زیاد است که مناسب‌ترین وسیله حمل‌ونقل درون‌شهری برای جابجایی وسایل سبک خانه یا خریدهای روزانه مغازه‌دارهاست. حالا اگر شما نیازمند کرایه وانت حمل بار باشید، ترجیح می‌دهید برای باربری ارزان به سراغ شماره‌های ناشناس نوشته‌شده بر روی درودیوار شهر بروید یا یک شرکت معتبر و حرفه‌ای را انتخاب کنید؟ هرچند که برای سفارش در شهری چون تهران گزینه‌های زیادی پیش رو دارید، اما مطمئن باشید بهترین گزینه نوبار است چراکه تمام نیازهای شما را از پیش سنجیده و خدمات لازم را با بالاترین کیفیت در اختیارتان می‌گذارد. نوبار با تضمین قیمت ثابت و حفظ صحت و سلامت بارهای شما، برای دو ساعت کامل با راننده و کارگر حمل بار متخصص در اختیار شما قرار می‌گیرد. حمل بار با قیمت ثابت، در زمان مقرر و بدون درخواست هیچ مبلغ اضافه، تعهد نوبار به شماست
توضیحات بیشتر
دست به سیاه و سفید نزن! با کارگر بسته بندی و چیدمان نوبار
وانت تلفنی از قدیم بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین وسیله برای جابجایی بارهای کوچک مانند میز و صندلی، خریدهای جدید وسایل منزل و خریدهای روزانه مغازه‌های مختلف بوده است؛ اما عدم نظارت بر کار واحدهای آزاد باعث شده تا نرخ‌های مختلفی برای کرایه آن پیشنهاد شود. نرخ کرایه وانت بار اینترنتی مانند هر اتوبار دیگری تابع یک سری عوامل است. فاصله مبدأ و مقصد، مسیر دسترسی از مبدأ به مقصد و ترافیک این مسیر، ساعت موردنظر برای حمل بار و نوع و حجم بار از مهم‌ترین عواملی هستند که هزینه درخواست وانت بار را تعریف می‌کنند. اگر اطلاعات درستی نداشته باشید، معمولاً مجبور به پرداخت هزینه‌ی بیشتر و مبالغ اضافی خواهید بود.
سرویس درخواست وانت آنلاین از نوبار با در نظر گرفتن تمام این موارد، این مشکل را حل کرده است. کافیست وارد وب‌سایت نوبار شوید و با مشخص کردن مبدأ و مقصد، روز و ساعت موردنظر و ویژگی‌های بار خود یک وانت باربری با قیمت ثابت و بدون نیاز به پرداخت مبلغ اضافه رزرو کنید. ثبت سفارش خدمات باربری و بسته بندی اثاثیه منزل هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق وب‌سایت نوبار امکان پذیر است. پس از گرفتن استعلام قیمت تنها کافیست به ما بگویید قصد دارید چه زمانی، کجا و چه چیزی را جابجا کنید تا با بهترین قیمت را در عرض چند دقیقه برای شما ارسال کنیم
نیروی متخصص فنی : خدمتی دیگر از نوبار
در کلان‌شهرهایی مانند تهران و کرج کرایه درخواست وانت بار با کارگر به روش‌های سنتی با مشکلات زیادی همراه است که یکی از مهم‌ترین آن‌ها عدم امکان یافتن یک مرکز مطمئن و حرفه‌ای برای حمل بار با وانت است. روش وانت بار آنلاین تهران این مشکل را حل کرده است. وانت اینترنتی نوبار با چند کلیک در اختیار شماست، قیمت‌ها ثابت و بدون تغییر است و امکان درخواست وانت با کارگر هم وجود دارد. ضمن اینکه امکان ثبت سفارش انلاین وانت بار برای روزهای آتی نیز فراهم است. برای پیدا کردن بهترین باربری با وانت در تهران و کرج لازم نیست راه دوری بروید، کافیست وارد وب‌سایت باربری نوبار شوید یا اپلیکیشن نوبار را نصب کنید.
خدمات وانت باربری تهران با نوبار کاملاً اصولی، مبتنی بر استانداردهای روز دنیا و با مجوزهای رسمی از اتحادیه مربوطه صورت می‌گیرد. همچنین بار شما در نوبار بیمه می‌شود و طبق این بیمه‌نامه در صورت بروز هرگونه خسارت نوبار خود را موظف به جبران خسارت می‌داند.
تضمین امنیت و صحت بار شما
وانت بار با قیمت ثابت و نرخ واقعی
پشتیبانی 24 ساعته و خدمات مطمئن
ثبت سفارش وانت بار نوبار چگونه است؟
1
ورود به سایت نوبار و ورود اطلاعات کامل مبدا و مقصد
2
انتخاب نوع خدمات اسباب کشی درخواستی اعم از نوع ماشین، وسایل سنگین و تعداد کارگر
3
مشخص کردن ساعت و تاریخ اسباب کشی
4
مشاهده پیش‌ فاکتور و قیمت نهایی
5
تایید و ثبت سفارش
چرا نوبار به جای اتوبارهای سنتی؟
چگونه از سایت و اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت وانت بار بگیرم؟
درخواست وانت با کارگر امکان پذیر است؟
نوبار در چه شهرهایی خدمات وانت باربری ارائه می‌دهد؟
منظور از قیمت ثابت در نوبار چیست؟
دریافت کد هدیه
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com