همه چیز در مورد قیمت باربری تهران به شهرستان

یک باربری باید بتواند خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه بدهد و با خدمات باربری برون شهری و درون شهری رضایت آنها را جلب کند. خدمات اولیه یک باربری حمل و نقل درون‌ شهری است. اما شاید برای شما پیش آمده که قصد دارید باری را از تهران به شهرستان منتقل کنید و اولین چیزی که به ذهنتان می‌رسد قیمت باربری تهران به شهرستان است. مورد بعدی ایمنی وسایل است و برای حمل بار به شهرستان بهتر است از وسایل نقلیه سقف‌دار استفاده شود تا امنیت وسایل تضمین شود. مساله دیگری که بسیار مهم است اعتماد به آن باربری برای ارسال وسایل به شهرستان و به صورت بین شهری است از این جهت که وسایل سالم و بدون صدمه به شخص یا ارگان مورد نظر برسند. در این مقاله می خواهیم درباره قیمت باربری تهران به شهرستان و باربری همه مناطق تهران به شهرستان صحبت کنیم. در نوبار در هر ساعت شبانه‌روز که قصد ارسال بار بین شهری را داشته باشید می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید تا ماشین‌ها و کارگران با تجربه خود را اعزام کنیم.

قیمت باربری تهران به شهرستان

تناسب بین کیفیت و خدمات یک اصل مهم است. نوبار در همان ابتدای کار قیمت حمل وسایل شما به شهرستان را محاسبه می‌کند و بدون کمترین تغییر همان مبلغی از شما دریافت می‌شود که اعلام شده است. شما بدون ارائه انعام با خیال آسوده می‌توانید امنیت وسایل خود را برای باربری تهران به شهرستان به نوبار بسپارید. قیمت باربری به شهرستان بر اساس کیلومتر محاسبه می‌شود و بسته به حجم بار شما، فاصله مبدا تا مقصد و خدماتی که در هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنید متغیر است. بنابراین به دلیل اینکه قیمت از عوامل مختلفی ناشی می‌شود نمی‌توان قیمت مشخصی را ارائه داد. توصیه ما به شما این است که برای باربری تهران به شهرستان به دنبال ارزانترین قیمت نباشید و مطمئن باشید هیچ ارزانی بی دلیل نیست. به دنبال شرکتی باشید که با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت جابجایی وسایل شما را انجام دهد. شما به راحتی می‌توانید از طریق سایت نوبار استعلام قیت بگیرید و با ثبت سفارش در اپلیکیشن یا ثبت بار به صورت زیر و مطابق تصویر می‌توانید قیمت نهایی را تعیین کنید.

 1. انتخاب مبدا و مقصد در بخش ثبت سفارش
 2. مشخص کردن نوع وسایل
 3. تعیین تعداد کارگر مورد نیاز
 4. تعداد طبفات مبداء و مقصد
 5. انتخاب تاریخ و ساعت باربری
 6. توقف در مسیر
چگونگی ثبت سفارش باربری در نوبار

قیمت باربری تهران به شهرستان بعد از ثبت سفارش ثابت و مقطوع بوده و به هیچ عنوان تغییر نمی‌کند. بعضی از باربری‌ها به دلیل تغییر قیمت و ارائه انعام ممکن است در ابتدا قیمت اولیه را پایین بدهند اما شرکت نوبار با قیمت قطعی و بدون دریافت انعام در جلب اعتماد شما عزیزان قدم برداشته است.

تحویل بار در نوبار بدون گرفتن هزینه اضافه و انعام انجام میشود

ضمن اینکه یکی از عواملی که بر قیمت حمل از تهران به شهرستان تاثیر می‌گذارد نوع ماشینی است که انتخاب می‌کنید. با استفاده از سیستم ثبت سفارش اینترنتی نوبار می‌توانید با انتخاب مقصد هر حجم از بار را به هر نقطه از ایران ارسال کنید.  در صورت داشتن بار سبک سفارش وانت داده و اگر بار سنگین دارید بسته به حجم آن نیسان و کامیون انتخاب کنید.

