کارگر اسباب کشی اسباب کشی
خرید کارتن و اقلام اسباب کشی
جهت ثبت سفارش شماره موبایل خود را وارد کنید
ثبت سفارش
سفارش شما ثبت شد!
درخواست شما با موفقیت ثبت شد و همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت.
کارگر اسباب کشی اسباب کشی

فواید انجام بسته بندی اثاثیه منزل با نوبار

کارگران بسته بندی و چیدمان نوبار با انتخاب کارتن مناسب، استفاده از پلاستیک حباب‌دار و فوم برای جلوگیری از تکان خوردن وسایل توی هر کارتن و در اختیار داشتن تجهیزات لازم برای بار بندی اقلام بزرگ مانع از آسیب دیدن وسایل منزلتان می‌شوند. همچنین اگر مایلید کار بسته بندی اثاثیه منزل را خودتان انجام دهید، نوبار می‌تواند وسایل لازم را در اختیارتان قرار دهد.

 • کارتن بسته بندی در سایزهای مختلف
 • جعبه مناسب برای وسایل بزرگ مانند تلویزیون، آینه و شمعدان و…
 • چسب
 • نایلون حباب‌دار
 • فوم برای قرار دادن کنار وسایل و پر کردن جعبه‌ها

تضمین امنیت و صحت بار شما

وانت بار با قیمت ثابت و نرخ واقعی

پشتیبانی 24 ساعته و خدمات مطمئن

سفارش تلفنی
سفارش تلفنی

هزینه بسته بندی لوازم منزل

شاید انجام بسته بندی اثاثیه منزل به تنهایی برایتان سخت باشد. همچنین امکان دارد برای اسباب ‌کشی فرصت محدودی داشته باشید و نیاز باشد که برای باربری و بستن لوازم منزل از افراد متخصص و کار بلد کمک بگیرید. در هر صورت نوبار می‌تواند برای انجام این کار به شما کمک کند تا تمام مراحل جعبه بندی و حمل اثاثیه منزل را با دقت بیشتری پشت سر بگذارید. قیمت بسته بندی اثاثیه منزل هم تابع چندین مورد است. شما برای اطلاع از هزینه بسته بندی لوازم منزل باید به تعداد و میزان اثاثیه منزلتان توجه کنید. هرچه میزان لوازم شما بیشتر باشد به وسایل بیشتری برای پکینگ نیاز دارید و طبیعتاً هزینه آن هم بالاتر می‌رود. شما می‌توانید در بخش استعلام آنلاین قیمت نوبار با پر کردن دقیق گزینه‌ها از هزینه‌های این خدمات مطلع شوید.
علاوه بر خدمات هوشمند و آنلاین تیم نوبار امکان اطلاع از شرایط حمل بار، ثبت سفارش اتوبار و استعلام قیمت باربری و بسته بندی به صورت تلفنی هم برای شما فراهم است. کافیست با نوبار تماس بگیرند و برای دریافت پاسخ سؤالاتتان با کارشناسان بخش پشتیبانی گفتگو کنید.

مراحل ثبت سفارش کارگری در نوبار

چرا نوبار به جای اتوبارهای سنتی ؟

 • خدمات اثاث کشی نوبار شامل چه مواردی می‍شود؟
 • نوبار خدمات حمل وسایل منزل با کامیون، نیسان و وانت، و نیز خدمات کارگری جهت بسته بندی، چیدمان و کارگر فنی را ارائه می دهد.


 • کارگر بسته بندی چه کارهایی انجام می‌دهد؟
 • کارگر بسته بندی بنا به میزان نیاز مشتری می تواند: وسایل حساس را aبا استفاده از سلفون و پلاستیک‌های محافظ حباب‌دار بسته بندی ‌کند؛ وسایل شکستنی را بسته بندی و در کارتن چینش کند، وسایل منزل را در کارتن چیده و برای اسباب کشی آماده کند. هزینه کارگر بسته بندی به صورت ساعتی در نظر گرفته می شود. در صورت سفارش کارگر بسته بندی پیش از رسیدن زمان اسباب کشی با شما تماس گرفته می شود و در مورد زمان مورد نیاز خدمات به شما مشاوره ارائه می شود.


 • آیا تیم باربری نوبار پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کند؟
 • استفاده از ماسک و دستکش برای تیم باربری ضروری است. اگر هنگام اسباب کشی کارگران از ماسک استفاده نکردند، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید. همچنین نوبار خدمات ضدعفونی کامیون و منزل را به مشتریانی که مایل باشند، با دریافت هزینه ارائه می دهد.