وانت بار نوبار، قیمت ثابت و حمل سریع

نیاز به کرایه کردن وانت بار برای ارسال بارهای داخل شهری چیزیست که برای هرکسی پیش می‌آید. ترجیح می‌دهید جابه‌جایی وسایل جدیدی که برای خانه‌تان خریده‌اید، حمل و نقل وسایل شرکت، رساندن بارها از مراکز پخش به مغازه‌، و دیگر جابجایی‌ها را از طریق یک شماره موبایل که روی دیوار کوچه یا در اینترنت پیدا کرده‌اید انجام دهید، یا اینکه یک مرجع معتبر و مطمين بارهای شما را جایجا کند. وانت بار نوبار با تضمین قیمت ثابت و حفظ صحت و سلامت بارهای شما، برای دو ساعت کامل (و نه نیم ساعت !) با رانندگان وکارگران متخصص حمل بار در اختیار شماست. حمل بار با قیمت ثابت، در زمان مقرر و بدون درخواست هیچ مبلغ اضافه، تعهد وانت بار نوبار به شماست. برای پیدا کردن وانت بار تهران گزینه‌های زیادی پیش رو دارید، اما مطمئن باشید بهترین گزینه نوبار است چرا که تمام نیازهای شما را از پیش سنجیده و خدمات لازم را با بالاترین کیفیت در اختیارتان می‌گذارد. از سوی دیگر با نوبار از اختلاف نرخ‌ وانت بار در تهران خلاص خواهید شد و امکان کرایه وانت بار ارزان برایتان فراهم خواهد بود.

جابجایی راحت بارهای کوچک با وانت بار نوبار

برای ثبت سفارش حمل وسایل خود با وانت هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق وب‌سایت نوبار، می‌توانید اقدام کنید. پس از گرفتن استعلام قیمت تنها کافیست به ما بگویید قصد دارید چه زمانی، کجا و چه چیزی را جابجا کنید، تا با بهترین قیمت وانت را در عرض چند دقیقه برای شما ارسال کنیم. وانت نوبار را با اطمینان سفارش دهید، زیرا می‌توانید مسیر حرکتی وانت و راننده را از طریق اپلیکیشن، از مبدأ تا مقصد رصد کنید. پشتیبانی 24 ساعته نوبار نیز همراه شما خواهد بود.

تضمین امنیت و صحت بار شما

وانت بار با قیمت ثابت و نرخ واقعی

پشتیبانی 24 ساعته و خدمات مطمئن

ثبت سفارش وانت بار نوبار چگونه است؟

چرا نوبار به جای اتوبارهای سنتی ؟

  • برای یافتن نزدیک‌ترین اتوبار در محل باید وقت بسیاری را برای گشتن در محله بگذارید
  • در نوبار تنها با چند کلیک میتوانید سفارش خود را ثبت کنید و در زمان خود صرفه‌جویی کنید.


  • قیمت‌دهی ثابتی ندارند و به همین خاطر قیمت آنها تا پایان کار قیمت بر حسب کارهایی که انجام می‌شود مدام در حال تغییر است.
  • یکی از دغدغه‌های اصلی نوبار همین قیمت‌دهی و نبود ثبات در این بازار بود که این مشکل را در هنگام ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن نوبار و یا وب‌سایت آن مشاهده نمی‌کنید و مبلغی که در ابتدای به عنوان فاکتور مشاهده می‌کنید همان مبلغی است که در پایان کار باید پرداخت کنید و در حین کار هیچ تغییری نمی‌کند.