در محاسبه هزینه نهایی مقدار هزینه بیمه هم محاسبه می‌شود. در کل هزینه باربری به شهرستان، شامل سه هزینه است: هزینه کرایه ماشین، هزینه کارگر، هزینه بیمه که بر اساس بار شما محاسبه می‌شود.

با وجود اینکه قیمت ها به عوامل مختلفی وابسته هستند در جدول زیر  قیمت باربری تهران به شهرستان حدودی در سال ۱۴۰۰ (به هزار تومان) را مشاهده می‌کنید.

 نیسانکامیون رو بازکامیون رو بسته
هزینه باربری تهران به کرج۳۵۰۸۸۰۷۸۰
هزینه باربری تهران به اراک۹۵۰۱۸۰۰۱۷۰۰
هزینه باربری تهران به اردبیل۱۵۵۰۲۶۰۰۲۵۰۰
هزینه باربری تهران به ارومیه۱۶۰۰۳۱۰۰۲۵۰۰
هزینه باربری تهران به اصفهان۱۱۰۰۲۲۰۰۲۱۰۰
هزینه باربری تهران به اهواز۲۲۰۰۴۱۰۰۴۰۰۰
هزینه باربری تهران به ایلام۱۵۵۰۲۵۰۰۲۴۰۰
هزینه باربری تهران به بجنورد۱۹۵۰۳۶۰۰۳۵۰۰
هزینه باربری تهران به بندرعباس۲۶۰۰۵۴۰۰۵۳۰۰
هزینه باربری تهران به بوشهر۲۷۰۰۵۸۰۰۵۷۰۰
هزینه باربری تهران به بیرجند۲۸۰۰۳۹۰۰۳۸۰۰
هزینه باربری تهران به تبریز۱۵۵۰۲۵۰۰۲۴۰۰
هزینه باربری تهران به خرم آباد۱۵۵۰۲۶۰۰۲۵۰۰
هزینه باربری تهران به رشت۱۱۰۰۲۲۰۰۲۱۰۰
هزینه باربری تهران به زاهدان۳۲۰۰۴۷۰۰۴۶۰۰
هزینه باربری تهران به زنجان۹۵۰۱۷۵۰۱۶۵۰
هزینه باربری تهران به ساری۹۷۰۱۷۵۰۱۶۵۰
هزینه باربری تهران به سمنان۹۵۰۱۵۵۰۱۴۵۰
هزینه باربری تهران به سنندج۱۶۰۰۲۷۰۰۲۶۰۰
هزینه باربری تهران به شهرکرد۱۵۰۰۲۸۰۰۲۷۰۰
هزینه باربری تهران به شیراز۱۹۵۰۳۹۰۰۳۵۰۰
هزینه باربری تهران به قزوین۹۵۰۱۵۰۰۱۴۰۰
هزینه باربری تهران به قم۸۵۰۱۸۰۰۱۷۰۰
هزینه باربری تهران به کرمان۲۶۰۰۴۲۰۰۴۱۰۰
هزینه باربری تهران به کرمانشاه۱۴۵۰۱۸۵۰۱۷۴۰
هزینه باربری تهران به گرگان۱۳۰۰۲۶۰۰۲۵۰۰
هزینه باربری تهران به مشهد۱۹۰۰۳۶۰۰۳۵۰۰
هزینه باربری تهران به همدان۱۱۰۰۲۲۰۰۲۱۰۰
هزینه باربری تهران به یاسوج۱۹۰۰۲۸۰۰۲۷۰۰
هزینه باربری تهران به یزد۲۴۰۰۳۳۰۰۳۲۰۰
هزینه باربری تهران به کیش۳۳۰۰۶۴۰۰۶۳۰۰

نکته: قیمت هایی که در جدول بالا اعلام شد مربوط به کرایه بار توسط راننده بود که قیمت کارگر هم به آن اضافه می‌شود.

