با وارد کردن شماره خود در باکس زیر از 20/000 هزار تومان تخفیف نوبار بهره مند شوید

با وارد کردن شماره خود در باکس زیر از 20/000 هزار تومان تخفیف نوبار بهره مند شوید

با بسته بندی اصولی به کمک نوبار، اسباب کشی خود را آسان‌تر کنید

بسته بندی اثاثیه منزل از اولین مراحل اسباب کشی است که اگر به‌درستی و طبق اصول پیش نرود ممکن است در روند اسباب کشی خلل ایجاد کند و شما را در برنامه‌ریزی زمانی عقب اندازد. همچنین برای جمع آوری لوازم منزل نیاز به وسایل و ابزارهایی است که در صورت نبود آنها کار اسباب کشی با مشکل روبه‌رو خواهد شد. حتی در جمع کردن غیر اصولی لوازم ممکن است بعضی از آنها گم شود، که با درست و اصولی انجام شدن جمع کردن وسایل از این اتفاق نیز پیشگیری خواهید کرد.

شما میتوانید در اپلیکیشن نوبار از نیروهای متخصص خانم وآقا برای این کار استفاده نمایید. نیروهای خانم، وسایل داخل آشپزخانه (کابینت ها و...)و لباس های داخل کمد و نیروهای آقا، وسایل بزرگ تر مانند مبل، تلویزیون ، بوفه و ... را به بهترین شکل جهت جلوگیری از هر گونه خط و خش و آسیب برای شما جمع آوری می کنند.

مزایای بسته بندی با نوبار

  • صرفه جویی در زمان و هزینه
  • استفاده از لوازم بسته بندی با کیفیت (جعبه‌ها، کاغذها، چسب، پلاستیک حباب‌دار و غیره)
  • قرار دادن وسایل مربوط به هر اتاق در بسته‌های جداگانه
  • انجام تمام کارهای مربوط به باز کردن و بستن وسایل برقی از قبیل تلویزیون
  • بسته بندی محکم و بدون نقض وسایل برای اسباب کشی امن

برای داشتن بسته بندی موفق اقلام زیر را در اختیار شما قرار می دهیم:

  • جعبه‌های کوچک، متوسط، بزرگ
  • جعبه برای تلویزیون، لامپ و آینه
  • چسب
  • نایلون حباب‌دار
  • پر کننده‌های جعبه مانند فوم
آسان

آسان

نوبار ساده‌ترین روش برای رزرو آنلاین خدمات اسباب‌کشی به صورت شبانه‌روزی است.

مقرون به صرفه

مقرون به صرفه

مشاهده قیمت‌های رقابتی و شفاف قبل از رزرو نوبار شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

مطمئن

مطمئن

تمام کاربران نوبار پشت‌شان به خدمات مطمئن و مسئولیت‌پذیری و پشتیبانی ۲۴ ساعته نوبار گرم است.

بسته بندی اثاثیه

اگر وسایل مورد نیاز برای بستن لوازم را تمام و کمال دارید می‌توانید کار را شروع کنید ولی اگر این وسایل را ندارید و در این زمینه سررشته‌ای هم ندارید این کار را به افراد حرفه‌ای در این زمینه بسپارید. بسیاری از شرکت‌های اسباب کشی آنلاین و اتوبارها خدماتی در زمینه بستن لوازم منزل ارائه می‌دهند که هم شامل قرار دادن لوازم در جعبه در مبدا و هم شامل باز کردن جعبه‌ها در مقصد می‌شود. حتی در صورت عدم نیاز به کارگر بسته بندی، برخی از آنها مانند نوبار لوازم این کار را  به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

کارگر بسته بندی لوازم منزل

انجام کار بستن لوازم، کاری است که شما را در وقت و هزینه جلو می‌اندازد. بنابراین ممکن است اگر این کار توسط خودتان انجام شود میزان مصرف لوازم را ندانید و در مصرف آنها زیاده‌روی کنید که نتیجه آن بالا رفتن هزینه‌ها است و در جای دیگر از بودجه اسباب کشی ممکن است کم کنید.

متخصصین این کار در نوبار به‌درستی می‌دانند که چگونه از ابزارها برای انجام درست کار استفاده کنند تا در مصرف آنها اسراف نشود و هزینه‌ها بالا نرود. بسته به میزان و حجم لوازم خود می‌توانید هر تعداد کارگر بسته بندی درخواست کنید. اگر این را در نظر بگیرید که در صورت بروز مشکل برای لوازم‌تان هزینه خسارت آن چند برابر رزرو کارگر می‌شود، خیلی سریع اقدام به این کار می‌کنید. همچنین جمع آوری اصولی لوازم منزل توسط کارگران حرفه‌ای، حمل و نقل آنها را آسان‌تر و در نتیجه زمان اسباب کشی را کم‌تر می‌کند و سریع‌تر به خانه جدید خود نقل مکان خواهید کرد. همچنین هر چه اسباب کشی کم‌تر طول بکشد و سریع تر انجام شود، هزینه کمتری بابت کارگر و جابه‌جایی بار پرداخت می نمایید.

بسته بندی اثاثیه