با وارد کردن شماره خود در باکس زیر از 20/000 هزار تومان تخفیف نوبار بهره مند شوید

با وارد کردن شماره خود در باکس زیر از 20/000 هزار تومان تخفیف نوبار بهره مند شوید

با بسته بندی اصولی به کمک نوبار، اسباب کشی خود را آسان‌تر کنید

بسته بندی اثاثیه منزل از اولین مراحل اسباب کشی است که اگر به‌درستی و طبق اصول پیش نرود ممکن است در روند اسباب کشی خلل ایجاد کند و شما را در برنامه‌ریزی زمانی عقب اندازد. همچنین باید عنوان کرد که بسته بندی لوازم منزل و قرار دادن آنها داخل جعبه نیاز به وسایلی دارد که در صورت نبود آنها کار با مشکل روبه‌رو می‌شود و زمان را از دست خواهید داد. اگر این پروسه به صورت اصولی انجام نشود، وسایل گم می‌شوند و یا حتی برای آنها در حین جابجایی مشکل به وجود می‌آید و ممکن است باعث خرابی آنها شود.

متخصصین خانم و آقا در نوبار می‌توانند به شما در انجام اصولی این کار کمک کنند. نیروهای خانم، وسایل داخل آشپزخانه (کابینت ها و...)و لباس های داخل کمد و نیروهای آقا، وسایل بزرگ تر مانند مبل، تلویزیون ، بوفه و ... را به بهترین شکل جهت جلوگیری از هر گونه خط و خش و آسیب برای شما جمع آوری می کنند.

فواید انجام بسته بندی با نوبار

  • صرفه جویی در زمان و هزینه
  • استفاده از لوازم بسته بندی با کیفیت (جعبه‌ها، کاغذها، چسب، پلاستیک حباب‌دار و غیره)
  • قرار دادن وسایل مربوط به هر اتاق در بسته‌های جداگانه
  • انجام کلیه کارهای فنی مربوط به باز کردن و بستن لوازم برقی و الکترونیکی مانند تلویزیون، لوستر و ...
  • انجام بدون نقص و ایمن بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

برای انجام بسته بندی توسط خودتان وسایل آن را در اختیار شما قرار می‌دهیم:

  • جعبه‌های کوچک، متوسط، بزرگ
  • جعبه وسایل بزرگ مانند تلویزیون، آینه و شمعدان و …
  • چسب
  • نایلون حباب‌دار
  • فوم برای قرار دادن کنار وسایل و پر کردن جعبه‌ها
آسان

آسان

نوبار ساده‌ترین روش برای رزرو آنلاین خدمات اسباب‌کشی به صورت شبانه‌روزی است.

مقرون به صرفه

مقرون به صرفه

مشاهده قیمت‌های رقابتی و شفاف قبل از رزرو نوبار شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

مطمئن

مطمئن

تمام کاربران نوبار پشت‌شان به خدمات مطمئن و مسئولیت‌پذیری و پشتیبانی ۲۴ ساعته نوبار گرم است.

بسته بندی اثاثیه

اگر وسایل مورد نیاز برای بستن لوازم را تمام و کمال دارید می‌توانید کار را شروع کنید ولی اگر این وسایل را ندارید و در این زمینه سررشته‌ای هم ندارید این کار را به افراد حرفه‌ای در این زمینه بسپارید. بسیاری از شرکت‌های اسباب کشی آنلاین و اتوبارها خدماتی در زمینه بستن لوازم منزل ارائه می‌دهند که هم شامل قرار دادن لوازم در جعبه در مبدا و هم شامل باز کردن جعبه‌ها در مقصد می‌شود. اگر قصد دارید کار بسته بندی را خودتان انجام دهید و به وسایل آن نیاز دارید، نوبار امکان خرید وسایل بسته بندی را به شما می‌دهد که بتوانید با خرید این وسایل از قبیل جعبه، چسب و پلاستیک حباب‌دار به راحتی وسایل خود را بسته بندی کنید و دغدغه پیدا کردن لوازم مورد نیاز آن را نداشته باشید.

کارگر بسته بندی لوازم منزل

به کارگیری کارگر بسته بندی یکی از کارهایی است که به شما در پیشرفت کار و صرفه جویی در زمان کمک می‌کند. بنابراین ممکن است اگر این کار توسط خودتان انجام شود میزان مصرف لوازم را ندانید و در مصرف آنها زیاده‌روی کنید که نتیجه آن بالا رفتن هزینه‌ها است و در جای دیگر از بودجه اسباب کشی ممکن است کم کنید.

متخصصین این کار در نوبار به‌درستی می‌دانند که چگونه از ابزارها برای انجام درست کار استفاده کنند تا در مصرف آنها اسراف نشود و هزینه‌ها بالا نرود. بسته به میزان و حجم لوازم خود می‌توانید هر تعداد کارگر بسته بندی درخواست کنید. اگر این را در نظر بگیرید که در صورت بروز مشکل برای لوازم‌تان هزینه خسارت آن چند برابر رزرو کارگر می‌شود، خیلی سریع اقدام به این کار می‌کنید. همچنین جمع آوری اصولی لوازم منزل توسط کارگران حرفه‌ای، حمل و نقل آنها را آسان‌تر و در نتیجه زمان اسباب کشی را کم‌تر می‌کند و سریع‌تر به خانه جدید خود نقل مکان خواهید کرد. همچنین با تمام کردن سریع اسباب کشی، می‌توانید در هزینه‌ای که قرار است بابت کارگر پرداخت کنید صرفه جویی کنید.

بسته بندی اثاثیه