تجربه جدید اسباب کشی و حمل بار به سراسر ایران
جابجایی وسایل، بدون استرس با خدمات زیر
ضمانت بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت از خدمات
تخمین هوشمند قیمت اسباب کشی و عدم افزایش آن پس از ارائه سرویس
پشتیبانی از قبل از شروع سفارش تا یک روز بعد از باربری وانت
بیمه تمامی وسایل با همکاری بیمه ایران
ثبت سفارش سریع (سرویس )
شروع قیمت از
استعلام قیمت
ثبت سفارش
سفارش شما ثبت شد!
درخواست شما با موفقیت ثبت شد و همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
تجربه جدید اسباب کشی و حمل بار به سراسر ایران

وانت بار تهران، قیمت ثابت و حمل سریع

احتمالا شما هم در طول سال برای حمل‌و‌نقل وسایل خود یا اسباب کشی منزل به وانت بار نیاز پیدا کرده‌اید. وانت بار تهران مناسب‌ترین وسیله حمل‌ونقل درون‌شهری برای جابجایی وسایل سبک خانه یا خریدهای روزانه مغازه‌دارهاست. برای اینکه کرایه وانت بار را بدانید، ترجیح می‌دهید برای باربری ارزان به سراغ شماره‌های ناشناس نوشته‌شده بر روی درودیوار شهر بروید یا یک شرکت معتبر و حرفه‌ای را انتخاب کنید؟ هرچند که برای سفارش وانت بار در شهری چون تهران گزینه‌های زیادی پیش رو دارید، اما یکی از بهترین گزینه‌ها نوبار است زیرا تمام نیازهای شما را از پیش سنجیده و خدمات لازم را با بالاترین کیفیت در اختیارتان می‌گذارد. نوبار با تضمین قیمت ثابت و حفظ ایمنی و سلامت بارهای شما، هر مدت زمانی که نیاز باشد خدمات خود را ارائه می‌دهد.
با خدمات اینترنتی وانت بار تهران می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید و جابجایی و انتقال بار را انجام دهید و کرایه وانت بار را از طریق سایت استعلام بگیرید. در جابجایی بار قیمت، مساله مهمی است و در نوبار هزینه حمل بار تا انتهای حمل و نقل ثابت بوده و تغییری نخواهد کرد. حمل بار با قیمت ثابت، در زمان تعیین شده و بدون درخواست هیچ مبلغ اضافه، یکی از مزایای نوبار نسبت به سایر شرکت‌های باربری است.
توضیحات بیشتر

وانت تلفنی تهران

اگر به دنبال وانت تلفنی تهران هستید، بخش پشتیبانی نوبار به صورت شبانه‌روزی در خدمت شما است و در هر زمینه‌ای که سوال دارید شما را راهنمایی خواهند کرد. یکی دیگر از وسایل نقلیه پر کاربرد که به صورت تلفنی می‌توانید درخواست دهید نیسان بار است که مانند وانت برای جابجایی روزانه و ارسال وسایل با حجم کم است. هزینه وانت بار تهران و نیسان بار تقریبا یکسان است.

تجربه یک جابجایی راحت و امن با وانت تلفنی تهران

وانت تلفنی از قدیم بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین وسیله برای جابجایی بارهای کوچک مانند میز و صندلی، وسایل آشپزخانه، خریدهای جدید وسایل منزل و خریدهای روزانه مغازه‌ها بوده است؛ اما عدم نظارت بر کار واحدهای آزاد باعث شده تا نرخ‌های مختلفی برای کرایه آن پیشنهاد شود. نرخ کرایه وانت بار اینترنتی تابع یک سری عوامل است. فاصله مبدأ و مقصد، مسیر دسترسی از مبدا به مقصد و ترافیک این مسیر، ساعت مورد نظر برای حمل بار و نوع و حجم بار از مهم‌ترین عواملی هستند که روی کرایه وانت بار تاثیر دارند. اگر اطلاعات درستی نداشته باشید، معمولاً مجبور به پرداخت هزینه‌ی بیشتر و مبالغ اضافی خواهید بود.
سرویس درخواست وانت آنلاین از نوبار با در نظر گرفتن تمام این موارد، این مشکل را حل کرده است.

درخواست وانت بار تهران

کافیست وارد وب‌سایت نوبار شوید و با مشخص کردن مبدأ و مقصد، روز و ساعت موردنظر و ویژگی‌های بار خود یک وانت باربری با قیمت ثابت و بدون نیاز به پرداخت مبلغ اضافه رزرو کنید. ثبت سفارش خدمات باربری و حتی خدمات بسته بندی اثاثیه منزل و جابجایی آن هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق وب‌سایت نوبار امکان پذیر است. پس از گرفتن استعلام قیمت تنها به ما بگویید قصد دارید چه زمانی، کجا و چه چیزی را جابجا کنید تا وانت بار را با بهترین قیمت را در عرض چند دقیقه برای شما ارسال کنیم.

