خدمات اتوبار با نوبار

خدمات اتوبار با نوبار

بدون محدودیت زمانی مشخص
بدون هزینه‌های اضافی مانند انعام
استعلام قیمت نهایی قبل از ثبت سفارش
پشتیبانی شبانه روزی قبل و بعد از سفارش
بیمه تمامی لوازم با بیمه نوبار
ثبت سفارش سریع (سرویس )
استعلام قیمت
شروع قیمت از
ثبت سفارش
سفارش شما ثبت شد!
درخواست شما با موفقیت ثبت شد و همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
خدمات اتوبار با نوبار

خدمات اتوبار نوبار

شرکت‌های حمل و نقل بار خدمات اتوبار را نیز ارائه می‌کنند. برای استفاده از خدمات این شرکت‌ها باید به صورت حضوری از این شرکت‌ها بازدید کنید و خدمات مورد نیاز خود را با آنها درمیان بگذارید. هزینه استعلام شده از این طریق معمولا کاملا نسبی است و ممکن است در پایان کار بنا به دلایل زیادی تغییر کند. یکی از این دلایل می‌تواند انعام کارگران باشد که معمولا به بهانه آن هزینه زیادی در پایان کار از مشریان گرفته می‌شود. به این ترتیب بودجه بندی و تخمین هزینه برای استفاده از اتوبار در این روش تقریبا غیر ممکن است. علاوه بر این زمانبندی چنین شرکت‌هایی نیز معمولا بسیار نامنظم است و عملا شما نمی‌توانید برنامه روزانه خود را تنظیم کرده یا از پیش تعیین کنید.
چنین مشکلاتی به همراه بسیاری از مشکلات دیگر که تجربه استفاده از خدمات اتوبار را برای افراد سخت کرده، موجب به وجود آمده نوبار شده است. نوبار یک شرکت نوآورانه در زمینه حمل و نقل بار است که با خدماتی که به مشتریان ارائه می‌دهد، سعی دارد رویه سنتی حمل و نقل بار را تغییر دهد.

خدمات اتوبار در نوبار محدودیت زمانی ندارد

بیشتر شرکت‌های اتوبار یک محدودیت زمانی خاص برای خود تعریف می‌کنند که کار شما باید در این زمان به پایان برسد. از آنجایی که هر گونه حمل باری معمولا بیشتر از این زمان طول می‌کشد، برای ساعات بیشتر باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. نوبار چنین محدودیت زمانی ندارد و برای ساعات اضافی هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نخواهد کرد. بنابراین نیازی به نگرانی در این مورد ندارید.

خدمات اتوبار نوبار تمام لوازم شما را بیمه می‌کند

مهم نیست که از خدمات اتوبار نوبار برای چه هدفی استفاده کنید. لوازم شما زیاد باشد یا کم، بیمه نوبار این لوازم را در برابر هرگونه آسیب و ضرر بیمه خواهد کرد. به این ترتیب لازم نیست نگران آسیب‌های احتمالی از سوی کارگران در هنگام حمل بار باشید. شرکت‌های اتوبار سنتی معمولا چنین خدماتی ندارد و حتی در صورت بروز هرگونه آسیب از جبران خسارت طفره می‌روند و بعید است بتوانید این موضوع را به آنها ثابت کنید.

مراحل ثبت سفارش خدمات اتوبار از طریق نوبار

1
وارد سایت یا اپلیکیشن نوبار شوید. مبدا و مقصد مورد نظر را به دقت وارد کنید.
2
خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید. تعداد لوازم، تعداد کارگران و نوع ماشین را می‌توانید در این بخش انتخاب کنید.
3
تاریخ و زمان دقیق اسباب کشی را تعیین کنید.
4
پیش فاکتور خود را مشاهده کرده و قیمت نهایی را بررسی کنید.
5
در صورت تایید سفارش خود را نهایی کنید.

