اسباب‌ کشی یکی از کارهایی است که می‌تواند علاوه بر استرس فراوان، پرهزینه نیز باشد. هزینه اسباب کشی می‌تواند بر حسب عوامل مختلف گران‌تر شود. عواملی نظیر تعداد کارگر بیشتر، مسافت، تعداد طبقات، داشتن لوازم سنگین و خدماتی نظیر بسته بندی لوازم می‌توانند فاکتور پایانی اسباب کشی را گران‌تر کنند.

برای اینکه در روز اسباب کشی بتوانید هزینه‌ها را به حداقل برسانید باید شرکتی را برای اسباب کشی انتخاب کنید که بهترین قیمت را برای ارائه خدمات فوق داشته باشد. با این حال بسیاری از افراد هستند که در مورد خدمات و هزینه آنها اطلاعی ندارند و علاقه دارند هنگام رزرو خدمات اسباب کشی آنلاین از ریز به ریز قیمت‌ها باخبر شوند.

در این مقاله به بررسی عوامل هزینه‌بر اسباب کشی می‌پردازیم و به شما خواهیم گفت که چرا خدمات اتوبار نوبار می‌تواند به شما در کاهش هزینه‌ها در اسباب کشی کمک کند.

اسباب کشی با نوبار

نوبار مدرن ترین راه حل اسباب کشی

 مقایسه شرکت‌های برابری آنلاین و انتخاب بهترین آنها

اولین قدم برای انتخاب یک اسباب کشی ارزان مقایسه قیمت و همچنین خدماتی است که اتوبارها ارائه می‌دهند. بسیاری از شرکت‌های حمل بار هستند که خدمات ارزانی دارند ولی در نهایت کیفیت کار آنها به واسطه ارزان بودن خدمات نیز در حد پایینی قرار دارد. بنابراین قبل از رزرو حتما خدمات، کیفیت ارائه خدمات و همچنین قیمت شرکت‌ها را با هم مقایسه کنید تا در نهایت اسباب کشی راحت و بدون دغدغه‌ای را داشته باشید.

بنابراین با در نظر گرفتن کیفیت کار بهترین شرکت باربری آنلاین را برای اسباب کشی خود انتخاب کنید که هم از صرفه جویی در هزینه و هم از ایمن بودن وسایل در طول اسباب کشی مطمئن شوید. نوبار با در اختیار داشتن کارگران آموزش دیده و باتجربه و همچنین داشتن قیمت رقابتی می‌تواند بهترین انتخاب در میان رقبا باشد. از ویژگی‌های نوبار این است که می‌توانید در هر زمان هزینه اسباب کشی خود را با جزییات کامل هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق سایت مشاهده کنید، این قیمت دهی پس از تایید ناظر از جزئیات اطلاعات وارد شده  تغییر نخواهد کرد و با قیمت‌دهی ثابت در هر زمان مواجه خواهید شد.

 انتخاب بهترین زمان برای اسباب کشی

اتوبارها نیز مانند دیگر خدمات در روزهای شلوغ و پرتردد سال با افزایش قیمت روبه‌رو هستند. معمولا در فصل تابستان و خصوصا در روزهای آخر هفته میزان هزینه اسباب کشی گران‌تر از دیگر روزهای سال است. دلیل آن تعطیلی مدارس، آب و هوای مناسب برای اسباب کشی و در نهایت در روزهای آخر هفته تعطیلی ادارات و شرکت‌ها است. 

بیشتر بخوانید: نکات ایمنی برای اسباب کشی در گرمای تابستان

بنابراین سعی کنید اگر زمان برای اسباب کشی دارید و عجله‌ای برای این کار ندارید بهترین زمان را برای این کار انتخاب کنید. اگر برای شما مقدور نیست که در فصل دیگری غیر از تابستان اسباب کشی کنید سعی کنید روزهای وسط هفته را برای این کار انتخاب کنید تا بتوانید با این انتخاب از هزینه‌های اسباب کشی کم کنید.

اما با اینکه بیشتر شرکت‌ها برای روزهای آخر هفته خود و روزهای پیک سال قیمت بیشتری در نظر دارند اما نوبار باز هم خود را در داشتن قیمت دهی یکسان ثابت می‌کند. میزان هزینه اسباب کشی در روزهای شلوغ سال و روزهای خلوت سال برای نوبار فرقی ندارد و شما می‌توانید با قیمتی مقرون به صرفه اسباب کشی در تهران با اپلیکیشن نوبار را انجام دهید.

