تجربه جدید اسباب کشی و حمل بار به سراسر ایران

خدمات نوبار

در هر زمان میتوانید با دانلود اپلیکیشن و مراجعه به وبسایت نوبار استعلام قیمت برای اسباب کشی بگیرید و آن را با جزئیات کامل مشاهده کنید.

تجربه جدید اسباب کشی و حمل بار به سراسر ایران

بهترین و مطمئن ترین اتوبار را از ما بخواهید

اگر تجربه اسباب کشی را داشتید حتما اصطلاح اتوبار را زیاد شنیده‌اید. در واقع از اتوبار برای جابجایی وسایل بزرگ که خودمان به تنهایی قادر به جابجایی آن نیستیم، استفاده می‌کنیم. وسایل سنگین نظیر گاوصندوق ، پیانو ، یخچال ، وسایل تناسب اندام مانند تردمیل، مبلمان و میز نهار خوری و وسایل چوبی بزرگ مانند ویترین‌ها بزرگ و پرحجم از جمله وسایلی هستند که جابجایی آنها به تنهایی ممکن نیست و برای حمل آنها باید از افراد حرفه‌ای کمک بگیریم.

اتوبار تهران

چرا اتوبار نوبار؟

 

·         از تعهدات نوبار حمل و جابجایی ایمن وسایل از مبدا تا مقد است.

·         ما در طول اسباب کشی از پتوها و تشک‌های برای جلوگیری از آسیب به وسایل استفاده می‌کنیم.

·         نوبار در تمام روزهای هفته، حتی ایام تعطیل برای انجام کارهای شما در زمینه حمل و جابجایی اثاثیه منزل آماده است.

·         بسته بندی توسط ما با دقت کامل صورت می‌پذیرد و در مقصد نیز با نهایت توجه وسایل از داخل جعبه‌ها خارج می‌شوند .

·         از جمله خدمات نوبار پشتیبانی ۲۴ ساعته، امکان رزرو برای روزهای آتی و بارگیری و تخلیه ایمن وسایل است.

با وجود اینکه حمل اثاثیه منزل کار سخت و استرس‌زایی است ولی اگر توسط شرکتی معتبر و حرفه‌ای صورت پذیرد آسان و بدون دردسر می‌شود. نوبار یکی از همان شرکت‌های حرفه‌ای و باتجربه در زمینه حمل اثاثیه منزل و جابجایی وسایل سنگین در حین اسباب کشی است. وسایلی که در حالت عادی توسط فردی عادی امکان جابجایی آنها وجود ندارد و امکان صدمه دیدن آنها نیز وجود دارد. دلیل تمایز شرکتی از شرکتی دیگر در کنار احساس مسئولیت در حمل اثاثیه منزل، کارگران با تجربه، مودب، خوش اخلاق و دوره دیده است که رمز موفقیت نوبار در زمینه اتوبار داشتن تمام این موارد با هم است.

یکی دیگر از عوامل استرس‌زا در روند حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی قیمت نجومی و بالای برخی از شرکت‌های حمل بار است. بسیاری از شرکت‌ها قیمت اولیه و پایان کارشان یکی نیست و متغیر است.نداشتن ثبات در قیمت دهی، به عنوان یکی از نقاط ضعف در میان برخی شرکت‌های حمل بار و اثاثیه منزل به شمار می‌آید. برای داشتن مشتری همیشگی و وفادار باید در قیمت‌دهی ثبات داشته باشید، همچنین منصفانه و مقرون به صرفه به مشتری قیمت بدهید. یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های نوبار همین است. اینکه مشتری بتواند با خیال راحت و نداشتن دغدغه، کار حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی را به ما بسپارد و هیچ‌گونه نگرانی و استرسی درباره جابجایی وسایل، قیمت و حتی بسته بندی لوازم نداشته باشد.

اتوبار تهران

کلان شهر تهران به دلیل وجود خانه‌های بسیار در آن و همچنین تعداد افراد مستاجر فراوان در آن یکی از پرمصرف‌ترین شهرها برای کرایه کامیون است. اتوبار تهران یکی از احتیاجات مردم این شهر است که مقرون به صرفه بودن و کارآمد بودن آن می‌تواند دلیل انتخاب و متمایز شدن یک شرکت حمل اثاثیه منزل از دیگران شود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی می‌توان به راحتی و از طریق اپلیکیشن‌ها خدمات تخصصی اثاث کشی را از شرکت‌های معتبر حمل بار درخواست کرد و آنها صفر تا صد کارها را انجام دهند. شرکتی مانند نوبار به صورت شبانه‌روزی در خدمت مردم است تا کار اسباب کشی آنها را از صفر تا صد انجام دهد. نوبار نیز برای تسهیل کار کاربران خود اپلیکیشن خود را معرفی کرده است و به صورت شبانه‌روزی در خدمت مردم است تا صفر تا صد اسباب کشی آنها را انجام دهد. ارائه کامیون و حمل بار تا مقصد بدون مشکل و حرفه‌ای، از خدمات یک شرکت باربری خوب است که می‌توانید آنها را از اپلیکیشن نوبار بخواهید.

نیسان بار برای حمل چه وسایلی به کار می‌رود؟

برای درخواست نیسان بار با چه شماره‌ای تماس بگیرم؟

نحوه استعلام قیمت از نوبار به چه صورت است؟

اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com