باربری همه مناطق تهران به شهرستان

باربری نوبار با ارائه خدمات حمل بار از همه مناطق تهران به شهرستان در خدمت شما است. اولین نکته در انتخاب شرکت باربری برای تهران به شهرستان ارائه بارنامه و بیمه است که به صورت تضمین شده وسایل شما را به شهر مورد نظر برساند. دقت کنید که کامیون های رو بسته برای حمل وسایل منزل یا اداری مانند مبلمان، فرش و غیره مناسب است و از کامیون های روباز برای حمل و نقل میوه و تره بار بارهای صنعتی استفاده می‌شود. قیمت بار ممکن است در برخی از روزها متفاوت باشد. نوبار امکان حمل بار به تمامی‌نقاط ایران از شهرها تا روستاها گرفته را فراهم می‌کند.

از وانت و نیسان تا کامیون تک و جفت و تریلی در نوبار

تمامی کارگران در دوره های آموزشی به صورت عملی شرکت کرده‌اند و در حمل بار همه مناطق به شهرستان حرفه‌ای عمل می‌کنند. باربری تهران به شهرستان حساسیت و اهمیت بالاتری دارد و حمل بار بین شهری از تهران به شهرستان زمان بیشتری می‌گیرد و نیاز به تجهیزات بسته‌بندی مدرن و پیشرفته‌تری دارد. نوبار در فروشگاه خود خدماتی مانند کارتن، پلاستیک حباب‌دار، سلفون، چسب پهن و غیره را ارائه می‌دهد. 

باربری تهران به شهرستان باید با آمادگی بیشتری انجام شود تا امنیت بار به درستی حفظ شود. به علاوه حمل بار بین شهری نیاز به تخصص و مهارت بیشتری دارد چون نسبت به باربری درون شهری سخت‌تر است. نوبر با ارائه خدمات زیر برای باربری تهران به شهرستان از جدیدترین و مجهزترین وسایل نقلیه استفاده می‌کند.

 • استفاده از کارگران با تجربه و با اخلاق
 • ارائه وسایل بسته‌بندی به صورت دقیق
 • چیدمان درست وسایل در کامیون‌ها
 • سرعت و دقت در حمل بار از تهران به شهرستان
 • ارائه بیمه نامه برای خسارت های احتمالی در هنگام بارگیری و حمل و نقل
 • خدمات بسته بندی حرفه ای و ضمانت شده
 • حمل و نقل با ایمنی کامل توسط کامیون های مسقف و یا روباز، نیسان و غیره با توجه به حجم بار
 • استفاده از رانندگان با تجربه
 • تعیین زمان دقیق رسیدن بار از تهران به شهرستان

باربری جنوب تهران به شهرستان

اگر مبدا شما مناطق جنوبی تهران مانند نازی آباد، دولت آباد، شهر ری و غیره است جای نگرانی نیست چون ما در هر منطقه ای از تهران خدمات باربری داریم. مناطق جنوبی به پایانه های وسایل نقلیه مانند پایانه باربری جنوب تهران نزدیک تر هستند و تردد کامیون برای بارگیری از این مناطق نیز راحت تر است. باربری جنوب تهران به شهرستان از نظر شرایط هیچ تفاوتی با سایر مناطق ندارد. ماشین‌ها به شکلی آماده شده است که هیچ آسیبی به وسایل شما وارد نشود و باربری نوبار تناسب بین کارتن و بار شما را رعایت می‌کند و وسایل سنگین را داخل کارتن‌های متناسب با آن قرار می‌دهد. به علاوه فضاهای خالی بین وسایل در ماشین پر می‌شود زیرا اگر فضاها پر نشود با توجه به اینکه مسیر طولانی است با هر تکان ممکن است به وسایل آسیب برسد.

