حمل بار شرکت ها

سفارش تلفنی
سفارش تلفنی

۷ ویژگی ثبت سفارشات سازمانی با نوبار (باریکا):

1. ثبت سفارش آنی در کمترین زمان
2. ارائه سرویس‌های گسترده (خاور، نیسان، وانت و…)
3. بیمه رایگان
4. امکان ثبت چند سفارش همزمان
5. امکان ارسال بار به چندین نقطه
6. پشتیبانی در تمام مراحل
7. حمل و نقل ایمن و تخصصی

مراحل ثبت سفارش باربری در نوبار

  • 1 تماس تلفنی
  • 2 بررسی سفارش توسط کارشناسان
  • 3 ارائه سرویس اولیه برای تست کیفیت حمل و نقل
  • 4 ارائه پیش فاکتور
  • 5 همکاری نهایی
  • تماس تلفنی

  • بررسی سفارش توسط کارشناسان

  • ارائه سرویس اولیه برای تست کیفیت حمل و نقل

  • ارائه پیش فاکتور

  • همکاری نهایی

1. ثبت سفارش آنی در کمترین زمان

از دغدغه‌های اصلی سازمان‌ها، نداشتن زمان کافی برای ثبت سفارشات می‌باشد. معمولاً با افزایش تعداد سفارشات، شرکت‌ها نیازمند صرف زمان و انرژی بیشتر و طی کردن مسیر دشوارتری برای انجام سفارشات خود می‌شوند. از این رو برای حل این مشکل، فرایند ثبت سفارشات در نوبار تنها توسط یک تماس انجام صورت می‌گیرد و ادامه مراحل و پیگیری‌ها توسط تیم پشتیبانی تا انتهای سفارش انجام می‌شود.

2. ارائه سرویس‌های گسترده (خاور، نیسان، وانت و...)

سفارشات شما توسط کارشناسان نوبار بررسی می‌شوند و نسبت به نوع بار، ناوگان مورد نیاز شما جهت انجام سفارش اعزام می‌شود.
از انواع سرویس‌های نوبار می‌توان به انواع کامیونت، کامیون مسقف، کامیون یخچال‌دار، خاور روباز، تریلی جفت، تریلی تک، نیسان مسقف، نیسان روباز، وانت مسقف و … اشاره کرد.

3. بیمه رایگان

سلامت سفارشات شما از ارزش بسیار بالایی در نوبار برخوردار است. از این رو تمامی سرویس‌ها در نوبار تحت پوشش بیمه ایران قرار گرفته است.

4. امکان ثبت چند سفارش همزمان

رفع کردن نیاز کاربران همواره از مهم‌ترین اولویت‌های نوبار بوده است. در این راستا امکان ثبت چندین سفارش همزمان برای همه کاربران مهیا می‌باشد. برای استفاده از این نوع سرویس فقط کافیست حجم بار و تعداد سرویس مورد نیاز خود را به ما اطلاع دهید تا فرایند تامین ناوگان مورد نیاز شما در کمترین زمان ممکن انجام شود.

5. امکان ارسال بار به چندین نقطه

اگر شما نیاز به ارسال چندین سرویس از چند مبدا مختلف به مقصدهای گوناگون را دارید، می‌توانید از این قابلیت نوبار استفاده کنید.
برای استفاده از این قابلیت، فقط کافیست آدرس‌های مبدا و مقصد خود را به تیم نوبار اعلام کنید تا در کمترین زمان ناوگان نوبار شروع به انجام سفارشات شما نمایند.

6. پشتیبانی در تمام مراحل

از لحظه ثبت سفارش تا انتهای کار، مشاورین و تیم پشتیبانی نوبار در کنار شما هستند تا علاوه بر راهنمایی‌های مورد نیاز، سنگینی بار جابجایی را از روی دوش شما بردارند. تیم پشتیبانی نوبار در هر لحظه سرویس شما را رصد می کند تا انجام سفارشات به بهترین نحوه ممکن شکل بگیرد.

7. حمل و نقل ایمن و تخصصی

تخصص در هر زمینه‌ای حرف اول را می‌زند، اما در مبحث حمل بار این موضوع به مسئله‌ای بسیار مهم و حیاتی‌تر تبدیل شده است. از این رو برای رسیدن به سطح کیفیت مطلوب، تمامی رانندگان نوبار قبل از شروع به کار آموزش های لازم را دیده و تعیین سطح می‌شوند و در صورت داشتن سطح تخصص مورد قبول همکاری با آنان آغاز می‌شود.

مشتریان سازمانی نوبار

نوبار با هدف گسترش خدمات خود و در راستای اعتلای اهداف حمل و نقل کشور، اقدام به ارائه خدمات باربری به کسب و کارها کرده است. در این راستا همواره رضایت مشتریان در بالاترین درجه خدمات کسب و کار قرار داشته است و قدمت همکاری نوبار با صاحبین کالا نشان این ادعاست.
اپلیکیشن درخواست حمل بار
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نوبار می باشد
مشتریان
نوبار در شبکه‌های اجتماعی
آدرس : تهران- منطقه 19- شهر تجریش- محله شهرک مخابرات- خیابان پیوند- کوچه پنجم- پلاک 9- طبقه اول- کدپستی 1981916151
تلفن : 71400698-021
ایمیل : info@nobaar.com
ایمیل : info@nobaar.com