اسباب کشی در مشهد

اسباب کشی در مشهد

اسباب کشی در مشهد

بدون محدودیت‌های زمانی متداول

بدون هزینه‌های پنهانی مانند انعام

استعلام و تخمین هوشمند قیمت اسباب کشی

قیمت‌های ثابت تا زمان اتمام سرویس

پشتیبانی شبانه روزی در هنگام اسباب کشی و حتی بعد از آن

بیمه تمامی لوازم منزل با بیمه نوبار


ثبت سفارش سریع (سرویس )
استعلام قیمت
شروع قیمت از
ثبت سفارش
سفارش شما ثبت شد!
درخواست شما با موفقیت ثبت شد و همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

اساس کشی در مشهد با خیال راحت

اساس کشی در مشهد با خیال راحت

اساس کشی در مشهد با خیال راحت

مشهد یکی از شهرهای زیارتی و پرجمعیت ایران است که به عنوان یک کلانشهر بزرگ خانه‌ها و آپارتمان‌های زیادی را نیز در خود جای داده است. شرکت‌های حمل و نقل سنتی زیادی نیز در این شهر وجود دارد که بیشتر آنها فاقد ویژگی‌های شرکت‌های حمل و نقل مدرن است. مهم‌ترین مشکلی که مشتریان این شرکت‌ها را آزار می‌دهد عدم ارائه یک قیمت دقیق برای خدمات اسباب کشی در مشهد است. به ترتیب که قیمت اولیه ارائه شده منطقی و مناسب است ولی در زمان پایان اسباب کشی به بهانه‌های زیادی مانند محدودیت زمانی و انعام هزینه تغییر خواهد کرد و حتی دو برابر خواهد شد. این موضوع به همراه مشکلات دیگری که در شیوه سنتی اسباب کشی وجود دارد نوبار را بر آن داشته که ویژگی‌های جدیدی ارائه کند که مشتریانش استرس کمتری در زمان اسباب کشی داشته باشند.

اثاث کشی در مشهد بدون محدودیت‌های زمانی

اثاث کشی در مشهد بدون محدودیت‌های زمانی

اثاث کشی در مشهد بدون محدودیت‌های زمانی

محدودیت‌های زمانی برای اسباب کشی در مشهد در شرکت‌های حمل و نقل سنتی امری معمول است. به این ترتیب که شما باید در یک محدوده زمانی خاص کار سرویس خود را به اتمام برسانید و اگر بخواهید مدت زمان بیشتری از کارگران، راننده و یا ماشین حمل و نقل استفاده کنید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. این موضوع سبب می‌شود که در پایان کار هزینه اسباب کشی تغییر کند. اسباب کشی با شرکت نوبار شامل محدودیت زمانی معمول نمی‌شود. به این معنی که یک زمان مشخص برای هر سفارش در نظر گرفته نخواهد شد. بنابراین شما بابت زمان بیشتری که برای سفارشتان صرف می‌کنید، هزینه بیشتری پرداخت نخواهید کرد. در واقع کار شما با نوبار زمانی پایان می‌یابد که اسباب کشی شما تمام شده باشد.

بیمه لوازم منزل برای اولین بار در ایران

بیمه لوازم منزل برای اولین بار در ایران

یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از خدمات نوبار برای اسباب کشی در مشهد بیمه نوبار است. این بیمه که برای اولین بار در ایران برای اسباب کشی انجام می‌شود، تمامی لوازم منزل شما را در حین اسباب کشی بیمه خواهد کرد. به این معنی که اگر در زمان اسباب کشی خسارتی رخ داد و یا حادثه‌ای پیش آمد، بیمه تمامی هزینه ناشی از خسارت را به شما پرداخت خواهد کرد. این موضوع به ویژه از آن جهت اهمیت دارد که بیشتر شرکت‌های حمل و نقل بار سنتی هیچ مسئولیتی در مقابل خسارت‌های احتمالی برعهده نخواهند گرفت و در بیشتر موارد حتی نمی‌توانید ثابت کنید که این خسارت‌ها در حین اسباب کشی رخ داده است.

