وانت بار شهرستان | استعلام قیمت و ارسال در کوتاه ترین زمان

حمل بار به شهرستان با وسایل نقلیه مختلفی مانند کامیون، کامیونت، خاور، تریلی، نیسان و وانت‌بار انجام شده و وانت‌بار یکی از وسایل حمل و نقلی است که برای بار کم استفاده می‌شود. اگر به دنبال حمل بار وسایل تجاری، اداری و مسکونی با قیمت مناسب از تهران به شهرستان هستید و حجم بار کمی دارید می‌توانید وانت بار شهرستان را سفارش بدهید.

سرعت و ایمنی نکات مهم در وانت بین شهری است. مساله دیگری که در انتخاب وانت بار برای شهرستان اهمیت دارد قیمت آن است. شاید ندانید برای چه وسایلی بهتر است از حمل بار با وانت بین شهری استفاده کنید. شرکت نوبار برای مسیرهای طولانی و پراسترس بین شهری خدمات وانت بار شهرستان را ارائه می‌دهد و اولین سامانه وانت بین شهری آنلاین است. در ادامه نحوه ارسال بار و هزینه حمل بار با وانت بین شهری را توضیح می‌دهیم.

حمل بار با وانت بین شهری

وانت بار در نوع بدون سقف و مسقف یکی از پر کاربردترین وسایل حمل و نقل برای جابجایی بار و اثاث‌کشی است. ظرفیت این ماشین بسته به نوع و مدل آن حداکثر ۲ تن است و هر یک از انواع این وسیله نقلیه بر اساس نوع بار و شرایط آب و هوایی برای ارسال بار شما در نظر گرفته می‌شود. اگر حجم و وزن بار شما از ۲ تن بیشتر است پیشنهاد می‌شود برای حمل بار شهرستان از نیسان و سایر وسایل نقلیه استفاده کنید.

برای حمل بار به شهرستان، از آنجایی که نرخ کرایه وانت بار بین شهری نسبت به سایر وسایل نقلیه کمتر است افراد ترجیح می‌دهند برای حمل و نقل اثاثیه خود از این روش استفاده کنند. استفاده از وانت‌بار بهترین روش برای ارسال خرده بار به نقاط مختلف ایران است.

در حمل بار با وانت به شهرستان موارد مهمی باید رعایت شوند از جمله داشتن بیمه‌نامه، بارنامه و غیره. به علاوه اثاثیه باید به درستی بارگیری شوند و متناسب با حجم وانت بار باشند. به علاوه راننده ماهر و با تجربه باشد و به شکل ایمن و بی خطر بدون آسیب بار را جابجا کند.

شرکت نوبار برای هر ارسال بار حتی با وانت بار شهرستان، بیمه‌نامه ارائه می‌دهد که هزینه‌های بیمه‌نامه با توجه به نوع و حجم بار متفاوت می‌باشد. نوبار از لحظه بسته‌بندی وسایل تا حمل و نقل و چیدمان همراه شما است و با تجهیزات و رانندگان ماهر و کلیه مجوزها، یک ارسال بار بین شهری ایمن را برای شما امکان پذیر می‌کند. همین الان میتوانید هزینه جابجایی با وانت را در صفحه استعلام قیمت حمل بار با وانت بیابید و یا با مراجعه به صفحه ثبت سفارش هوشمند و آنلاین، سفارش‌تان را نهایی کنید.

وانت بار برای حمل وسایل و مواد اولیه ای مانند مصالح ساختمانی، وسایل نقلیه و ماشین آلات، وسایل کشاورزی، انفورماتیک، نمایشگاهی، اداری، کارخانه ای، صنعتی و غیره استفاده می‌شود. از هر منطقه تهران که هستید می‌توانید برای دریافت خدمات وانت بار شهرستان اقدام کنید. وانت بار در غرب، شرق، شمال و جنوب تهران برای شما ارسال بار بین شهری را انجام می‌دهد و خدمات وانت بار شهرستان نوبار به تمام شهرها ارائه می‌شود.

وانت شهرستان در حال حمل بار

کرایه وانت بین شهری

یکی از مولفه‌هایی که در انتخاب شرکت باربری نقش دارد قیمت است اما ارزان بودن قیمت نمی‌تواند کیفیت را تضمین کند پس به دنبال قیمت ارزان نباشید و خدمات با کیفیت با قیمت متناسب را مدنظر قرار دهید. همچنین میتوانید نقش فاکتورهای مهم برای وانت بار ارزان را در نوبار مطالعه کنید. نرخ کرایه وانت بین شهری بر اساس نوع ماشین، حجم وسایل و غیره متفاوت است. هزینه وانت بار بین شهری با نیسان تفاوت چندانی ندارد اما کرایه آن از کرایه کامیون و خاور بین شهری پایین‌تر است.  بعضی از شرکت‌های حمل بار در انتهای حمل و نقل هر مبلغی را که بخواهند از شما دریافت می‌کنند. بهترین کار این است که از ابتدا مبلغ کرایه هماهنگ شود. نوبار با سیستم محاسبه کرایه از طریق سایت و اپلیکیشن وانت بین شهری این امکان را می‌دهد که بدون افزایش قیمت از همان ابتدا مبلغ دریافتی برای شما مشخص شود. برای آگاهی از هزینه وانت بار بین شهری وارد سایت شده یا اپلیکیشن نوبار را از طریق سایت نصب کنید.

