زمانی که سگ‌ها خرابکاری می کنند نمی‌توانیم کاری انجام دهیم اما سگ‌ها را دوست داریم؛ حتی زمانی که آنها کفش مورد علاقه ما را می‌خورند. بنابراین جای تعجب ندارد که روز ملی سگ در روز ۲۶ آگوست مانند هر چیزی، جز روزهای سگی تابستان، حس می‌شود.

اما یک روز وجود دارد، که شما نمی‌خواهید سگ داشته باشید و آن روز زمان اسباب کشی است. شما در حال تلاش برای بسته بندی اثاثیه منزل هستید، کارگران در حال حمل و جابجایی وسایل به داخل کامیون هستند و با در دست و پا بودن سگ‌ها امکان به زمین خوردنشان نیز است،

صدای وق وق توله سگ شما ممکن است همسایه را عصبانی کند و قبل از اینکه شما آن را بدانید، سگ شما محل جدید خود را در خانه جدید پیدا می‌کند(خداحافظ، جایگاه امن). سگ‌ها موجودات زمینی هستند، بنابراین درست مثل انسان‌ها، آنها از اسباب کشی کردن متنفر هستند. و اسباب کشی کردن به خودی خود بدون زوزه کشیدن سگ خانگی شما در کنار پاهایتان سخت است. بنابراین در این مقاله راهنمایی‌های نهایی خود را برای اسباب کشی با سگ‌ها در اختیارتان قرار دادیم تا به شما کمک کند تا راحت‌تر با دوستان خزدار خود اسباب کشی کنید.

بیشتر بخوانید: چگونه یخچال را بدون دردسر و کشتن خودمان جابجا کنیم؟

سگ‌ها موجودات زمینی هستند، بنابراین درست مثل انسان‌ها، از اسباب کشی کردن متنفر هستند و اسباب کشی کردن به خودی خود با وجود سگ خانگی در کنارتان سخت‌تر است.

راهنمای کامل اجاره خانه و اسباب کشی راحت‌تر و آسان تر با سگ | نوبار

 راهنمایی برای اسباب کشی با سگ‌ها

اسباب بازی و وسایل سرگرم کننده سگ خانگی خود را در نزدیکی خود نگه دارید

مهم نیست که آیا سگ شما یک توله سگ تازه متولد شده است یا به طور کامل رشد کرده است؛ اسباب کشی به مکان جدید برای آنها ترسناک است. اطمینان حاصل کنید که اسباب بازی‌های مورد علاقه او را داشته باشید تا در طول اسباب کشی به عنوان محافظ امنیتی شما عمل کنند و همچنین باعث تقویت رفتار مثبت در مقابل پارس کردن در خانه و آزار همسایگان شود. و اگر شما نگران آنها هستید، ایده خوبی است که به آنها اسباب بازی‌هایی بدهید که در فاصله باز کردن بسته‌ها بتوانند آنها را از بین برد.

 مواد پاک کننده را در دسترس نگه دارید

احتمالا، محل جدیدی که شما اجاره می‌کنید، بویی ندارد که سگ شما آن را دوست داشته باشد؛ احتمالا بوی شخص دیگری را می‌دهد. درست مثل اینکه شما می‌خواهید عکس‌های خود را بر روی دیوار قرار دهید تا خودتان آن را بسازید، سگ شما نیز می‌خواهد عکس‌های خود را بر روی دیوار قرار دهد تا آن را بسازد. ببینید، آنها در جایی قلمرو خود را می‌سازند (که احتمالا در فرش‌های مورد علاقه شما و یا کف‌پوش‌های چوبی جدید شما است)، بنابراین برخی از پاک کننده‌های فرش، دستمال کاغذی و پاک کننده خود را در جایی قرار دهید که دسترسی به آن آسان باشد.

 برای اسباب کشی کمک بگیرید تا با وجود سگ خانگی خود دچار پریشانی نشوید

اگر شما اجاره نشینی هستید که مدام در حال جابجایی است، فکر ترک سگ خود به تنهایی بدون مراقبت در حالی که شما در حال کمک به پر کردن کامیون وسایل بسته بندی شده هستید، احتمالا شما را وحشت زده می‌کند. به‌جای ترک آنها و تنها گذاشتن آنها، از چند نفر دیگر کمک بگیرید تا بتوانید زمان و انرژی بیشتری برای تمرکز روی سگ خود داشته باشید. در مورد تقاضای کمک در حین اسباب کشی از خدمات نوبار برای وسایل سنگین کمک بگیرید تا بتوانید روی سگ خود تمرکز کنید.

 قبل از اینکه وارد خانه جدید خود شوید در مورد اجازه داشتن سگ پرس و جو کنید

این یک واقعیت غم‌انگیز در زندگی است که اکثر صاحب‌خانه‌ها (و حتی برخی از مدیران ساختمان‌ها) نگه داشتن سگ و یا نگه داشتن نوع خاصی از نژاد سگ در خانه را ممنوع می‌کنند. بعضی از ساختمان‌ها همچنین دارای محدودیت‌های خاص وزن برای سگ‌های بیش از ۵۰ پوند دارند. مهم این است که قبل از اینکه اجاره‌نامه خود را امضا کنید قواعد را بررسی کنید، در غیر این صورت، ممکن است شما در زمان اسباب کشی و در هنگام ورود به محل زندگی خود، نیاز به یک مکان جدید برای زندگی داشته باشید.

 بدانید که کدام سگ بیشتر برای زندگی آپارتمانی مناسب است

همان‌طور که شما علاقه بسیاری به هاسکی‌های زیبا دارید، سگ‌های پرزدار و پرانرژی برای زندگی در یک آپارتمان کوچک مناسب نیستند. اما اگر شما عاشق سگ‌های بزرگ هستید، ناامید نشوید؛ سگ‌های تازی برای فضاهای کوچک مناسب هستند. بهتر است قبل از هر کاری درباره بهترین و بدترین سگ‌های آپارتمانی تحقیقی بکنید و بعد درباره نوع آن تصمیم گیری کنید.

 برای روز اسباب کشی از یک نگه‌دارنده سگ کمک بگیرید

آخرین چیزی که هنگام اسباب کشی می‌خواهید این است که احساس را در مورد سگ خانگی خود کنار بگذارید. به جای ترک او برای کنار آمدن با اسباب کشی، یک نگه‌دارنده حیوانات خانگی پیدا کنید تا از سگ شما در روز اسباب کشی مراقبت کند. توله سگ شما بعد از گذراندن یک روز پرتلاش و پر جنب و جوش مانند پیک‌نیک به خانه جدید می‌آید و با خستگی ناشی از آن روز اصلا متوجه نمی‌شود که در مکانی جدید قرار دارد.

 به سگ خود عشق بورزید

مهمترین نکته برای اسباب کشی با سگ‌ها چیست؟ به آنها عشق بورزید. شما شخص مورد علاقه آنها هستید، و تا زمانی که به آنها توجه کنید، بقیه مهم نیستند. بنابراین شکم آنها را ماساژ دهید، یا کارهای دیگر انجام دهید و شاید حتی خریدن یک اسباب بازی جدید برای سگ، اسباب کشی را برای شما آرام‌تر و ملایم‌تر می‌کند.

منبع: dolly