دست به سیاه و سفید نزن! با کارگر متخصص بسته بندی و چیدمان نوبار

با توجه به زندگی پر مشغله امروزه افراد ترجیح می‌دهند که صفر تا صد جابجایی وسایل خود را به افراد متخصص بسپارند. در کلان‌شهرهایی مانند تهران و کرج کرایه وانت بار با کارگر به روش‌های سنتی با مشکلات زیادی همراه است که یکی از مهم‌ترین آن‌ها عدم امکان یافتن یک مرکز مطمئن و حرفه‌ای برای حمل بار با وانت است. و شما به سختی می‌توانید نیروی متخصص بسته‌بندی و چیدمان به همراه وانت بار پیدا کنید. اما امروزه شرکت‌های باربری اینترنتی با ارائه خدمات وانت بار تهران این مشکل را حل کرده است. وانت اینترنتی نوبار با چند کلیک در اختیار شماست، قیمت‌ها ثابت و بدون تغییر است و امکان درخواست وانت با کارگر اسباب کشی هم وجود دارد. ضمن اینکه امکان ثبت سفارش آنلاین وانت بار برای هر زمان که بخواهید فراهم است. برای پیدا کردن بهترین باربری با وانت در تهران و کرج لازم نیست راه دوری بروید، کافیست وارد وب‌سایت باربری نوبار شوید یا اپلیکیشن نوبار را نصب کنید. خدمات وانت بار تهران در نوبار بر اساس استانداردهای روز دنیا با ماشین‌های نو و کاملا بررسی شده از لحاظ فنی انجام می‌شود که مجوزهای رسمی از اتحادیه به همراه بارنامه را دارد. یکی دیگر از خدمات نوبار به همراه وانتف بیمه است که تمام وسایل شما بیمه شده و طبق این بیمه‌نامه در صورت بروز هرگونه خسارت نوبار خود را موظف به جبران خسارت شما می‌داند.

نیروی متخصص فنی : خدمتی دیگر از نوبار

در کلان‌شهرهایی مانند تهران و کرج کرایه درخواست وانت بار با کارگر به روش‌های سنتی با مشکلات زیادی همراه است که یکی از مهم‌ترین آن‌ها عدم امکان یافتن یک مرکز مطمئن و حرفه‌ای برای حمل بار با وانت است. روش وانت بار آنلاین تهران این مشکل را حل کرده است. وانت اینترنتی نوبار با چند کلیک در اختیار شماست، قیمت‌ها ثابت و بدون تغییر است و امکان درخواست وانت با کارگر هم وجود دارد. ضمن اینکه امکان ثبت سفارش انلاین وانت بار برای روزهای آتی نیز فراهم است. برای پیدا کردن بهترین باربری با وانت در تهران و کرج لازم نیست راه دوری بروید، کافیست وارد وب‌سایت باربری نوبار شوید یا اپلیکیشن نوبار را نصب کنید.
خدمات وانت باربری تهران با نوبار کاملاً اصولی، مبتنی بر استانداردهای روز دنیا و با مجوزهای رسمی از اتحادیه مربوطه صورت می‌گیرد. همچنین بار شما در نوبار بیمه می‌شود و طبق این بیمه‌نامه در صورت بروز هرگونه خسارت نوبار خود را موظف به جبران خسارت می‌داند.
تضمین امنیت و صحت بار شما
وانت بار با قیمت ثابت و نرخ واقعی
پشتیبانی 24 ساعته و خدمات مطمئن

ثبت سفارش وانت بار نوبار چگونه است؟

1
ورود به سایت نوبار و ورود اطلاعات کامل مبدا و مقصد
2
انتخاب نوع خدمات اسباب کشی درخواستی اعم از نوع ماشین، وسایل سنگین و تعداد کارگر
3
مشخص کردن ساعت و تاریخ اسباب کشی
4
مشاهده پیش‌ فاکتور و قیمت نهایی
5
تایید و ثبت سفارش

چرا نوبار به جای اتوبارهای سنتی؟

چگونه از سایت و اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت وانت بار بگیرم؟
درخواست وانت با کارگر امکان پذیر است؟
نوبار در چه شهرهایی خدمات وانت باربری ارائه می‌دهد؟
منظور از قیمت ثابت در نوبار چیست؟
سوالات متداول
منظور از ثابت ماندن کرایه وانت بار در نوبار چیست؟
نوبار خدمات وانت باربری را در چه شهرهایی ارائه می‌دهد؟
نرخ کرایه وانت بار نوبار چقدر است؟
شماره تماس نوبار برای وانت تلفنی تهران چند است؟
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com