با وارد کردن شماره خود در باکس زیر از 20/000 هزار تومان تخفیف نوبار بهره مند شوید

با وارد کردن شماره خود در باکس زیر از 20/000 هزار تومان تخفیف نوبار بهره مند شوید

خدمات اتوبار نوبار

نوبار، مدرن‌ترین راه‌حل اسباب‌کشی

 • کامیون

  کامیون

 • نیسان

  نیسان

 • ماشین بار

  ماشین بار

 • کارگر باربر

  کارگر باربر

 • بسته بندی

  بسته بندی

 • کارگرفنی

  کارگرفنی

بهترین و مطمئن ترین اتوبار را از ما بخواهید

اگر تجربه اسباب کشی را داشتید حتما اصطلاح اتوبار را زیاد شنیده‌اید. فلسفه اصلی استفاده از این شرکت ها این است که وسایلی که جابجایی آنها بسیار دشوار است را با کمک این شرکت ها انجام دهیم. وسایل سنگین نظیر گاوصندوق ، پیانو ، یخچال ، وسایل تناسب اندام مانند تردمیل، مبلمان و میز نهار خوری و وسایل چوبی بزرگ مانند ویترین از جمله وسایلی هستند که امکان جابجایی آنها توسط یک فرد وجود ندارد.

چرا اتوبار نوبار؟

 • ما تخت، مبلمان و دیگر وسایل سنگین و بزرگ را ابتدا جدا می‌کنیم و سپس به شکلی ایمن داخل کامیون قرار می‌دهیم.
 • ما در طول اسباب کشی از پتوها و تشک‌های برای جلوگیری از آسیب به وسایل استفاده می‌کنیم.
 • خدمات حمل وسایل منزل نوبار ۷ روز هفته برای انجام اسباب کشی شما آماده است.
 • ما وسایل شما را با دقت بسته بندی و باز می کنیم.
 • از جمله خدمات نوبار پشتیبانی ۲۴ ساعته، امکان رزرو برای روزهای آتی و بارگیری و تخلیه ایمن وسایل است.
نوبار، مدرن‌ترین راه‌حل اسباب‌کشی

حمل اثاثیه منزل

با وجود اینکه حمل اثاثیه منزل کار سخت و استرس‌زایی است ولی اگر توسط شرکتی معتبر و حرفه‌ای صورت پذیرد آسان و بدون دردسر می‌شود. حمل اثاثیه منزل توسط نوبار در واقع راهی برای جابجایی وسایل سنگین در حین اسباب کشی است. وسایلی که در حالت عادی توسط فردی عادی امکان جابجایی آنها وجود ندارد و امکان صدمه دیدن آنها نیز وجود دارد. دلیل تمایز شرکتی از شرکتی دیگر در کنار احساس مسئولیت در حمل اثاثیه منزل، کارگران با تجربه، مودب، خوش اخلاق و دوره دیده است که رمز موفقیت نوبار در زمینه اتوبار داشتن تمام این موارد با هم است.

یکی دیگر از عوامل استرس‌زا در روند حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی قیمت نجومی و بالای برخی از شرکت‌های حمل بار است. بسیاری از شرکت‌ها قیمت اولیه و پایان کارشان یکی نیست و متغیر است. این یک ضعف در میان برخی شرکت‌های حمل بار و اثاثیه منزل است. یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای اعتماد مشتری داشتن ثبات در قیمت و همچنین قیمت منصفانه و مقرون به صرفه است. یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های نوبار همین است. اینکه مشتری بتواند با خیال راحت و نداشتن دغدغه، کار حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی را به ما بسپارد و هیچ‌گونه نگرانی و استرسی درباره جابجایی وسایل، قیمت و حتی بسته بندی لوازم نداشته باشد.

اتوبار تهران

کلان شهر تهران به دلیل وجود خانه‌های بسیار در آن و همچنین تعداد افراد مستاجر فراوان در آن یکی از پرمصرف‌ترین شهرها برای کرایه کامیون است. اتوبار تهران یکی از احتیاجات مردم این شهر است که مقرون به صرفه بودن و کارآمد بودن آن می‌تواند دلیل انتخاب و متمایز شدن یک شرکت حمل اثاثیه منزل از دیگران شود. امروزه می‌توان خدمات تخصصی اثاث کشی یعنی صفر تا صد کارها را به شرکت‌های معتبر حمل بار سپرد. شرکتی مانند نوبار به صورت شبانه‌روزی در خدمت مردم است تا کار اسباب کشی آنها را از صفر تا صد انجام دهد. ارائه کامیون و حمل بار تا مقصد بدون مشکل و حرفه‌ای، از خدمات یک شرکت باربری خوب است که می‌توانید آنها را از اپلیکیشن نوبار بخواهید.