تیم های نوبار مجهز به ماسک و دستکش هستند. اگر مایلید کامیون و فضای منزلتان ضدعفونی شود به پشتیبانی نوبار اعلام کنید.

اسباب کشی منزل را به صورت آنلاین در اپلیکیشن نوبار تجربه کنید

با پا گذاشتن به دنیای فناوری و دیجیتالی شدن زندگی مردم، رویه رزرو اتوبار نیز دستخوش تغییر شده است. تمامی شرکت‌های حمل بار و اتوبارها در راستای همگام شدن با فناوری به راه‌اندازی اپلیکیش و داشتن سامانه ای برای اسباب کشی آنلاین روی آورده اند
روند کارهای مربوط به جابجایی وسایل از یک خانه به خانه‌ای دیگر دستخوش تغییر شده است. با پیشرفت روز به روز تکنولوژی روش‌های استفاده از خدمات به صورت آنلاین جای روش‌های سنتی را گرفته‌اند که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می‌شود. البته هنوز هم افرادی هستند که سنتی فکر می‌کنند و ترجیح می‌دهند تا کار خود را به روش سنتی انجام دهند، اما طولی نمی‌کشد که آنها نیز به جمع افراد همگام با تکنولوژی می‌پیوندند.

اسباب کشی آنلاین

روش‌های سنتی اثاث کشی و حمل بار با مشکلات بسیاری همراه هستند. یکی از آنها این است که برای یافتن نزدیک‌ترین اتوبار در محله باید وقت بسیاری را برای گشتن در محله بگذارید و این در حالی است که نوع آنلاین این مشکلات را ندارد و تنها زدن با یک دکمه می توانید نزدیکترین اتوبار به خودتان را پیدا کنید و رزرو نمایید.

فواید استفاده از خدمات آنلاین اتوبار نوبار

صرفه جویی در زمان و هزینه

حق انتخاب در نحوه پرداخت هزینه (پرداخت آنلاین یا نقدی)

پشتیبانی ۲۴ ساعته

امکان پیدا کردن آدرس دقیق مبدا و مقصد در نقشه به صورت آنلاین

قیمت دهی ثابت تا پایان کار بعد از ثبت سفارش در اپلیکیشن و مشاهده فاکتور

نوبار ساده‌ترین روش برای رزرو آنلاین خدمات اسباب‌کشی به صورت شبانه‌روزی است

مشاهده قیمت‌های رقابتی و شفاف قبل از رزرو نوبار شما را شگفت‌زده خواهد کرد

تمام کاربران نوبار پشت‌شان به خدمات مطمئن و مسئولیت‌پذیری و پشتیبانی ۲۴ ساعته نوبار گرم است

از دیگر مشکلات اتوبارهای سنتی این است که قیمت‌دهی ثابتی ندارند و به همین خاطر قیمت آنها تا پایان کار قیمت بر حسب کارهایی که انجام می‌شود مدام در حال تغییر است. حال اینکه در خدمات آنلاین شما همان مبلغی را پرداخت می‌کنید که در آخر ثبت سفارش مشاهده می‌کنید. یکی از دغدغه‌های اصلی نوبار همین قیمت‌دهی و نبود ثبات در این بازار بود که این مشکل را در هنگام ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن نوبار و یا وب‌سایت آن مشاهده نمی‌کنید و مبلغی که در ابتدای به عنوان فاکتور مشاهده می‌کنید همان مبلغی است که در پایان کار باید پرداخت کنید و در حین کار هیچ تغییری نمی‌کند.

با پیشرفت تکنولوژی و آمدن ابزارهای آنلاین و اپلیکیشن‌ها دیگر درباره مشکلات ناشی از رزرو خدمات حمل بار و اثاثیه منزل ناراحتی وجود نخواهد داشت.

در این روش گوشی خود را برمی‌دارید، به دنبال بهترین شرکت حمل بار آنلاین می‌گردید که کار اسباب کشی را به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند، سپس اپلیکیشن آن را دانلود می‌کنید و بعد سفارش خودتان را با چند حرکت ثبت می‌کنید. با استفاده از اپلیکیشن می‌توانید بر روی نقشه نقطه دقیق قرارگیری منزل یا محل کارتان را مشخص کنید، درخواست مورد نظرتان را انتخاب کنید و در انتهای کار فاکتور خود را مشاهده کنید.

نوبار، به عنوان اولین دارنده اپلیکیشن اسباب کشی آنلاین در کشور توانسته در مسیر کاهش نگرانی‌های شما در مورد اثاث کشی قدم بردارد. با دانلود اپلیکیشن نوبار می‌توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید و بهترین و مطمئن‌ترین خدمات حمل بار آنلاین را تنها با چند کلیک درخواست کنید.

با اپلیکیشن نوبار می‌توانید لحظه به لحظه و دقیقه به دقیقه از موقعیت مکانی بار خود باخبر شوید و بتوانید آنها را در مسیرشان تا مقصد رصد کنید.