مراحل ثبت سفارش اسباب کشی در مشهد

1
انتخاب مبدا و مقصد با ورود به سایت، اپلیکشن و یا با استفاده از تماس تلفنی
2
انتخاب نوع خدمات، نوع ماشین، تعداد کارگران و تعداد وسائل
3
انتخاب زمان و ساعت دقیق اسباب کشی
4
پیش فاکتور و مشاهده قیمت
5
ثبت سفارش و تایید

استعلام قیمت اسباب کشی در مشهد و قیمت‌های ثابت در نوبار

استعلام قیمت اسباب کشی در مشهد و قیمت‌های ثابت در نوبار

استعلام قیمت اسباب کشی در مشهد و قیمت‌های ثابت در نوبار

مهم‌ترین مشکل شرکت‌های حمل و نقل بار به روش سنتی، عدم ارائه یک قیمت دقیق و مشخص برای انجام سفارش است. نوبار نه تنها قیمت‌های ثابت و تضمینی دارد، بلکه شما می‌توانید قبل از ثبت سفارش در نوبار، قیمت نهایی را مشاهده کنید و پس از تایید سفارش خود را ثبت کنید. این موضوع اهمیت زیادی دارد چون معمولا شرکت‌های حمل و نقل سنتی یک قیمت اولیه به شما خواهند داد که رقم منطقی است ولی در حین کار و پس از اتمام آن بنا به دلایلی مانند انعام و... هزینه اسباب کشی در مشهد بیشتر خواهد شد. این موضوع برای کسانی که قصد دارند بودجه خود را با برنامه ریزی خرج کنند بسیار مهم است.

پشتیبانی هوشمند شبانه روزی با نوبار

پشتیبانی هوشمند شبانه روزی با نوبار

پشتیبانی هوشمند شبانه روزی با نوبار

برخلاف شرکت‌های حمل و نقل سنتی که معمولا پاسخگویی در هنگام ثبت سفارش خود ندارند، نوبار پشتیبانی شبانه روزی به شما ارائه می‌دهد. به این معنی که در زمان ثبت سفارش در هر زمان و مکانی می‌توانید از پشتیبانی استفاده کنید و سوالات خود را مطرح کنید. در زمان انجام سرویس اسباب کشی در مشهد نیز می‌توانید مشکلات خود را با پشتیبانی به راحتی حل کنید. حتی پس از اتمام اثاث کشی در مشهد نیز تا 24 ساعت قادر خواهید بود نگرانی‌ها و مشکلات احتمالی را با پشتیبانی به سرانجا برسانید. البته کارگران و رانندگان نوبار آموزش دیده هستند و در زمان انجام سرویس معمولا مشکلی به وجود نخواهد آمد.

اسباب کشی با نوبار

خدمات نوبار شامل چه مواردی می‍شود؟
هزینه خدمات اسباب کشی نوبار چقدر است؟
چگونه از سایت و اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت بگیرم؟
پشتیبانی تیم باربری نوبار چگونه هست؟
نوبار در چه شهرهایی خدمات اسباب کشی ارائه می‌دهد؟
اسباب کشی با نوبار

زمان بندی آنلاین و ثبت سفارش به صورت کاملا آنلاین با نوبار

زمان بندی آنلاین و ثبت سفارش به صورت کاملا آنلاین با نوبار

نوبار یک شرکت پیشرو در زمینه حمل نقل بار است و از این رو سعی دارد ویژگی‌هایی به مشتریانش ارائه دهد که روند اسباب کشی را برای آنها آسان کند. برای اسباب کشی در مشهد با نوبار نیازی به حضور فیزیکی شما نیست و این برای افرادی که مشغله کاری زیادی دارند گزینه بسیار خوبی است. شما می‌توانید تمامی مراحل ثبت سفارش خود را در سایت یا اپلیکیشن نوبار به صورت آنلاین انجام دهید و در زمان ثبت سفارش حتی زمان، تاریخ و ساعت دقیق اسباب کشی را نیز تعیین کنید. متخصصان نوبار در ساعت تعیین شده در مبدا حاضر خواهند شد و شما می‌توانید مطمئن باشید که از این بابت نیز همه چیز طبق برنامه ریزی شما پیش خواهد رفت. 