نوبار اولین سامانه هوشمند اسباب کشی و ارسال بار است که با تخمین هوشمند قیمت اسباب کشی و بدون افزایش هزینه بعد از ارائه سرویس تجربه خوشایندی را از حمل بار با وانت بین شهری رقم میزند. امروزه و با پیشرفت تکنولوژی افراد ترجیح می‌دهند همه کارهای خود را آنلاین انجام دهند. اگر به دنبال وانت بین شهری آنلاین هستید بهترین گزینه برای شما نوبار است. با وارد شدن به بخش سفارش آنلاین و ثبت شماره تماس و اطلاعات بار خود قیمت به صورت خودکار محاسبه و نمایش داده می‌شود. به علاوه بعد از استعلام قیمت می‌توانید با کارشناسان نوبار از طریق تماس تلفنی در ارتباط باشید و از آنها مشاوره بگیرید تا یک حمل بار با وانت بین شهری ایمن را با آسودگی خاطر تجربه کنید. در هنگام انتخاب نوع ماشین وانت‌بار می‌توانید خدمات دیگری که می‌خواهید را نیز انتخاب کنید برای مثال کارگر حمل وسایل، بسته‌بندی، چیدمان و غیره. وانت بار شهرستان مجهز به پتوها و برزنت‌های ضد ضربه است که در مسافت طولانی از وسایل شما محافظت کند.

در ادامه جدول نرخ حدودی کرایه وانت بین شهری را آورده ایم. لازم به ذکر است که این نرخ‌ها حدودی است و برای استعلام قیمت دقیق باید همانطور که گفته شد عمل کنید.

نرخ کرایه نیسان بین شهری از تهران به مقصد هزینه وانت بار بین شهری
کرایه وانت بار از تهران به شیراز ۱۹۵۰
کرایه وانت بار از تهران به ساری ۹۷۰
کرایه وانت بار از تهران به تبریز ۱۵۵۰
کرایه وانت بار از تهران به رشت ۱۱۰۰
کرایه وانت بار از تهران به اهواز ۲۲۰۰
کرایه وانت بار از تهران به اراک ۹۵۰
کرایه وانت بار از تهران به اصفهان ۱۱۰۰
کرایه وانت بار از تهران به کرمانشاه ۱۴۵۰
کرایه وانت بار از تهران به مشهد ۱۹۰۰
کرایه وانت بار از تهران به ایلام ۱۵۵۰
کرایه وانت بار از تهران به همدان ۱۱۰۰
کرایه وانت بار از تهران به اردبیل ۱۵۰
کرایه وانت بار از تهران به ارومیه ۱۶۰۰
کرایه وانت بار از تهران به بجنورد ۱۹۵۰
کرایه وانت بار از تهران به بندرعباس ۲۶۰۰
کرایه وانت بار از تهران به بوشهر ۲۷۰۰
کرایه وانت بار از تهران به بیرجند ۲۸۰۰
کرایه وانت بار از تهران به خرم آباد ۱۵۵۰
کرایه وانت بار از تهران به زاهدان ۳۲۰۰
کرایه وانت بار از تهران به زنجان ۹۵۰
کرایه وانت بار از تهران به سمنان ۹۵۰
کرایه وانت بار از تهران به سنندج ۱۶۰۰
کرایه وانت بار از تهران به شهرکرد ۱۵۰۰
کرایه وانت بار از تهران به قزوین ۹۵۰
کرایه وانت بار از تهران به قم ۸۵۰
کرایه وانت بار از تهران به کرج ۳۵۰
کرایه وانت بار از تهران به کرمان ۲۶۰۰
کرایه وانت بار از تهران به گرگان ۱۳۰۰

کرایه وانت بار شهرستان یکی از دغدغه‌های افراد در ارسال بار بین شهری است. شما باید به دنبال باربری باشید که با ارائه باکیفیت‌ترین خدمات، هزینه مناسبی را دریافت کند. نوبار همان جای مطمئنی است که شما می‌توانید برای حمل بار با وانت بین شهری مطئمن با رانندگان مجرب روی آن حساب کنید.

