وانت بار و نیسان | چگونه از نوبار سفارش دهیم؟

زمانی که صحبت از اسباب کشی میشود همیشه نیاز به کامیون نیست و در برخی اوقات وسایل مورد انتفال در یک وانت یا یک وانت نیسان جای میگیرد. همچنین بسیاری از حمل و نقل های شهری و باربری برای اصناف نیز با وانت به راحتی انجام میشود. در این مقاله به بررسی میزان وزنی که وانت ها ونیسان وانت تحمل میکند میپردازیم. سپس نحوه ی سفارش از نوبار را به شما توضیح میدهیم.

نیسان بار نوبار

ظرفیت حمل بار نیسان وانت چقدر است؟ | وانت های دیگر چطور

ظرفیت حمل یک وانت نیسان ۲۰۰۰ کیلوگرم برابر ۲ تن بار است . وزن یک یخچال ساید به طور متوسط ۱۵۰ کیلوگرم است ، همچنین وزن یک تلویزیون قدیمی CRT حدود ۸۰ کیلوگرم است . یک گاوصندوق متوسط حدود ۵۰ کیلوگرم وزن داشته و همچنین یک گاز قدیمی فر دار حدود ۳۰ کیلوگرم وزن دارد . یک دست مبلمان چرمی نیز حدود ۱۰۰ کیلوگرم وزن دارد و یک بوفه نیز حدود ۶۰ کیلوگرم وزن دارد. در مجموع وزن این وسایل روی هم بسیار کمتر از وزنی است که وانت نیسان میتواند حمل کند.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که دکوراسیون مینیمالی دارید و خیلی وسایل زیادی ندارید یک وانت نیسان یا یک وانت عادی حتی برای اسباب کشی شما کافی است ، وانت های دیگر تحمل وزن ۲۵۰ کیلوگرم مثل وانت پراید ، ۵۰۰ کیلوگرم و هزار کیلوگرم یا یک تن را دارند.

مطلب برنامه ریزی اسباب کشی به شما پیشنهاد میشود.

حمل بار با وانت نیسان

چگونه از نوبار سفارش وانت بدهم؟

شما میتوانید به دو صورت این ثبت سفارش را انجام دهید . اول اینکه میتوانید از صفحه ثبت سفارش اتوبار نوبار وانت سفارش دهید و در لحظه قیمت را مشاهده کنید. همچنین میتوانید با شماره تلفن نوبار تماس گرفته و از طریق اپراتور ها این کار را انجام دهید. اگر دوست دارید صفحه مخصوص وانت و نیسان را مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید: آشنایی با تاریخچه نیسان و نکات جالب در مورد آن که نمیدانید

حمل بار با نیسان وانت و وانت بار

خیلی از سفارش هایی که در همین لحظه در نوبار ثبت میشود به اسباب کشی ربطی ندارد و برای جابجایی هایی است که در حد یک نیسان و وانت نیاز طرفین را برطرف میکند. این سفارش میتوانید برای خرید یا فروش یک جنس سنگین مثل بوفه یا کمد باشد ، میتواند برای انتقال یک پیانو یا هرچیز دیگری باشد . معمولا این سفارش ها از طریق اصناف مختلف مثل فروشگاه های مبلمان ، کمدسازی ها ، فروشگاه های آلات موسیقی ، گاوصندوق و.. باشد. اگر از این دسته از اصناف هستید میتوانید با نوبار تماس گرفته و از تخفیفات سفارش های عمده بهره مند شوید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.