چرا اسباب کشی در مشهد با نوبار بهترین گزینه برای شما است؟

قیمت‌ها در نوبار ثابت است و تا پایان سرویس اسباب کشی در مشهد تغییر نخواهد کرد.

قیمت‌ها قبل از ثبت سفارش در نوبار قابلیت استعلام دارد، به این معنی که مبلغ دقیق آن قابل مقایسه و مشاهده است.

نوبار پشتیبانی 24 ساعته در زمان انجام سفارش و حتی بعد از آن دارد. قبل از ثبت سفارش نیز مشاوران نوبار پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

بیمه نوبار تمامی لوازم منزل شما را در برابر هرگون خسارت و آسیب ناشی از اسباب کشی بیمه خواهد کرد.

تثبت سفارش در نوبار آنلاین است و نیازی به مراجعه حضوری شما نیست.

می‌توانید زمان اسباب کشی را با روز و ساعت دقیق آن تعیین کنید و در زمان معین اسباب کشی خود را انجام دهید.


اسباب کشی در مشهد با نوبار کدام مناطق را پوشش می‌دهد؟

مشهد یکی از مشهورترین شهرهای ایران است که قطب مذهبی کشور نیز هست. این کلان شهر دارای جمعیت زیادی است که در کنار زائرینی که روزانه به این شهر مراجعه می‌کنند، موجب بزرگی و شلوغی شهر شده است. شرکت‌های حمل و نقل بار زیادی در این شهر وجود دارد که معمولا به شیوه سنتی کار می‌کنند و تمامی معایب شرکت‌های حمل و نقل سنتی را دارا هستند. نوبار در تمامی مناطق مشهد خدمات دهی می‌کند و از این بابت مشکلی ندارد. برای ثبت سفارش اثاث کشی در مشهد با نوبار تنها کافی است وارد سایت یا اپلیکیشن نوبار شده و در چند مرحله ساده سفارش خود را ثبت کنید.

اسباب کشی در خیابان احمدآباد مشهد

خیابان احمدآباد مشهد یکی از خیابان‌های شلوغ و مشهور مشهد است که قطب تجاری این شهر نیز هست. به همین دلیل روزانه افراد زیادی در این منطقه حمل و نقل بار انجام می‌دهند. نوبار در این منطقه از مشهد نیز خدمات دهی می‌کند. شما می‌توانید در این منطقه از مشهد از بیمه نوبار نیز استفاده کنید. بیمه نوبار تمامی لوازم شما در حین اسباب کشی بیمه می‌کند. به این معنی که در صورت بروز هر گونه حادثه و یا تصادفی در حین اسباب کشی بیمه تمامی خسارت آن را به صورت تمام و کمال پرداخت خواهد کرد.

اسباب کشی در بلوار سجاد مشهد

اسباب کشی در بلوار سجاد مشهد نیز از خدمات نوبار است و شما می‌توانید در این منطقه نیز سفارش خود را ثبت کنید. در این منطقه از مشهد می‌توانید از خدمات وی ای پی نوبار استفاده کنید. به این ترتیب متخخصان نوبار در ساعت مشخص شده در محل حاضر خواهند شد. این متخصصان تمامی مراحل سفارش را از صفر تا صد بر عهده خواهند گرفت. بنابراین تمامی مراحل دسته بندی، بسته بندی و حمل و نقل اسباب منزل شما توسط کارگران متخصص نوبار انجام خواهد شد. این افراد در زمینه اسباب کشی آموزش دیده هستند و تمامی توانایی‌های لازم را دارند. در مقصد نیز تمامی لوازم با رعایت اقدامات ایمنی به محل برده شده و چیده می‌شود. شما فقط لازم است در این زمینه نظر خود را اعمال کنید.

