تمامی سفارشات نوبار به صورت رایگان تحت پوشش بیمه ایران قرار دارد

حمل اثاثیه منزل مطمئن و سریع با نوبار

شرکت نوبار با ارائه خدمات کامل اسباب کشی و فراهم کردن امکان سفارش خدمات به صورت آنلاین نخستین سرویس هوشمند اسباب‌کشی در ایران است که انجام تمام مراحل اسباب‌کشی از بسته‌بندی تا حمل و چیدمان را بر عهده می‌گیرد. نوبار با در اختیار داشتن به روزترین تجهیزات و نیروهایی متخصص و کارآزموده سعی دارد تا شما فرایند حمل اثاثیه منزل در تهران را به راحتی پشت سر گذاشته و به آسانی با چالش سخت و زمان‌بر اسباب کشی روبرو شوید. با نوبار تمام مراحل اثاث‌کشی منزل بدون کمترین مشکلی صورت می‌گیرد. وقت آن رسیده تا تجربه‌های تلخ گذشته را فراموش کنید و این بار خدمات باربری حمل اثاثیه منزل را به نوبار بسپارید.
حمل اثاثیه منزل

چرا حمل اثاثیه منزل خود را به نوبار بسپاریم

با وجود اینکه اسباب کشی کار سخت و استرس‌زایی است ولی اگر به کمک تیمی جوان، کارآزموده و باتجربه صورت گیرد آسان و بدون دردسر به سرانجام می‌رسد. البته علاوه بر داشتن یک تیم حرفه‌ای، مهم است که خدمات اسباب‌کشی منزل را از شرکتی معتبر دریافت کنید. تیم نوبار ویژگی‌هایی دارد که آن را به انتخابی مطمئن برای دریافت خدمات اسباب کشی تبدیل کرده است:
  • نوبار مجموعه‌ای کامل از تجهیزات روز دنیا با پرسنلی حرفه‌ای و آموزش‌دیده است.
  • نوبار برای هر مرحله از اسباب کشی(بسته‌بندی، کارهای فنی، حمل اثاثیه، چیدمان) نیروی اختصاصی دارد.
  • دریافت هرگونه خدمات از نوبار تنها در گرو چند کلیک ساده است. نوبار خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه میدهد.
  • نوبار علاوه بر خدمات اینترنتی بر روی وب‌سایت یا اپلیکیشن اسباب‌کشی نوبار ثبت سفارش از طریق تماس تلفنی را هم فراهم کرده است.
  • نیروهای متخصص نوبار در تمام مراحل اسباب‌کشی و حمل اثاثیه منزل حضور دارند و شما را از انجام هر کاری بی‌نیاز می‌کنند.
  • نوبار به شما تضمین می‌دهد که فرایند اسباب کشی را در کم‌ترین زمان ممکن با منصفانه‌ترین قیمت به انجام برساند.
  • نوبار با ارائه بیمه نامه معتبر تمام اسباب و اثاثیه منزلتان را در طول مدت اسباب کشی بیمه می‌کند.
  • نوبار امکان استعلام قیمت به صورت آنلاین را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

تضمین امنیت و صحت بار شما

وانت بار با قیمت ثابت و نرخ واقعی

پشتیبانی 24 ساعته و خدمات مطمئن

انواع خدمات جابجایی در نوبار

نوبار انتخابی مطمئن و ایمن برای انجام کلیه امور مربوط به اسباب کشی و باربری اثاث منزل است که خدماتی نظیر بسته‌بندی و اسباب کشی به صورت ایمن و حرفه‌ای توسط نیروهای مجرب و کارآزموده و ارسال اتوبار را شامل می‌شود. خدمات جابجایی اثاثیه منزل در نوبار شامل سفارش نیسان بار، وانت، کامیون و حمل بار به شهرستان با اتوبارهای مجهز است که انتخاب هر مورد به میزان بار شما بستگی دارد. ثبت سفارش هر یک از وسایل نقلیه باربری در نوبار تنها با چند کلیک ساده و یا برقراری یک تماس با مشاوران نوبار صورت می‌گیرد. تمام خدمات جابجایی و حمل اثاثیه منزل توسط نوبار فارغ از نوع وسیله نقلیه انتخاب شده توسط مشتری، کاملاً اصولی، مبتنی بر استانداردهای روز دنیا و با مجوزهای رسمی از اتحادیه مربوطه صورت می‌گیرد. همچنین بار شما در نوبار بیمه می‌شود و طبق این بیمه‌نامه در صورت بروز هرگونه خسارت شرکت نوبار خود را موظف به جبران خسارت می‌داند. چنانچه برای انتخاب وسیله نقلیه و دریافت خدمات باربری از نوبار سوالی دارید، می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران تیم نوبار گفتگو کنید.
جابجایی اثاث و اسباب منزل

حمل اثاثیه منزل در تهران

مسئله عدم ثبات قیمت دهی در بعضی شرکت‌های اسباب کشی به یکی از عوامل استرس‌زا در روند حمل اثاث منزل در تهران تبدیل شده است. نوبار سعی دارد تا با ارائه قیمتی واحد و البته منصفانه و مقرون‌به‌صرفه در باربری تهران به رضایت حداکثری مشتریان دست پیدا کند. علاوه بر این استعلام قیمت از نوبار به صورت آنلاین امکان پذیر است و شما می‌توانید پیش از ثبت سفارش هزینه حمل اثاث منزلتان را مطابق با میزان بار و خدمات درخواستی خود بر روی سایت نوبار مشاهده کنید. هدف و دغدغه اصلی تیم نوبار این است که مشتریان بتوانند با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی از تعرفه اسباب‌کشی، برای جابجایی اسباب و اثاث منزل از تیمی حرفه‌ای کمک بگیرند.
حجم وسایل، تعداد اقلام سنگین، تعداد کارگر اسباب کشی ، نوع اتوبار درخواستی، تعداد طبقات و تجهیزات موردنیاز برای بسته‌بندی و مواردی از این دست بر محاسبه هزینه حمل اثاثیه منزل در نوبار تاثیرگذارند. لازم به ذکر است که قیمت ارائه شده توسط نوبار همواره ثابت است و چنانچه در طول انجام فرایند اسباب‌کشی بروز مشکلاتی مانند ترافیک و ... باعث طولانی‌تر شدن مدت‌زمان اسباب‌کشی شوند، این هزینه تغییر پیدا نمی‌کند.

خدمات شرکت نوبار شامل چه مواردی می‍شود؟

حمل اثاثیه منزل با نوبار در چه شهر هایی فعال است؟

چگونه از سایت و اپلیکیشن نوبار استعلام قیمت بگیرم؟

دریافت کد هدیه
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com