استعلام هوشمند قیمت اتوبار با نوبار

یکی از مشکلات بسیار مهم در استفاده از خدمات اتوبار، استعلام قیمت است. علاوه بر اینکه برای استعلام قیمت باید به صورت حضوری به شرکت حمل و نقل بار مراجعه کنید، بلکه قیمت‌های تعیین شده نیز به هیچ عنوان تضمینی نیستند و می‌توانند تا پایان کار تغییر کنند. نوبار این مشکل را نیز حل کرده‌است. قبل از ثبت سفارش اتوبار کافی است وارد سایت یا اپلیکیشن نوبار شده، اطلاعات خود را وارد کنید و قیمت نهایی را بررسی کنید. این قیمت کاملا تضمینی است و نوبار گارانتی می‌کند که تا پایان خدمات حمل و نقل تغییر نکند.

پشتیبانی هوشمند در تمام طول حمل بار با نوبار

نوبار دارای پشتیبانی هوشمند است، ویژگی که دیگر شرکت‌های حمل و نقل سنتی از آن بی بهره هستند. بنابراین از زمان انتخاب خدمات اتوبار تا پایان آن و حتی 24 ساعت بعد از انجام کار، می‌توانید از پشتیبانی نوبار استفاده کنید. به این معنی که در هر ساعت و زمانی قادر خواهید بود، مشکلات خود را با پشتیبانی مطرح کنید و راه‌حل بخواهید. حتی اگر لازم بود بخش جدیدی به سفارش خود اضافه کنید یا در مورد موضوعی راهنمایی بخواهید پشتیبانی نوبار به شما کمک خواهد کرد.

چرا استفاده از خدمات اتوبار نوبار به صرفه تر است؟

خدمات نوبار شامل چه مواردی می‍شود؟
هزینه خدمات اسباب کشی نوبار چقدر است؟
چگونه از سایت و اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت بگیرم؟
چه تعداد کارگر باربر برای اسباب کشی من مناسب است؟
نوبار در چه شهرهایی خدمات اسباب کشی ارائه می‌دهد؟

زمانبندی آنلاین سفارش اتوبار تنها در نوبار

یکی دیگر از خدماتی که نوبار برای مشتریان اتوبار ارائه می‌دهد، سفارش کاملا آنلاین است. بنابراین نیازی به حضور فیزیکی در محل ندارید و تنها به کمک اپلیکیشن و سایت نوبار می‌توانید سفارش خود را به سادگی و با صرف زمان کوتاهی ثبت کنید. اگر دوست ندارید از سایت یا اپلیکیشن استفاده کنید هم می‌توانید از شماره نوبار استفاده کرده و اطلاعات خود را با اپراتور نوبار در میان بگذارید. با سفارش آنلاین نوبار می‌توانید از روزها و حتی هفته‌ها قبل سفارش خود را ثبت کنید. این کار به شما کمک می‌کند برای روز یا هفته خود برنامه‌ریزی کنید. کارشناسان نوبار راس ساعت تعیین شده در محل حاضر خواهند شد، بنابراین نیازی به اتلاف وقت نیز نخواهید داشت.

خدمات وی ای پی اتوبار با نوبار

یکی از خدمات کاربردی و بسیار مفید نوبار، خدمات وی ای پی نوبار است. با استفاده از خدمات وی ای پی متخصصان نوبار صفر تا صد کار حمل و نقل بار شما را انجام خواهند داد. بنابراین شما لازم نیست کار اضافی انجام دهید و تنها باید بر روند کار نظارت کنید. بعد از ثبت سفارش در سایت و یا اپلیکیشن نوبار و تعیین زمان دقیق کارشناسان نوبار در زمان مشخص شده به محل شما اعزام خواهند شد. تمامی مراحل دسته بندی، بسته بندی و جا به جایی لوازم به عهده این متخصصان است. همچنین لوازم بزرگ و حساس نیز با کمک متخصصان فنی نوبار باز شده و جا به جا خواهد شد. بعد از حمل بار به مقصد این لوازم با دقت به محل برده شده و طبق نظر شما چیدمان خواهد شد.