بیشتر بخوانید: چگونه وانت یا نیسان را از نوبار سفارش دهیم؟

حمل بسته و باربری توسط وانت های بین شهری نوبار

همانطور که دیدید هزینه وانت بار نرخ ثابتی ندارد و به عوامل مختلفی بستگی دارد. علاوه بر نوع خدماتی که انتخاب می‌کنید مانند تعداد کارگر، نوع ماشین، نوع خدمات مانند بسته‌بندی، حمل و چیدمان، عوامل دیگری در تعیین هزینه وانت بار بین شهری موثر هستند که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:

 • شرایط جوی و زمان ارسال بار: شرایط آب و هوایی و فصلی بر کرایه وانت بار بین شهری تاثیر گذار است و اگر هوا نامساعد و بارندگی زیاد باشد هزینه تمام شده نیز به خاطر سختی حمل و نقل بیشتر می‌شود.
 • نوع بار: این عامل به تنهایی در هزینه وانت بار بین شهری تاثیر ندارد اما اگر کالا با ارزش باشد هزینه بیمه‌ای که برای آن تعیین می‌شود برروی هزینه نهایی تاثیر می‌گذارد.
 • حجم بار: هر چقدر وزن و حجم بار بیشتر باشد هزینه ارسال آن نیز بیشتر می‌شود. در زمان تعیین مشخصات بار برای استعلام قیمت نوع بار را قید کنید.
 • نوع مسیر و وضعیت جاده: نوع مسیر جاده‌ برای حمل بار می‌تواند در کرایه وانت بار بین شهری تاثیرگذار باشد. جاده‌های صاف بدون پیچ و خم یا صعب العبور و کوهستانی هزینه بیشتری را برای شما در پی دارد. وجود ترافیک و شلوغی جاده ها هم به صورت نسبی برای هزینه نهایی در نظر گرفته می‌شود.
 • مسافت: طبیعی است که مسیرهای طولانی‌تر روی افزایش هزینه وانت بار شهرستان تاثیر می‌گذارند. مسیر بر اساس کیلومتر محاسبه شده و عامل مهمی در تعیین قیمت ارسال بار وانت به شهرستان است. تنها ملاک محاسبه قیمت مسافت نیست و موارد دیگر ممکن است آن را کم یا زیاد کنند.
 • نوع سوخت: نوع سوخت خودرو بنزین، دیزلی و دو گانه‌سوز است. گازوئیل و گاز نسبت به بنزین نوسان قیمت هزینه کمتری دارند. اما وسایلی که سوخت آنها بنزین است نرخ ارسال بار به شهرستان بالاتری را دارند.

نحوه حمل و نقل وانت بار شهرستان

وانت بار برای شهرستان خدماتی نظیر بسته‌بندی، حمل و نقل، چیدمان وسایل از وسیله ادارای، منازل تا کالای تجاری و غیره را ارائه می‌دهد. یکی از سیاست‌های کاری شرکت نوبار استفاده از خودرو های جدید و به روز برای حمل بار به شهرستان است. ارائه خدمات کامل و بدون مشکل و در نهایت رضایت کاربران یکی از اهداف مهم شرکت نوبار است. تمامی افراد و پرسنل نوبار مجرب بوده و با استفاده از پیشرفته‌ترین متدها کار حمل بار را انجام می‌دهند. پرسنل هر بخش برای بسته‌بندی انواع وسایل و نحوه حمل صحیح وسایل حساس و چیدمان در وانت‌بار و غیره آموزش‌های لازم دیده‌اند. رانندگان اشراف کامل به رانندگی در شرایط جوی مختلف و مسیرهای صعب العبور را دارند و در کمترین زمان به صورت ایمن وسایل شما را به مقصد می‌رسانند. وانت‌بار مجهز در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در مسافت طولانی کمترین آسیب به لوازم شما وارد نشود.

وانت و نیسان از وسایل پرطرفدار حمل و نقل به شهرستان هستند

مزایای حمل و نقل با وانت بار شهرستان

اگر وانت‌بار را برای ارسال وسایل خود انتخاب کردید، نوبار برای حمل بار با وانت بین شهری خدمات خود را با مزیت‌های زیر ارائه می‌دهد.

 • باربری ارزان به شهرستان
 • بسته‌بندی اصولی وسایل توسط پرسنل با تجربه
 • رانندگان حرفه‌ایو راه‌بلد برای ارسال بار به دورترین نقاط کشور
 • ارائه انواع مجوزها، بارنامه و بیمه ارسال بار
 • ارسال بار بدون معطلی، به موقع و در زمان مشخص شده توسط شما
 • بررسی فنی و ایمنی وانت بار قبل از ارسال و حمل و نقل وسایل
 • استفاده از تجهیزات لازم در داخل ماشین برای آسیب نرسیدن به وسایل
 • چیدمان وسایل به بهترین شکل در داخل وانت‌بار
 • تخمین زمان ارسال بار
 • تعیین قیمت در ابتدا بدون افزایش تا پایان کار
 • تعیین نوع خدمات از جمله تعداد کارگر، وسیله نقلیه و غیره

انتخاب نوع وسیله یکی از مراحل مهم حمل و نقل با وانت بار شهرستان است که باید به دقت انجام شود. شما بر اساس نوع وسایل خود، مسیر و حجم بار می‌توانید وسیله نقلیه را انتخاب کنید. وانت بار برای شهرستان بهترین انتخاب برای ارسال بارهای کم حجم به شهرستان بوده و نوبار متخصص ارسال بار با وانت برای همه شهرستان‌ها از شمال تا جنوب و شرق تا غرب ایران است. در این مقاله نحوه ارسال بار با این وسیله و مزایای استفاده از وانت‌بار را گفتیم امیدوارم برای شما مفید باشد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.