استراتژی محتوایی نوبار

شبکه های اجتماعی و وبلاگ یکی از مهم ترین بخش هایی هستند که میتواند مخاطب از طریق آنها با یک کسب و کار در ارتباط باشد. البته زبان برند، جریان محتوا و دیگر فاکتور های دخیل هم در ارتباط درست با مخاطب موثر هستند. در این مقاله به بررسی استراتژی محتوایی نوبار در شبکه های اجتماعی و بلاگ میپردازیم.

در برخی موارد به خصوص در بلاگ “نیم فاصله” را فدای سئو میکنیم!

وبلاگ نوبار

در وبلاگ نوبار سعی میکنیم مطالبی آموزشی از نحوه ثبت سفارش ، قوانین نوبار گرفته تا مطالبی در مورد دکوراسیون خانه ، مطالب مربوط به املاک و خرید خانه ، معرفی محله های تهران ، سرگرمی و… پرداخته شود. تلاش ما برای منتشر کردن روزانه ۳ محتوا در روزهای عادی و غیرتعطیل و یک محتوا در روزهای عادی است. زبانی که برای بلاگ در نظر گرفتیم زبانی جدی به همراهی کمی صمیمیت است.

اینستاگرام نوبار

نوبار در اینستاگرام خود قصد دارد که به روزی یک پست و بعدا از آن به روزی دو پست دست پیداکند ، پست های مسابقه ای ، معرفی خدمات نوبار و پست های مجله ای از جمله این پست ها هستند. استوری و آی جی تی وی هم در استراتژی نوبار جای داده شده اند. اینستاگرام نیز فضایی شبیه به بلاگ دارد. برخی از دنبال کنندگان نوبار با روش های کاذب وارد این صفحه شده اند که به نرخ تبادل اینستاگرام نوبار ضربه میزنند ، این فالوئر ها به مرور در حال حذف شدن هستند تا زمینه تبلیغ فراهم شود.

لینکدین نوبار

لینکدین نوبار زمان رسمی و شرکتی دارد و سعی میکنیم هفته ای حداقل ۳ پست در این شبکه اجتماعی منتشر کنیم . پست هایی در مورد همکاری با استارت آپ ها ، تخفیف به شرکت ها ، مسئولیت اجتماعی و… همین طور از مخاطبینی که از نوبار استفاده کرده اند، تشکر کنیم و اگر انتقادی مشاهده میشود به گوش تیم های مربوطه برسانیم.

توییتر نوبار

توییتر نوبار سعی در شناساندن نوبار به مخاطبین با استفاده از کامنت های طنز و خنده دار دارد ، همچنین سعی میکنیم افرادی که از نوبار ناراضی بودند را شناسایی کرده و از آنها دلجویی کنیم. توییت هایی که در نوبار زده میشوند همگی جنبه ی فان دارند و اگر کسی از این مسئله ناراحت شد ، خوشحال میشویم تا انتقاد او را بشنویم. زبان ما در این شبکه اجتماعی به صورت عامیانه است.

پینترست نوبار

پینترست نوبار صرفا جنبه ساختن لیست را دارد و برای کمک به سئو و روابط عمومی ساخته شده است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.