 

اسباب کشی در خیابان سناباد مشهد

خیابان سناباد مشهد نیز یکی از خیابان‌های مشهور این شهر است. اسباب کشی در خیابان سناباد مشهد نیز توسط متخصصان نوبار انجام خواهد شد. برای ثبت سفارش کافی است به سایت یا اپلیکیشن نوبار مراجعه کرده و خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید. بعد از آن ویژگی‌های مربوط به سفارش اعم از تعداد کارگران، نوع ماشین، تعداد لوازم سنگین، تعداد طبقات ساختمان و ... را انتخاب خواهید کرد. در مرحله بعد باید روز و تاریخ اسباب کشی را به صورت دقیق انتخاب کنید. در مرحله پایان می‌توانید پیش فاکتور خود را مشاهده کرده و در صورت تایید سفارش شما ثبت خواهد شد.

اسباب کشی در خیابان 17 شهریور مشهد

اسباب کشی در خیابان 17 شهریور مشهد یکی از مکان‌هایی است که نوبار در آن خدمات رسانی می‌کند. شما با ثبت سفارش در این محل می‌توانید از خدمات پشتیبانی 24 ساعته نوبار نیز بهره مند شوید. پشتیبانی نوبار در هر زمان و مکانی در کنار شما خواهد بود و مشکلات احتمالی شما را حل خواهد کرد. پیش از ثبت سفارش نیز می‌توانید سوالات خود را پشتیبانی مطرح کرده و جواب بگیرید. پس از ثبت سفارش نیز تا 24 ساعت می‌توانید هرگونه سوال و مشکلی را به وسیله پشتیبانی حل کنید.

نکات مهم بسته بندی در روز اسباب کشی

برای جلوگیری از استرس لحظه آخری، بسته بندی را زودتر شروع کنید.

با اهدا یا فروش اقلامی که دیگر به آن نیاز ندارید، دور و بر خود را خلوت کنید.

وسایل بسته‌بندی مثل جعبه، نوار چسب بسته بندی، پلاستیک حباب دار و غیره را از قبل بخرید.

اتاق به اتاق بسته‌بندی را انجام دهید کنید تا به جعبه‌ها نظم بدهید.

جعبه‌ها را با محتویات و نام اتاق برچسب بزنید.

از جعبه‌های کوچکتر برای وسایل سنگین استفاده کنید.

اقلام شکننده را در پلاستیک حباب دار یا کاغذ بسته بندی بپیچید.

برای جلوگیری از جابجایی، فضاهای خالی را در کارتن بسته بندی پر کنید.

از لباس‌ها به عنوان محافظ وسایل شکننده استفاده کنید.

برای دسترسی آسان، لوازم ضروری را جداگانه بسته بندی کنید.

هنگام بسته‌بندی، وسایل خود را فهرست کنید.

استخدام متخصصان نوبار را برای جا به جایی وسایل سنگین در نظر بگیرید.

از پتو یا حوله برای محافظت از مبلمان در هنگام حمل و نقل استفاده کنید.

در صورت امکان برای صرفه جویی در فضا، مبلمان را جدا کنید.

در صورت امکان وسایل الکترونیکی را در جعبه اصلی بسته بندی کنید.

اسناد مهم و اشیاء با ارزش را نزد خود نگه دارید.

جعبه‌ها را با برچسب شکننده برای اقلام ظریف برچسب بزنید.


توضیحات بیشتر

سوالات متداول اسباب کشی در مشهد

اسباب کشی در مشهد با نوبار چند ساعت محدودیت زمانی دارد؟
برای اسباب کشی چه ماشینی انتخاب کنم؟
خدمات وی ای پی نوبار چیست؟
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com