خدمات باربری نوبار از بسته بندی و چیدمان تا کارهای فنی

بلند کردن وسایل سنگین هرگز آسان نیست. اسباب کشی و جابجایی به اندازه‌ی کافی خسته کننده هست و کمردرد یا افتادن و شکستن وسایل شرایط را بدتر هم خواهد کرد. اما راه حل مناسبی هم وجود دارد. استفاده از خدمات باربری نوبار. دیگر لازم نیست به وسایل دست بزنید یا برای جابجایی و حرکت دادن مبلمان و وسایل سنگین دنبال کمک بگردید. هر کاری را باید به کاردان سپرد. خدمان باربری نوبار با افراد مجرب و ورزیده کار جابجایی وسایل را برای شما راحت‌تر، سریع‌تر و ارزان‌تر می‌کند. اسباب کشی و جابجایی بار شامل مراحل مختلفی می‌شود که هرکدام دشواری‌های خود را دارند. جدا از پیدا کردن ماشین مناسب، جمع کردن و بسته بندی وسایل، انتخاب کارتن مناسب، جابجایی بارها، چیدمان بارها در مقصد، انجام کارهای فنی لازم برای جابجایی و... اموری هستند که هرکدام احتیاج به تخصص و تجربه دارند. خدمات باربری نوبار شامل تمام این موارد می‌شود. فقط کافیست هنگام ثبت سفارش درخواست کارگران متخصص حمل بار، بسته بندی و چیدمان و یا فنی را نیز اضافه کتید.

خدمات باربری نوبار: نیروی متخصص فنی

انجام کارهای فنی کار هر کسی نیست و نیاز به یک متخصص فنی دارد. کارگر فنی نوبار تمام کارهای فنی از قبیل باز کردن و بستن لوستر، ماشین ظرف‌شویی و لباس‌شویی، راه انداختن پکیج، هواگیری شوفاژ، نصب و باز کردن آنتن تلویزیون و کارهای فنی دیگر را برای شما انجام می‌دهد.

تضمین امنیت و صحت بار شما

وانت بار با قیمت ثابت و نرخ واقعی

پشتیبانی 24 ساعته و خدمات مطمئن

خدمات چیدمان نوبار

بسته بندی اثاثیه منزل از اولین مراحل اسباب کشی است. اگر بسته بندی وسایل به‌درستی و طبق اصول پیش نرود ممکن است در روند اسباب کشی خلل ایجاد کند و شما را در برنامه‌ریزی زمانی عقب اندازد با موجب آسیب و صدمه‌ به وسایلتان شود. همچنین باید گفت که بسته بندی لوازم منزل و قرار دادن آنها داخل جعبه نیاز به وسایلی دارد که در صورت نبود آنها کار با مشکل روبه‌رو می‌شود و زمان را از دست خواهید داد. اگر این پروسه به صورت اصولی انجام نشود، وسایل گم می‌شوند و یا حتی برای آنها در حین جابجایی مشکل به وجود می‌آید و ممکن است باعث خرابی آنها شود. خدمات باربری نوبار شامل بسته‌بندی اصولی وسایل شماست. متخصصان بسته بندی وسایل منزل خیال شما را برای یک جابجایی امن به موقع راحت خواهند کرد.

فواید انجام بسته بندی با نوبار

کارگران خدماتی بسته بندی و چیدمان با انتخاب کارتن مناسب، بسته بندی اصولی، استفاده از پلاستیک حباب‌دار و فوم برای جلوگیری از تکان خوردن وسایل توی هر کارتن، و بسته بندی مناسب برای وسایل بزرگ خانه، مانع از آسیب دیدن این وسایل می‌شوند. اگر مایلید کار بسته بندی را خودتان انجام دهید، نوبار می‌تواند وسایل لازم را در اختیارتان قرار دهد.

  • کارتن بسته بندی در سایزهای مختلف
  • جعبه مناسب برای وسایل بزرگ مانند تلویزیون، آینه و شمعدان و…
  • چسب
  • نایلون حباب‌دار
  • فوم برای قرار دادن کنار وسایل و پر کردن جعبه‌ها

مراحل ثبت سفارش کارگری در نوبار

چرا نوبار به جای اتوبارهای سنتی ؟

  • برای یافتن نزدیک‌ترین اتوبار در محل باید وقت بسیاری را برای گشتن در محله بگذارید
  • در نوبار تنها با چند کلیک میتوانید سفارش خود را ثبت کنید و در زمان خود صرفه‌جویی کنید.


  • قیمت‌دهی ثابتی ندارند و به همین خاطر قیمت آنها تا پایان کار قیمت بر حسب کارهایی که انجام می‌شود مدام در حال تغییر است.
  • یکی از دغدغه‌های اصلی نوبار همین قیمت‌دهی و نبود ثبات در این بازار بود که این مشکل را در هنگام ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن نوبار و یا وب‌سایت آن مشاهده نمی‌کنید و مبلغی که در ابتدای به عنوان فاکتور مشاهده می‌کنید همان مبلغی است که در پایان کار باید پرداخت کنید و در حین کار هیچ تغییری نمی‌کند.