 محاسبه دقیق هزینه‌ها

برای اینکه بتوانید پروسه اسباب کشی خود را در زمینه هزینه مدیریت کنید می‌بایست قبل از رزرو خدمات اسباب کشی در مورد میزان هزینه خدمات آنها سوال کنید. بعد از مقایسه شرکت‌ها وقتی اتوبار مورد نظر خود را انتخاب کردید، با تماس با آنها از ریز به ریز قیمت خدمات آنها بپرسید.

در اکثر مواقع انتخاب خدمات بسته بندی هزینه جابجایی را برای شما بیشتر خواهد کرد. همچنین در صورت داشتن وسیله‌های سنگین نظیر پیانو، وسایل تناسب اندام مانند تردمیل و … و همچنین یخچال سایدبای‌ساید می‌تواند هزینه باربری را بیشتر کند بنابراین قبل از انجام هر کاری برای بررسی میزان هزینه‌ها زمان بگذارید تا بتوانید هزینه‌ها را بر حسب بودجه خود مدیریت کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمایی برای جابجایی پیانو برای اسباب کشی

نوبار در زمینه ارائه خدمات اسباب کشی بهترین قیمت را به شما ارائه می‌دهد. بنابراین می‌تواند با هر بودجه‌ای از خدمات بسیار نوبار برای اسباب کشی خود استفاده کنید. نوبار موارد گفته شده در پاراگراف بالا را در قیمت گذاری خدمات خود لحاظ می‌کند، اما نکته‌ای که نوبار را متمایز می‌کند این است که می‌توانید خدمات را با قیمت مناسب از نوبار رزرو کنید.

بیشتر بخوانید: نکاتی که هنگام استفاده از خدمات اسباب کشی آنلاین باید بدانید

 مدیریت زمان

برای اینکه بتوانید در هزینه‌های اسباب کشی صرفه جویی کنید باید بتوانید در زمان نیز صرفه جویی کنید و آن را مدیریت کنید. یکی از کارهایی که شما را در مدیریت زمان جلو می‌اندازد رزرو کارگر اسباب کشی و حتی کارگر فنی و بسته بندی است. اما سوالی که اینجا ممکن است مطرح شود این است که آیا رزرو این‌گونه کارگرها هزینه‌بر نیستند؟ استخدام کارگر برای اسباب کشی موجب سرعت بخشیدن به پروسه اسباب کشی می‌شود ولی ممکن است در همه موارد هزینه‌بر نیز باشد.

یکی از اهداف نوبار ارائه خدمات مقرون به صرفه است. بنابراین می‌توانید برای مدیریت زمان و صرفه جویی در میزان زمان مصرفی از خدمات نوبار بدون نگرانی از هزینه آن استفاده کنید. شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت و همچنین دانلود اپلیکیشن از میزان هزینه خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل با نوبار باخبر شوید و مطمئن باشید که قیمت نهایی که در فاکتور مشاهده می‌کنید، قیمتی است که به هیچ عنوان تغییر نمی‌کند و مجاز به پرداخت مبلغ اضافه برای خدمات نوبار نیستید.

نکته دیگری که در مدیریت زمان باید به آن دقت کنید این است که مشاهده شده است که در برخی از شرکت‌های اسباب کشی زمان زیادی توسط کارگران اسباب کشی تلف می‌شود که میزان هزینه اسباب کشی در پایان روز بیشتر شود. بنابراین در هنگام انتخاب و رزرو شرکت باربری دقت کنید تا دچار پرخرجی نشوید.

بیشتر بخوانید: ۵ نکته برای حفظ سلامت و ایمنی بدن هنگام اسباب کشی

 انتخاب وسیله مناسب برای اسباب کشی

در بسیاری از مواقع نمی‌دانیم که خودرویی برای میزان وسیله‌های ما مناسب است و به همین موقع انتخاب خودرویی بزرگ‌تر از وسایل خود سفارش می‌دهیم که این کار میزان هزینه برای ما بیشتر می‌کند.

هنگام اسباب کشی و رزرو خدمات اسباب کشی بسته به نوع خودرویی که انتخاب می‌کنید هزینه تغییر خواهد کرد. کامیون، نیسان و ماشین بار تنوع خودروهایی است که نوبار برای جابجایی وسایل ارائه می‌دهد. زمانی که وسایل شما به اندازه‌ای است که در یک نیسان جا می‌شود نیازی نیست که کامیون برای اسباب کشی خود انتخاب کنید. قیمت دهی نوبار برای تمام خودروهای خود در رنج مقرون به صرفه قرار می‌گیرد و به همین دلیل در انتخاب نوبار برای اسباب کشی خود شک نکنید و برای داشتن اسباب کشی مقرون به صرفه و صرفه جویی در هزینه‌های اسباب کشی نوبار را به ذهن خود بسپارید.