اتوبار کرج

اتوبار کرج نیز یکی دیگر از خدماتی است که نوبار ارائه می‌دهد. در هرمکانی از استان البرز که باشید برای استفاده از خدمات نوبار کافی است وارد سایت یا اپلیکیشن نوبار شوید. در این بخش باید مبدا و مقصد خود را برای اتوبار کرج وارد کنید. پس از انتخاب بخش مربوط به خدمات و تعیین زمان دقیق می‌توانید قیمت نهایی را مشاهده کرده و ثبت نهایی کنید. همچنین می‌توانید از استان البرز و کرج به تمام نقاط ایران نیز تقاضای اتوبار کنید و با پشتیبانی 24 ساعته نوبار با خیال راحت کار خود را به انجام برسانید.

اتوبار اصفهان

اصفهان نیز یکی از استان‌های بزرگ ایران است که جمعیت زیادی نیز دارد. به همین دلیل تقاضای اتوبار اصفهان نیز بسیار زیاد است. شرکت‌های حمل و نقل سنتی زیادی در استان اصفهان و شهر اصفهان وجود دارد. با این حال اغلب این شرکت‌ها با مشکلات اتوبارهای سنتی رو به رو هستند. نوبار به عنوان یک شرکت پیشرو در اصفهان نیز خدمات خود را ارائه می‌دهد. برای ثبت سفارش اتوبار اصفهان وارد سایت و اپلیکیشن نوبار شده و با صرف زمان کوتاهی سفارش خود را ثبت کنید. نگران خسارت و یا آسیب به لوازم خود نیز نباشید چون نوبار تمامی لوازم و وسائل را در هنگام حمل و نقل و خدمات اتوبار بیمه می‌کند.

بهترین و مطمئن ترین اتوبار را از ما بخواهید

اگر تجربه اسباب کشی را داشتید حتما اصطلاح اتوبار را زیاد شنیده‌اید. در واقع از اتوبار برای جابجایی وسایل بزرگ که خودمان به تنهایی قادر به جابجایی آن نیستیم، استفاده می‌کنیم. وسایل سنگین نظیر گاوصندوق ، پیانو ، یخچال ، وسایل تناسب اندام مانند تردمیل، مبلمان و میز نهار خوری و وسایل چوبی بزرگ مانند ویترین‌ها بزرگ و پرحجم از جمله وسایلی هستند که جابجایی آنها به تنهایی ممکن نیست و برای حمل آنها باید از افراد حرفه‌ای کمک بگیریم.

اتوبار تهران

کلان شهر تهران به دلیل وجود خانه‌های بسیار در آن و همچنین تعداد افراد مستاجر فراوان در آن یکی از پرمصرف‌ترین شهرها برای کرایه کامیون است. اتوبار تهران یکی از احتیاجات مردم این شهر است که مقرون به صرفه بودن و کارآمد بودن آن می‌تواند دلیل انتخاب و متمایز شدن یک شرکت حمل اثاثیه منزل از دیگران شود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی می‌توان به راحتی و از طریق اپلیکیشن‌ها خدمات تخصصی اثاث کشی را از شرکت‌های معتبر حمل بار درخواست کرد و آنها صفر تا صد کارها را انجام دهند. شرکتی مانند نوبار به صورت شبانه‌روزی در خدمت مردم است تا کار اسباب کشی آنها را از صفر تا صد انجام دهد. نوبار نیز برای تسهیل کار کاربران خود اپلیکیشن خود را معرفی کرده است و به صورت شبانه‌روزی در خدمت مردم است تا صفر تا صد اسباب کشی آنها را انجام دهد. ارائه کامیون و حمل بار تا مقصد بدون مشکل و حرفه‌ای، از خدمات یک شرکت باربری خوب است که می‌توانید آنها را از اپلیکیشن نوبار بخواهید.

توضیحات بیشتر

سوالات متداول برای اسباب کشی با نوبار

منظور از ثابت ماندن قیمت اسباب کشی در نوبار چیست؟
خدمات نوبار برای اثاث کشی چه وجه تمایزی نسبت به سایر شرکت‌ها دارد؟
نحوه استعلام قیمت برای اسباب کشی چگونه است؟
هزینه اسباب کشی چقدر است؟
خدمات اسباب کشی نوبار شامل چه مواردی هستند؟
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com