اسباب کشی در طول سال تحصیلی ممکن است برای فرزندان شما یک چالش باشد، اما با وجود تعطیلات تابستانی زودگذر، انتخاب سال تحصیلی برای اسباب کشی می‌تواند اجتناب ناپذیر باشد. هنگامی که خبر اسباب کشی را به فرزند خود می‌دهید باید انتظار مشاهده حس ترس را در او داشته باشید، بنابراین بهترین راه برای کمک به کاستن ترس در فرزند خود در طول این راه دشوار این است که اسباب کشی را به هر طریقی که می‌توانید، آسان‌تر کنید.

در این مقاله ۷ راهنمایی برای اسباب کشی آسان‌تر در طول سال تحصیلی را عنوان خواهیم کرد. همراه نوبار باشید

اسباب کشی قبل از سال تحصیلی

۷ راهنمایی و نکته برای اسباب کشی در طول سال تحصیلی فرزندان | نوبار

 ۱- روراست باشید

هنگام اسباب کشی، فرزندان خود را در یک چرخه نگه دارید. تا آخرین لحظه صبر کنید و وقتی زمان جمع کردن و بسته بندی همه وسایل شخصی فرزندان خود شد به آنها اطلاع دهید زیرا فکر کردن به این کار دشوار برای آنها سخت است. همانطور که گفتگو در این باره ممکن است دردناک باشد، نگه داشتن آنها در تاریکی باعث ایجاد سردرگمی و خشم آنها نیز خواهد شد.

اگر فرزند شما در وفق دادن خود با خانه جدید و مدرسه جدید مشکل دارد، اعتماد به نفس او را تقویت کنید، و با یادآوری زمانی که او با یک چالش جدید و موفق مواجه خواهد شد به او اطمینان دهید. بیشتر بخوانید: چک لیست‌های مهم برای اولین اسباب کشی

 ۲-  محل درست را پیدا کنید

به دنبال یک مجتمع آپارتمانی باشید که امکانات رفاهی خانواده مانند زمین بازی یا استخر دارد. این امکانات بچه‌ها را جذب می‌کند، بنابراین شما شانس این را که فرزند شما قادر به یافتن دوست جدید نزدیک به خانه می‌شود، را افزایش می‌دهید. همچنین چیزی برای به دست آوردن در آینده به فرزندان می‌دهد.

 ۳-یک برنامه منظم تنظیم کنید

قبل از اینکه به فکر اسباب کشی بیفتید، درباره چگونگی رفت و آمد فرزند خود به مدرسه فکر کنید. این کار به شما این امکان را می‌دهد که برنامه‌ای برای مسیر رفت و آمد تنظیم کنید. اگر فرزند خود را با ماشین به مدرسه می‌برید، در روز اول در شهر جدید خود یک آزمایش مسیر انجام دهید. اگر فرزند شما با اتوبوس به مدرسه می‌رود، از مدرسه در مورد برنامه ریزی زمانی بپرسید تا اطمینان حاصل کنید که او در زمان مناسب و به موقع برای جلوگیری از خجالت زدگی به مدرسه می‌رسد.

به محض اینکه اسباب کشی کامل شود، زندگی به روال خود می‌افتد. فرزندان شما در حالی که می‌دانند چه می‌خواهند، عادت کرده و رشد می‌کنند. تنظیم یک برنامه روزانه همچنین به شما کمک می‌کند تا بدانید هر روز نیاز است کجا باشید. برنامه منظم، جابجایی برای همه افراد خانواده را آسان می‌کند.

بیشتر بخوانید: ترتیب دادن مهمانی برای کمک گرفتن از دوستان برای اسباب کشی

 ۴- فرزندان خود را درگیر کنید

نگاهی به فعالیت‌های فوق العاده‌ای که مدرسه جدید فرزند شما ارائه می‌دهد بیاندازید. اگر به فرزند خود فرصت انتخاب چیزی قبل از اسباب کشی را بدهید، چیزی برای بدست آوردن در آینده برای کاستن اضطراب ناشی از اسباب کشی خواهد داشت. شما حتی می‌توانید قبل از شروع کار مدرسه برای کمک به آسان‌تر شدن تمام امور، از مربیان یا راهنماها برای آماده کردن فرزند خود کمک بگیرید.

 ۵- جستجو برای یافتن مدرسه جدید

به دنبال مدرسه‌ای برای فرزندتان بگردید که اجازه ورود در اواسط سال تحصیلی و یا انجام تور در مدرسه برای شناسایی آن را می‌دهد. اگر شما در حال اسباب کشی در نزدیکی خانه فعلی خود هستید این می‌تواند بیشتر منطقی باشد. اگر در حال اسباب کشی در مسیرهای دورتر از خانه فعلی خود هستید، در نظر داشته باشید که از مدرسه جدید بپرسید که منابع آنلاین دارند یا خیر. این کار به فرزند شما اجازه خواهد داد همه چیز و طرح و برنامه مدرسه را به صورت آنلاین بررسی کند.

 ۶-  در ارتباط باشید

فرزند خود را با گفتن حفظ رابطه با دوستان قدیم خود و برقراری ارتباط با دوستان جدید در مدرسه جدید خود تشویق کنید. بیشتر اضطراب شروع یک مدرسه جدید در وسط سال تحصیلی به ارتباطات اجتماعی بستگی دارد. در ارتباط بودن با دوستان قدیمی، به فرزند شما آرامش می‌دهد و می‌تواند به او اطمینان دهد که در مدرسه جدیدش باید اجتماعی باشد.

 ۷- مثبت باشید

آماده واکنش‌های احتمالی فرزند خود باشید. انتقال به زمان نیاز دارد و تا رمانی که همه چیز به روال خود برگردد و تنظیم شود ممکن است با وحشت فرزند خود مواجه شوید. به یاد داشته باشید که نگرش شما می‌تواند به فرزند شما کمک کند، بنابراین به یاد داشته باشید که در مورد ماجراجویی جدید خود، مثبت و هیجان زده باشید.

آیا برای جابجایی در طول سال تحصیلی راهنمایی دارید؟ اسرار خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: apartmentguide