کامیون های نوبار با هزینه مناسب از جنوب تهران به سراسر کشور

باربری غرب تهران به شهرستان

بسیاری از شما ممکن است تجربه خوبی از جابجایی بار نداشته باشید، تغییر قیمت، رفتار نامناسب راننده، آسیب رسیدن به وسایل از مواردی هستند که باعث شده است نگرانی اسباب کشی همیشه با شما باشد. بهتر است هر چه تجربه کرده اید را فراموش کنید. باربری نوبار با ارائه خدمات باربری غرب تهران به شهرستان ها تجربه خوبی را برای شما ارمغان می‌آورد. باربری نوبار در خدمت ساکنین غرب تهران است و برای باربری تهران به شهرستان در اسرع وقت خود را به محل اقامت شما می‌رساند. بسیاری از شرکت‌های باربری غرب تهران و آن محدوده خود را بهترین باربری غرب تهران می‌دانند اما شما با بررسی دقیق خواهید فهمید خدمات اتوبار نوبار بسیار متمایز است و با ارائه قیمت دقیق، ثبت سفارش آسان و انتخاب شرایط حمل و نقل شما را در انتخاب آزاد می‌گذارد. شرکت نوبار تمامی نقاط غرب تهران را از جمله جنت آباد، شهر زیبا، چیتگر، تهرانسر، اکباتان، پونک و غیره پوشش می‌دهد. برای حمل بار خود از غرب تهران به شهرستان ها و از شهرستانها به غرب را فراهم می‌کند. شرکت نوبار با نیروی ماهر و آموزش دیده بار شما را تفکیک می‌کند و این به شما برای حمل بار بدون کوچکترین صدمه اطمینان خاطر می‌دهد.

خدمات کارگری اسباب کشی و حمل بار در تهران

باربری شرق تهران به شهرستان

اگر ساکن شرق تهران و به دنبال باربری شرق تهران به شهرستان هستید روی نوبار حساب کنید. آیا شرکت‌هایی که حمل بار از شرق تهران را انجام می‌دهند تخصص کافی در همه مراحل حمل بار را دارند؟ نوبار یکی از بهترین باربری‌ها شرق تهران به شهرستان است که در هر مرحله از اسباب‌کشی و حمل بار به شهرستان کنار شما است. کارگر هر بخش تخصص کافی در حیطه وظایف خود دارد. نوبار با کلیه مناطق و خیابان‌های شرق تهران آشنایی کامل دارد و با تخمین هوشمند قیمت باربری شرق تهران به شهرستان و عدم افزایش آن بعد از اعلام قیمت و ارائه پشتیبانی در هر ساعت از شبانه روز از قبل تا بعد از اسباب‌کشی به شهرستان همراه شما است. به علاوه آماده ارائه چند درخواست باربری شما به صورت همزمان است.

باربری شمال تهران به شهرستان

نیازی نیست در جابجایی بار نگران ترافیک باشید. نوبار در هر منطقه‌ای که باشید به سرعت حاضر شده و از صفر تا صد اسباب‌کشی و حمل بار شما را به هده می‌گیرد. پرسنل نوبار با مسئولیت‌پذیری، تجربه ضمانت بهترین حمل بار را با نازلترین قیمت به شما می دهند. ساکن هر نقطه از شمال تهران از الهیه، قیطریه، دزاشیب، نیاوران، زعفرانیه، تجریش و غیره که باشید وسایل شما را با ایمن ترین وسایل حمل و نقل به شهرستان مورد نظر می‌رساند. نوبارپسشنهادات خاصی به شما می دهد ازجمله ارائه خدمات فنی در مقصد مانند نصب و تعمیر وسایل برقی که در صورت درخواست مشتری انجام می‌گیرد. برای باربری شمال تهران به شهرستان در صورت هر گونه آسیب احتمالی نوبار خسارت وارده را جبران می‌کند. جلب رضایت کاربر یکی از اهداف شرکت ما است. بنابراین در همه مراحل باربری به شهرستان با کیفیت ترین خدمات به شما ارائه می‌شود.

در این مقاله خدمات باربری همه مناطق تهران به شهرستان را شرح داده و سپس قیمت باربری تهران به شهرستان را در قالب یک جدول ارائه کردیم. نوبار با ارائه خدمات جامع به شما برای باربری از همه نقاط تهران از شرق تا غرب و شمال تا جنوب خدمات باربری شامل بسته‌بندی، چیدمان، حمل، ارائه بارنامه و بیمه، با نازلترین خدمات را ارائه می‌دهد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.